انواع مدل مانتو مدرن

انواع مانتو مدرن

مدل مانتو های جدید دارای طرح های خاصی هستند که هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. شما می توانید نمونه هایی از انواع مدل مانتو مدرن اداری و مجلسی را در این مطلب ببینید. این مدل مانتو ها دارای طرح های متنوعی هستند که می توانید از آنها ایده بگیرید.

مدل مانتو مدرن

بهترین مدل مانتو مدرن مجلسی

چنانچه خواهان تیپ بهتر در مجلس یا مهمانی می باشید بهتر است که نمونه های مدل مانتو در این مطلب را نیز ببینید.

مدل مانتو های زیبا با رنگ سالاین مانتو ها در طرح های متقارن و نیز نا متقارن روانه بازارهای مد شده اند. شما می توانید با استفاده از انواع مدل هایی که مد نظرتان می باشد، از آنها برای خرید بهترین مدل مانتو مدرن ایده بگیرید.

مدل مانتو زنانه بلند

همانطور اگر خواهان مد باشید و به دنبال سبک های جدید در مانتو هستید این مدل مانتو می تواند برای شما مناسب باشد. زیرا تنوع و زیبایی در این مانتو ها باعث شده است تا طرفداران را همواره به سوی این تن پوش ها بکشاند.

مدل مانتو مشکی کوتاه

گاهی در بین مدل مانتو های مدرن مجلسی طرح های تک و بی نظیری را می یابید. این مدل مانتو ها  فقط در یک سری بازار ها عرضه می شوند. این مدل مانتو ها همان هایی هستند که طرح های آنها تلفیقی و یا ترکیبی از مدل های کلاسیک و مدرن است.

بهترین مدل مانتو مد روز
کلیک کن ببین

مدل مانتو بلند طرح دار مدرن

بعضی از مدل مانتو های مجلسی جدید نیز دارای رنگ بندی زیبا با طرح های تزیینی مدرن هستند. برخی دیگر از مدل های مجلسی مانتو در نوع جنس و دوخت پارچه با هم فرق می کنند. و دسته ای از مانتو ها نیز طرح های ساده ولی بدون یقه، آستین های و برش های نامتقارن دارند.

مانتو های کوتاه زنانهدر هر صورت شما می توانید از این نمونه ها استفاده کرده و بهترین مدل های مانتو به سبک مدرن را برای خود انتخاب و خرید نمایید.

مدل مانتو مدرن اداری

مدل مانتو مدرن زنانه

مدل مانتو های زنانه سبک جدید نیز از طرح های برجسته و خاصی برخوردار است. این مدل مانتو ها برای خوش تیپ به نظر رسیدن شما طراحی شده اند. به طوریکه می توانید این مدل مانتو ها را با قیمت ارزانتر و کیفیت عالی تر نیز خریداری کنید.

مدل مانتو مدرن کوتاه شیک

برای اینکه یک مدل مانتو زنانه تن خور خوبی داشته باشد بهتر است که قبل از آنکه سبک آن مد نظر باشد، از سایز و ظاهر آن نیز مطمئن شوید.

چند مدل مانتو مجلسی زیبا
کلیک کن ببین

مانتو مدرن مجلسی

زیرا که بعضی مدل مانتو به رنگ پوست برخی ممکن است بیشتر یا کمتر بیاید. بنابراین بهتر است که ابتدا مدل و رنگ مانتو خود را با ظاهر تان جور کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.

مدل مانتو مدرن نخی

مدل مانتو های مدرن زنانه همچنین تن پوش های خوبی برای خانم های شیک پوش هستند. مانتو های مدرن زنانه اغلب در سبک های فون، جلو باز، بی یقه، نامتقارن کلاسیک می باشند. بعضی از این مدل مانتوها به دلیل برجسته دوزی و خرج کاری که بر روی آنها است، از زیبایی خاصی برخوردار می باشند.

مدل مانتو نخی دخترانهمدل مانتو های بدون یقه و یا آستین های نامنظم نیز با طرح های زیبا در این پوشش ها به چشم می خورد.

مدل مانتو مدرن یقه دار

مدل مانتو مدرن طرح ساده

در مدل های امروزی مانتو بسیار طرح های ساده به چشم می خورد. این مانتو ها با مدل های ساده خود زیبایی خیره کننده ای دارند. بنابراین می توانید این مدل مانتو ها را نیز به عنوان یک تن پوش زیبا و ماندگار انتخاب نمایید.

