مدل لباس شومیز حریر مجلسی

مدل لباس مجلسی شومیز حریر

فصل بهار در راه است ودر این فصل لباس های نازک وخنک دار،چه در مراسم وچه در خانه، پوشیده می شوند. هرفصلی لباس متناسب خود را می طلبد . اگر در هرکدام از چهار فصل لباس ناموزون پوشیده شود ، هم غیر قابل تحمل است وهم لذت بخش نیست . تازه اثرات ومضرات زیان باری هم دارد . به طور مثال نمی شود در فصل زمستان ، لباس مجلسی حریری پوشید . چون علاوه بر بیماری ، زشت وبد هم به نظر می اید. از این رو ما در مطالبی که برای شما بیان می کنیم سعی خواهیم کرد لباس متناسب با هر فصل را برای شما مشتریان وخواننندگان گرامی، روشن کنیم. با ما همراه شوید تا بهترین نوع مدل لباس مجلسی، مربوط به این فصل یعنی فصل گل وشکوفه ها را به شما عزیزان بشناسانیم. اسم لباس مجلسی حریر هم زیباست.همین که نامش از زبان بلند می شود، همان لحظه بر دل می نشیند.حالا اگر زیبایی های ان را برای شما توصیف کنیم وبه خصوص اگر شما خوانندگان وعزیزان دیدن فرمایید.گفته هایمان، برای شما به اثبات خواهد رسید.

طرح های مدل لباس مجلسی شومیز حریر

مدل لباس مجلسی شومیز زنانه و دخترانه با اقسام پارچه های حریر, گیپور و غیره دوخته می شوند. ولی شومیزهای حریر امروزه بسیار طرفدار دارد .چون حریر جنسی است که هم برای زنان مناسب است و هم برای دختران .زمانیکه جنس پارچه خود را حریر بر می گزینید، استفاده از پارچه های باطرح ونقش گل ،می توانند کمک کنند تا شومیز حریر گلدار خیلی مجلسی و زیبایی ،داشته باشید. سری جدید مدل شومیزها ،بیشتر آستین پفی هستند زیرا آستین پفی یکی ازراه حل ها وشیوه های سال 98 است.با دقت در لباس های سال ۹8 متوجه می شویم که اکثر لباس های ۹8 استین پفی دارند..

لباس مجلسی برای افراد قد بلند
کلیک کن ببین

 

مدل لباس مجلسی شومیز حریر بلند

شومیز یا بلوز، یکی از انواع لباس هایی است که بیشتر خانم ها به پوشیدن آن تمایل بسیاری دارند. بخصوص خانم هایی که پوشیدن شلوار را به دامن برتر می دانند وتمایلی به پوشیدن دامن ندارند. و از طرفی هم دوست دارند که بلوزشان هم شیک و هم نسبتا بلند باشد.شومیز ها امروزه به یکی از لباس های پرطرفدار زنانه ودخترانه تبدیل شده اند و از آن دسته لباس هایی هستند که هم در مهمانی های ساده می توان پوشید و هم در انواع مجلس ها. مدل شومیز را می توانید برای مهمانی هایی که خودمانی و صمیمی هستند و دوست دارید که لباسی راحت بپوشید ودر ان مهمانی راحت هستید، انتخاب کنید.

 

نحوه انتخاب مدل لباس مجلسی شومیز حریر  زیبا و مدرن

شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که یک بلوز صورتی خیلی خوش‌رنگ و عالی بخرید، ولی زمانی که آن را مقابل آینه، جلوی خودتان می‌گیرید ومی پوشید ،اصلا به رنگ پوست شما نیاید. در این مورد اصلا نبایدنیت به  خرید آن داشته باشید ، چون بهترین لباس برای شما رنگی دارد که به رنگ پوست ، رنگ چشم و حتی رنگ موهایتان بیاید. فقط خوش رنگ بودن لباس وجنس عالی داشتن ان ،کافی نیست که شما آن لباس را برای پوشیدن انتخاب کنید بلکه باید در اولویت اول، صورت و رنگ پوستتان باشد.

مدل لباس مجلسی ایرانی
کلیک کن ببین

 قبل از آن که برای خرید برای مثال کفش بروید تعیین کنید که این کفش را برای چه کاری و چه زمان هایی قصد دارید استفاده کنید ، محل کار ، میهمانی ، مدرسه ، دانشگاه و …؟ اگر این کار را نکنید ، کفشی اظافی خریده‌اید که اصلا برای پوشیدن مناسب نیستند.

