مدل موی بلند مردانه شما را جذاب‌تر نشان می‌دهد

مدل-موی-بلند-مردانه

اگر این باور غلط را کنار بگذارید که موهای بلند فقط مخصوص خانم‌ها است، می‌توانید زیبایی موهای بلند را درک کنید. شما می‌توانید بسته به حالت مو و فرم صورتتان، مدل مو مناسب را برای خود انتخاب کنید. می‌توانید فقط آن‌ها را به سمت عقب حالت دهید و یا برای خود فرق وسط یا کج باز کنید. همچنین می‌توانید با بافتن و یا بستن موهایتان به شکل گوجه‌ای یا دم اسبی، استایل خود را خاص‌تر کنید.

یک باور غلط در جامعه‌ی ما این است که موهای بلند مخصوص خانم‌ها است؛ اما این باور همان قدر اشتباه است که می‌گویند موهای کوتاه مخصوص آقایان است. در حالی که اگر شما عکس‌های مربوط به مدل موی بلند مردانه را ببینید، به این نکته پی می‌برید که اگر مدل متناسب با استایل و فرم صورت خود را بیابید، می‌توانید با موی بلند خود جذاب‌تر به نظر برسید.

اکنون کافی است تا مروری بر انواع مدل موی بلند مردانه داشته باشیم.

مدل مو پسرانه جدید ( 50 مدل برتر )
کلیک کن ببین

موهای خود را به سمت عقب حالت دهید

این نوع مدل موی مردانه بسیار راحت و جذاب است و فقط کافی است تا با کمی ژل یا موس موهای خود را به سمت عقب حالت دهید. این مدل هم برای موهای صاف و هم برای موهای حالت‌دار مناسب است.

مدل موی بلند مردانه

موهای خود را دم اسبی ببندید

اگر به دنبال یک مدل موی بلند مردانه برای سر کار هستید، کافی است با یک کش مو موهایتان را از پشت ببندید و به راحتی استایل خود را خاص‌تر کنید. همچنین می‌توانید قسمت کمی از موهای جلوی سرتان را آزاد بگذارید تا در این استایل راحت‌تر به نظر برسید.

مدل موی بلند مردانه

 

موهای حالت‌دار خود را بلند کنید تا قلب دخترها را به تپش بیندازید

اگر می‌خواهید با مدل موی بلند مردانه‌ی مناسب، موهای حالت‌دار خود را جذاب‌تر کنید، می‌توانید با کمی موس موهای مرطوبتان را براق‌تر کرده و منتظر بمانید تا خشک شود. سپس قسمت جلوی موهایتان را به آرامی به سمت عقب شانه کرده و به آن کمی تافت بزنید. حالا موهای جذاب شما آماده‌ی دلبری کردن است.

نکاتی برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه
کلیک کن ببین

مدل موی بلند مردانه

موهای خود را گوجه‌ای ببندید

مدل موی گوجه‌ای یک مدل موی بلند مردانه‌ی مدرن کلاسیک است که به همه‌ی افراد می‌آید و می‌توان همه جا از آن استفاده کرد. برای این مدل، ابتدا موهای خود را با انگشتانتان به سمت عقب بکشید و با یک کش مو آن را ببندید. حتما این نکته را در نظر داشته باشید که مدل موی گوجه‌ای نامرتب، صورت شما را جذاب‌تر نشان می‌دهد.

مدل موی بلند مردانه

فرق خود را با یک شانه‌ی نوک باریک باز کنید

اگر موهای صاف دارید، می‌توانید یک فرق صاف را از وسط موهایتان باز کنید. اما اگر موهای شما حالت‌دار است، می‌توانید فرق خود را کج باز کرده و موهایتان را پشت گوشتان بیندازید.

مدل موی بلند مردانه

موهای خود را به صورت دردلاک (Dreadlocks) ببافید

یکی از مدل موهای جدید، بافتن موهای بلند به صورت دردلاک است. استفاده این مدل موی بلند مردانه، جسارت زیادی می‌خواهد. اگر تصمیم دارید این کار را با موهای خود بکنید، مطمئن شوید که می‌توانید از آن به خوبی مراقبت کنید.

مدل موی مردانه‌ جدید را در سال نو امتحان کنید
کلیک کن ببین

مدل موی بلند مردانه

 

 به مدل موی آلمانی بلند فکر کنید

اگر می‌خواهید حس و حال جدیدی به موهای بلند خود بدهید، کافی است تا از این مدل پرطرفدار استفاده کنید و موهای کناری و پشت سر خود را بتراشید. آن‌گاه با حالت دادن یک طرفه‌ی موهای بلند بالای سرتان، یک تضاد زیبا به وجود بیاورید. همچنین می‌توانید با بستن موهایتان به صورت گوجه‌ای یا دم اسبی، در ماه‌های گرم‌تر سال خنک بمانید.

مدل موی بلند مردانه

مدسازی پیشنهاد می کند مقاله مدل مو پسرانه جدید ( ۵۰ مدل برتر )را مطالعه کنید

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.