مدل بستن روسری

مدل بستن روسری

مدل بستن روسری این روزها تبدیل به یک ترفند جهت هر چه بیشتر جذاب شدن خانم ها شده است. با توجه به اینکه پوشیدن روسری در کشور ما یکی از الزامات می باشد، لذا خانم ها دوست دارند به گونه ای روسری بپوشند که زیباتر شوند . مدل بستن روسری روش های متفاوتی دارد که شما می توانید بصورت روزانه از این طریق در ظاهر خود تفاوت ایجاد کنید. اگر کمی خوش ذوق و با سلیقه باشید از روسری می توانید بعنوان یک ابزار برای هر چه زیباتر شدن خود استفاده کنید.

 

لطفا به نکات زیر توجه کنید :

اگر مدل بستن روسری را یاد بگیرید به راحتی می توانید آن را با لباس های زمستانه و یا تابستانه خود ست کنید. قرار نیست که در تمام فصل های سال فقط از یک مدل پوشش استفاده کنید. با کمی تغییر در مدل بستن روسری خود می توانید یک استایل جدید داشته باشید.

آموزش بستن روسری
کلیک کن ببین

هر خانمی باید چندین مدل برای بستن شال و روسری خود بلد باشد تا در مجالس و مهمانی های مختلف بتواند با یک ظاهر مناسب حضور پیدا کند.

اگر می خواهید یک ظاهر اسلامی و پوشیده داشته باشید نیز می توانید با استفاده از مدل جدید بستن روسری به شکل های متفاوت ظاهر خود را تغییر دهید.

خانم ها وقتی قصد بیرون رفتن داشته باشند و یا حتی وقتی قرار است مهمان داشته باشند باید بتوانند برای هر کدام یک مدل خاص برای بستن روسری متفاوت استفاده کنند.

اگر در شهری زندگی می کنید که تابستان خیلی گرمی دارد باید بتوانید یک مدل بستن روسری استفاده کنید که گرما کمتر شما را اذیت کند. در این مقاله ما چندین مدل مخصوص تابستان را نیز به شما ارائه می دهیم.

همانطور که می دانید بعضی از روسری ها قواره بزرگ و بعضی ها قواره کوچک هستند و  بستن روسری در این دو مدل متفاوت است و ما سعی کرده ایم در این مقاله هر دو مدل را به شما نشان دهیم.

آموزش بستن روسری
کلیک کن ببین

شما می توانید همانند خیلی از سلبریتی های دنیا که به شهرهایی مثل دبی سفر می کنند با شکل بستن روسری خود چهره ای تازه برای خود ایجاد کنید.

ممکن است شما صورتی گرد و یا کشیده داشته باشید . آیا در هر صورت باید یک مدل بستن روسری داشته باشید ؟ قطعا این چنین نیست. شما باید با توجه به ویژگی های صورت خود یک روسری مناسب و یک مدل برای بستن روسری خود استفاده کنید.

روسری با توجه به اینکه یکی از اولین چیزهایی است که توجه افراد را به خود جلب می کند ، پس باید یک توجه ویژه به آن داشت.

شاید شما خانمی باشید که قرار است به زودی برای تان خواستگار بیاید و یا اینکه مراسم عقد شما است و نیاز به پوشیدن روسری دارید. اگر از الان به فکر مدل بستن روسری خود نباشید در آن روز مهم زندگی خود دچار شک و تردید برای پوشیدن روسری و یا شال خود می شوید.

آموزش بستن روسری
کلیک کن ببین

ممکن است شما به مراسم عروسی دعوت شده اید که باید آنجا روسری بزنید . آیا باید مدل بستن روسری شما همانند موقعی باشد که مثلا به بازار می روید و یا در محل کار خود ظاهر می شوید ؟

این طرز تفکرات را از خود دور کنید و روزانه به شکل ایجاد تغییر در ظاهر خود و مخصوصا در شکل بستن روسری خود باشید.

خیلی از آقایان دوست دارند همسرشان تیپ های متفاوتی داشته باشد و از تکرار شدیدا متنفرند. به طور یقین وقتی شما تیپ و مدل های مختلف لباس خود را با کمترین هزینه ممکن عوض می کنید همسرتان توجه ویژه ای به شما خواهد داشت.

تغییر در بستن روسری هیچ هزینه ای برای شما ندارد و صرفا با همان هزینه های قبلی که متحمل شده اید می توانید یک روسری را به چندین شکل متفاوت استفاده کنید.

بسته به اینکه مدل لباس مجلسی و یا مدل مانتو شما چگونه است ، باید مدل بستن روسری شما نیز تفاوت داشته باشد. با هر لباسی نباید بدون فکر کردن یک روش برای بستن روسری انتخاب کرد.

آموزش بستن روسری
کلیک کن ببین

جالب است که بدانید حتی نحوه گره زدن روسری بر روی جذابیت خانم ها تاثیر زیادی دارد. در واقع گره زدن روسری یک از اجزای بستن روسری است. یعنی با توجه به مدل انتخابی باید گره مربوطه را بزنید.

 

مدل بستن روسری با حجاب اسلامی

اگر دوست دارید یک ظاهر اسلامی داشته باشید از این مدل استفاده کنید.

مدل بستن روسری با حجاب اسلامی

 

مدل بستن روسری چهارگوش

مدل های چهارگوش روسری را اگر با سلیقه ببندید جذابیت بیشتری ایجاد می کند.

مدل بستن روسری چهارگوش

مدل بستن روسری چهارگوش

مدل بستن روسری چهارگوش

 

 

مدل بستن روسری گره کج

وقتی که روسری خود را بصورت گره چپ ببندید ظاهری مثل شکل زیر میتونید داشته باشید.

مدل بستن روسری گره کج

 

 

مدل بستن روسری چهارگوش بزرگ

روسری های چهارگوش بلند جدیدا مد شده و خیلی از افراد مشهور نیز استفاده می کنند.

مدل بستن روسری چهارگوش بزرگ

 

 

مدل بستن روسری با چادر

اگر ظاهری پوشیده دارید از این روش برای بستن روسری استفاده کنید.

مدل بستن روسری با چادر

 

 

مدل بستن روسری بلند

روسری بلند شما را بیش از قبل جذاب می کند. تغییر و تفاوت این دو کلمه را به ذهن بسپارید.

آموزش بستن روسری
کلیک کن ببین

مدل بستن روسری بلند

 

 

 

مدل بستن روسری ساده

ساده پوشی همیشه باعث آراستگی خاصی بوده است.

مدل بستن روسری ساده

 

 

 

مدل بستن روسری لبنانی

روسری های لبانی میشه به شکل زیر استفاده کرد.

مدل بستن روسری لبنانی

مدل بستن روسری لبنانی

مدل بستن روسری لبنانی

مدل بستن روسری لبنانی

 

 

 

مدل بستن روسری ساتن

روسری ساتن قلق خاصی برا پوشیدن دارد. به تصویر توجه کنید.

مدل بستن روسری ساتن

 

منبع: مدسازی

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.