انتخاب مانتو و بهترین راهنمای خرید مانتو
کلیک کن ببین

مدل مانتو زیبای دخترانه

از دیگر ویژگی هایی که این مدل مانتو ها دارند ایستایی و ماندگاری بالای آنها است. زیرا که در مدل مانتو های امروزی شما می توانید کیفیت خوب و جنس مرغوب آنها را ببینید.

مدل مانتو مدرن با طرح تور

همینطور جذابیتی که مدل مانتو های ساده مدرن دارند باعث شده تا طرح های متنوع آن با قیمتی مناسبتر از سایر موارد عرضه شود.

مدل مانتو های زیبای مدرن

مدل مانتو مدرن با طرح ساده می تواند با انواع اکسسوری مورد نظر شما نیز جور و مناسب باشد. اینکه این مانتو ها برای هر خانمی در  سایز و هر شرایط سنی مناسب بوده و تن خور های جذابی نیز دارند.

مدل مانتو های طرح شیک

مدل مانتو مدرن دخترانه فانتزی

مدل مانتو های دخترانه سبک جدید با توجه به رنگ بندی و طرح های کلاسیک و مدرنی که دارند برای همه مناسب هستند. حتی می توانید از این مانتو ها به عنوان تن پوش های مجلسی نیز استفاده کنید.

مدل مانتو های زیبای مدرن طرح شیک

مانتو های دخترانه فانتزی همان هایی هستند که دارای مدل های شلوغ و طرح های نامنظم  با دوخت های مورب و برش های زیبا هستند.

مدل مانتو جدید عروس 2021 مناسب نامزدی
کلیک کن ببین

مدل مانتو با طرح فانتزی

گاهی نوع رنگ بندی و جنس پارچه در این مدل مانتو ها نیز از دیگر ویژگی های جذاب این تن پوش هاست. همینطور طرح بندی شلوغ با جنس پارچه می تواند مدل مانتو مدرن دخترانه را به جذاب ترین مدل ها تبدیل کند.

مدل مانتو کوتاه مدرن

از دیگر موارد جذابیت در این مدل مانتو ها می توان به تزیینات گل یا سنگ و یا منجوق و غیره اشاره کرد که می تواند در جذابیت ظاهر شما موثر باشد. بنابراین برای جذاب تر شدن بهتر است که این مدل مانتو ها را با شلوارهایی از جنس ریون، فاستونی و یا این قبیل موارد ست نمایید.

مانتو های جدید زنانه

زیرا که اگر مانتو شما از نوع طرح های شلوغ و مدل کوتاه باشد، انتخاب یک شلوار گشاد، و یا دم پا تنگ می تواند ظاهر شما زیبا جلوه دهد.

مدل مانتو با طرح رنگ سال

همچنین سایر موارد نیز در مورد مدل مانتو های مدرن فانتزی صدق می کند. فقط کافیست نوع رنگ بندی و نوع استایل خود را با مدل و طرح انتخابی از مدل مانتو ست و هماهنگ کنید.

انواع بهترین و جدید ترین مدل مانتو های زنانه
کلیک کن ببین

مانتو طرح خال خالی

نکته پایانی:

نکته آخر اینکه هر چه بیشتر بتوانید به کمک مجلات و سایت های معتبر مد از نمونه های ارایه شده ایده بگیرید.

مدل مانتو زیبای شیکبهتر می توانید بدانید چه مدل با چه سایز و طرحی با ظاهر شما همخوانی دارد. هم اینکه ظاهر تان در مدل مانتو انتخابی خود جذاب تر به نظر می رسد.

مانتو مدرن با مدل آستین گشاد

دیگر آنکه می توانید همه جور مدل مانتو ر با لوازم اکسسوری در اختیار خود جور نمایید.

مانتو مدرن با طرح ساده زیرا که گاهی اوقات ست کردن مواردی چون انتخاب مدل مانتو با لوازم جانبی کیف و کفش و غیره چالش بزرگی برای خانم ها محسوب می شود. که با کمک مجلات و نمونه های مد می توانید به راحتی از پس این چالش ها برآیید.

مدل مانتو با طرح های زیبا و فانتزی

امیدواریم از خواندن این مطلب نیز لذت و بهره کافی را نیز ببرید.

برای دریافت مطالب بعدی ما در زمینه مد و پوشاک مقالات ما را در این سایت دنبال کنید.

 

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.