پرطرفدارترین رنگ مو در سال 2019

رنگ مو زنانه

رنگ‌کار معروف، استفانی براون، پنج رنگ مو را معرفی کرده است که می‌تواند استایل شما را در سال جدید خاص کرده و جسارت و اعتماد به نفس شما را بیشتر کند. رنگ موی مرجانی که بر اساس رنگ سال انتخاب شده است. مدل رنگ موهایی که ریشه‌ی موها سایه‌دار و به رنگ طبیعی موها می‌باشد، طبیعی و خاص هستند. رنگ سیاه پرکلاغی، بلوند استخوانی و قرمز مایل به نارنجی که هر یک به نحوی می‌تواند شما را جذاب‌تر و سرزنده‌تر نشان دهد.

برای این‌که در سال جدید احساس تازگی و نشاط به شما دست دهد، به شما پیشنهاد می‌کنیم رنگ موهای جدید را امتحان کنید تا هرگاه در آینه خود را می‌بینید، از دیدن ظاهر جدیدتان به وجد بیایید. رنگ‌کار معروف، استفانی براون، مشهورترین رنگ موهای سال جدید را معرفی کرده است که میتواند حس یکنواختی و افسردگی را از شما دور کند. پس بهتر است با ظاهر قدیمی خود خداحافظی کنید و در سال 2019 با ظاهری جدید در مهمانی‌ها ظاهر شوید.

12 مدل موی کوتاه زنانه به سبک سلبریتی‌ها
کلیک کن ببین

رنگ موی مرجانی به شما جسارت می‌بخشد.

بر اساس سایت معروف پنتون، رنگ مو مرجانی با ته رنگ طلایی به عنوان رنگ سال 2019 انتخاب شده است. استفاده از این رنگ هیجان‌انگیز در استایل شما می‌تواند جسارت و اعتماد به نفستان را بیشتر کند. به گفته‌ی براون، رنگ مو مرجانی یک انتخاب جسورانه‌تر نسبت به رنگ‌های آشنای صورتی و رزگلد قدیمی است که می‌تواند با ته‌رنگ طلایی خود چشمان شما را درخشان‌تر و پوستتان را نرم‌تر از همیشه نشان دهد. پس اگر این رنگ را می‌پسندید، با آرایشگر خود تماس بگیرید و مطمئن باشید که برای تغییرات جدید هیچ وقت دیر نیست.

رنگ موی مرجانی  

با مد جدید ریشه‌های سایه‌دار، دیگر از رنگ کردن‌های پی در پی بی‌نیاز می‌شوید.

اگر موهای خود را دکلره کرده‌اید، دیگر لازم نیست نگران در آمدن ریشه‌ی موهایتان باشید، چرا که این نوع رنگ مو یکی از جذاب‌ترین و طبیعی‌ترین مدل‌های سال جدید است. و اگر موهای تیره دارید، نگران آسیب دیدن ریشه‌ی موهای خود نباشید، چرا که با دکلره نکردن ریشه‌ی موهایتان، هم به سلامتی آن کمک کرده‌اید و هم از مد روز پیروی کرده‌اید.

مدل موی ساده برای موهای بلند
کلیک کن ببین

رنگ مو

رنگ موی سیاه پرکلاغی همیشه جذاب است.

شاید اسم شِر (Cher) خواننده‌ی معروف آمریکایی به گوشتان خورده باشد. همان خواننده‌ای که موهای پرکلاغی خدادادیش در طول سالیان سال قیافه‌ی او را خاص نگه داشته است. شما نیز می‌توانید با استفاده از مشکی تیره بر پایه‌ی ته رنگ آبی کاری کنید که موهایتان مانند بلور درخشان شود و توجه همه را به خود جلب کند.

رنگ مو

با رنگ موی بلوند استخوانی جسور و متفاوت به نظر خواهید رسید.

دقیقا بر خلاف مشکی پرکلاغی، براون یک رنگ بلوند پودری کم‌رنگ با مقدار کمی آبی را پیشنهاد می‌کند که ما آن را با رنگ بلوند استخوانی می‌شناسیم. وقتی موهای خود را به رنگ بلوند استخوانی در ‌آوردید و حس سرزندگی به شما دست داد، می‌توانید با خیال راحت به تعطیلات بروید و خوش بگذرانید.

رنگ مو

با رنگ موی قرمز مایل به نارنجی، شراره‌های آتشین خود را به نمایش بگذارید.

براون با اشاره به رنگ موی آتشین لیدی گاگا در فیلم “تولد یک ستاره” و همچنین با توجه به این‌که بسیاری از افراد مشهور دیگر از جمله کاردی بی، نیکی میناژ و تیانا تیلور به زیبایی این رنگ مو را به نمایش گذاشته‌اند، با اطمینان بیان کرد که این رنگ مو می‌تواند قیافه‌ی شما را طوری تغییر دهد که در همه‌ی مجالس و محافل نگاه‌ها به سوی شما باشد. پس اگر به دنبال یک استایل جدید هستید که با آن بتوانید دیگران را به وجد بیاورد، رنگ موی قرمز مایل به نارنجی بهترین انتخاب برای شما است.

برترین ترندهای مدل موی مجلسی 2019
کلیک کن ببین

رنگ مو

مد سازی پیشنهاد می کند مقالات زیر را مطالعه نمایید :

نکاتی برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه

مدل مو پرطرفدار در سال ۲۰۱۹

مدل مو پسرانه جدید ( ۵۰ مدل برتر )

73 / 100
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.