معمولا پارچه‌های لباس‌های فصول سرد ،به طور معمول سنگین‌تر ، و خشن‌تر هستند ، چون با هدف گرم نگه داشتن می خریم .در مقابل پارچه‌های لباس‌های بهاری و تابستانی ،سبک و خنک هستند. شما به هیچ وجه نباید پارچه‌ها و لباس‌هایی را که اصلا با یکدیگر تناسب ندارند، بپوشید. برای مثال پوشیدن یک مانتوی زبر وخشن با یک روسروی حریر ، قشنگ به نظر نمی‌آید و شما اصلا نباید این لباس‌ها را بپوشید.

 

ارکان مورد توجه در انتخاب مدل لباس مجلسی حریر شومیز

در انتخاب هر مدل لباسی باید به ارکان متفاوتی توجه داشته باشید. از رنگ مو و چشم گرفته تا تناسب اندامتان. در زیبا به نظر رسیدن شما تاثیر به سزایی دارد. بنابر این باید این موارد را رعایت کنید تا بتوانید درست انتخاب کنید. در وهله اول دقت داشته باشید که آیا مهمانی ومجلسی که قرار است در آن از مدل شومیزحریر استفاده کنید مناسب پوشیدن این لباس هست و یا نه؟ فقط در این صورت است که می توانید متناسب با پسند و اندام خودتان لباس مورد نظر را انتخاب کرده و در مجالس ومنزل استفاده کنید. مدل شومیز به شما امکان می دهد تا در شرایطی که دوست دارید از لباس هایی غیر رسمی یا مقداری رسمی استفاده کنید، به راحتی بتوانید مدل لباس مورد پسندتان را از بین پارچه های شومیزی انتخاب کنید.

مدل لباس مجلسی زنانه بهار 2019 برند Escada
کلیک کن ببین

 

مدل لباس مجلسی شومیز حریر برای اینکه جوان جلوه کنید

امروزه بسیاری از خانمها دغدغه این مورد را دارند که در مجالس نکند، لباسی را بپوشند که آنها را درشت و با سن بالا جلوه دهد که لباس شومیز حریر برای افراد لاغر و چاق و یا قد کوتاه و قد بلند متفاوت است. افرادی که قد بلند هستند لباس مجلسی شومیز حریر که معمولا یقه هفت دارد، بپوشند و افراد قد بلند لباس شومیز حریر آستین کوتاه به تن کنند که در زیبا جلوه دادن آنها بسیار مفید است.

و افرادی که چاق هستند یا اضافه وزن دارند لباس مجلسی شومیز حریر گشاد به تن نکنند که آنها را درشت تر هم جلوه میدهد برای این افراد لباس مجلسی معمولی که نه تنگ و نه گشاد باشد، عالی است.

کلام پایانی درمورد مدل لباس مجلسی شومیز حریر

در آخر میتوانیم بگوییم که : شومیزهای از جنس حریر جزو لباس های پرطرفدار و همه جا مورد استفاده هستند یعنی برای انواع مهمانی و مجلس های متفاوت مناسب هستند, شومیزها محدودیت وتنگنای سنی ومکانی هم ندارند شما در هر سن ومکانی که باشید می توانید شومیزهایی مناسب خودتان را به راحتی پیدا کنید.

60 مدل لباس لمه شنی
کلیک کن ببین

شومیز ها از جنس حریر انواع گوناگون خیلی بالایی دارند برای مثال: شومیزهای حریر باآستین های مختلف یعنی کلوش و آستین پفی, شومیزهای کوتاه و بلند, ساده و باطرح گل هستند . با معرفی شومیز حریر امیدواریم که مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد. وبتوانید شومیز مورد علاقه تان را پیدا کنید وبا پوشیدن ان از مراسم مجلسی به نحو احسن لذت ببرید. البته هر یک از این انواع ومدل ها هرچند به اندام شما نیاید، باز زیبایی وقشنگی وجذابیت خاص خود را دارد که مشتری خاص خود را می طلبد.

در ادامه توجه شما  را به جدیدترین مدل های شومیز 2019 دخترانه و زنانه جلب می نماییم.

مدل لباس مجلسی شومیز حریر

مدل لباس مجلسی شومیز حریر

مدل لباس مجلسی شومیز حریر

مدل لباس مجلسی شومیز حریر

مدل لباس مجلسی شومیز حریر

مدل لباس مجلسی شومیز حریر

مدل لباس مجلسی شومیز حریر

مدل لباس مجلسی شومیز حریر

مدل لباس مجلسی شومیز حریر

مدل لباس مجلسی شومیز حریر

 

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.