انواع مدل موی مردانه برای داشتن ظاهری متفاوت

انواع موی مردانه

برای این‌که در سال جدید، روحیه‌ای نو داشته باشید و از ظاهر خود لذت ببرید، بهتر است که از یک مدل موی مردانه‌ی جدید استفاده کنید. شما می‌توانید با نگاه کردن به مدل موهای مختلف، با توجه به فرم صورت و حالت موهایتان، یک مدل مناسب را انتخاب کنید. به این معنی که موهای بلند خود را باز بگذارید و یا به شکل آلمانی، خامه‌ای، فرانسوی و یا بوکسوری کوتاه کنید.

 

مدل موی بوکسوری

اولین مدل از انواع مدل موی مردانه مدل موی بوکسوری می باشد. در مدل موی بوکسوری مردانه، موهای قسمت‌های کناری و پشت سر با ماشین اصلاح شده و موهای قسمت بالای سر با قیچی کوتاه می‌شود. اگر این مدل مو بوکسوری را پسندیده‌اید، باید بدانید که می‌توانید موهای بالای سرتان را به هر اندازه که دوست داشتید کوتاه کرده و حالت دهید.

مدل موی بوکسوری
مدل موی بوکسوری

 

مدل موی آلمانی

دومین مدل از انواع مدل موی مردانه مدل موی آلمانی می باشد. مدل موی آلمانی یکی از انواع مدل موهای کلاسیک است که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه مردان و پسران جوان ایرانی قرار گرفته است. در مدل آلمانی، موهای اطراف و پشت سر با ماشین اصلاح می‌شود و موهای قسمت بالای سر، بسته به سلیقه‌ی فرد بلند یا کوتاه باقی می‌ماند.

با انواع استایل موی مردانه بیشتر آشنا شوید
کلیک کن ببین
مدل موی آلمانی
مدل موی آلمانی

 

مدل موی خامه‌ای

سومین مدل از انواع مدل موی مردانه مدل موی خامه ای می باشد. این مدل موی مردانه که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است، مخصوص افرادی است که به دنبال ظاهری امروزی و مدرن هستند. اگر شما مدل موی خامه ای را انتخاب کرده‌اید، به این نکته توجه داشته باشید که اندازه و حالت موهای قسمت بالای سرتان را با توجه به فرم صورتتان تعیین کنید.

مدل موی خامه‌ای
مدل موی خامه‌ای

 

مدل موی تراشیده

چهارمین مدل از انواع مدل موی مردانه مدل موی تراشیده می باشد. در مدل تراشیده، کل موها با ماشین اصلاح می‌شود و شما می‌توانید با موهای بسیار کوتاه خود، شلوار جین و کت چرمی بپوشید. اگر ورزشکار و یا فرد فعالی هستید، مطمئن باشید که این مدل موی مردانه مخصوص شما است.

مدل موی تراشیده
مدل موی تراشیده

 

مدل موهای یک ‌طرفه

پنجمین مدل از انواع مدل موی مردانه مدل موی یک طرفه می باشد. برای این‌که ظاهر کلاسیک خود را حفظ کنید و در عین حال خوشتیپ به نظر برسید، کافی است جهت خواب موهایتان را پیدا کرده و با استفاده از یک شانه‌ی نوک باریک موهایتان را به یک طرف حالت دهید. لازم به ذکر است که این مدل موی مردانه سال‌ها است در بین مردان و پسران ایرانی طرفداران زیادی دارد.

مدل موی مردانه‌ جدید را در سال نو امتحان کنید
کلیک کن ببین
مدل موهای یک ‌طرفه
مدل موهای یک ‌طرفه

 

مدل موهای حالت‌داده به سمت عقب

ششمین مدل از انواع مدل موی مردانه مدل موی حالت داده به سمت عقب می باشد. برای داشتن مدل مویی کلاسیک و شیک، می‌توانید موهایتان را در اندازه‌ی دلخواه نگه داشته و به کمک شانه آن را به سمت عقب حالت دهید. مهم‌‌ترین مزیت‌های این مدل مو این است که به رسیدگی خاصی نیاز ندارد و با می‌توانید با همان استایل سر قرارهای مهم کاری خود حاضر شوید.

مدل موهای حالت‌داده به سمت عقب
مدل موهای حالت‌داده به سمت عقب

 

مدل موی فرانسوی

هفتمین مدل از انواع مدل موی مردانه مدل موی فرانسوی می باشد. در این مدل موی مردانه، می‌توانید به آرایشگر خود بگویید که موهای قسمت‌های کناری و پشت سرتان را با ماشین اصلاح کند و موهای بالای سرتان را به سمت جلو حالت دهد. بسته به انتخاب خودتان می‌توانید موهای بالای سرتان را به صورت مرتب شانه کنید و یا بگذارید با یک استایل شلخته، امروزی‌تر به نظر برسید.

مدل موی فرانسوی
مدل موی فرانسوی

 

مدل موی پومپادور

مدل موی جدید مردانه در سال 2019
کلیک کن ببین

هشتمین مدل از انواع مدل موی مردانه مدل موی پومپادور می باشد. در این مدل موی مردانه‌ی خاص، موهای بالای سرتان باید در حدی باشد که بتوانید با استفاده از برس گرد و سشوار آن را به صورت پف‌دار حالت دهید. همچنین برای این‌که موهایتان به زیبایی حالت بگیرد می‌توانید از ژل مو استفاده کنید.

مدل موی پومپادور
مدل موی پومپادور

 

مدل موی بلند حالت‌دار

نهمین مدل از انواع مدل موی مردانه مدل موی بلند حالت دار می باشد. برای داشتن استایلی خاص و جذاب، می‌توانید موهای حالت‌دار بلند خود را باز بگذارید و از همیشه جذاب‌تر به نظر برسید.

مدل موی بلند حالت‌دار
مدل موی بلند حالت‌دار

 

مدل موی دم اسبی

دهمین مدل از انواع مدل موی مردانه مدل موی دم اسبی می باشد. این مدل موی مردانه مخصوص افرادی است که موهای بلند دارند. برای این‌که موهای بلند خود را به شکل مرتب جمع کنید، می‌توانید آن را با دست گرفته و در پشت سرتان با یک کش مو ببندید و برای رفتن به سر کار آماده شوید.

مدل موی مردانه‌ کلاسیکی که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند
کلیک کن ببین
مدل موی دم اسبی
مدل موی دم اسبی

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.