مدل موی بوکسوری جدید برای مردان خوشتیپ

مدل موی بوکسوری

مدل موی بوکسوری یکی از انواع مدل موهای ارتشی است که امروزه مورد توجه مردان و پسران جوان قرار گرفته است. در این مدل مو، موهای قسمت‌های کناری و پشت سر تراشیده شده و موهای قسمت بالایی سر به هر میزانی که دوست داشتید کوتاه می‌شود و به فرم دلخواهتان حالت می‌گیرد. فقط کافی است مدل مورد نظرتان را برای آرایشگرتان توصیف کنید.

برای یافتن بهترین مدل مو، بهتر است به فرم صورت و جنس موهایتان دقت کنید. برای ایده گرفتن و انتخاب کردن، بهتر است مدل‌های زیر را با هم مقایسه کنید.

با مدل موی بوکسوری کلاسیک، مرتب به نظر خواهید رسید

در این مدل موی کلاسیک و مینیمالیستی، موهای اطراف و پشت سر کاملا تراشیده شده و موهای قسمت بالای سر کمی بلندتر باقی می‌ماند. در گذشته این مدل موی کلاسیک بیشتر توسط افراد ارتشی استفاده شده است. همان‌طور که در عکس می‌بینید، این مدل مو برای افرادی که ریش و سبیل دارند، بسیار مناسب است و ظاهری کلاسیک و مرتب به آن‌ها می‌بخشد.

مدل موی مردانه ایرانی شما را خوشتیپ تر می کند !!!
کلیک کن ببین

مدل موی بوکسوری 

 

مدل موی بوکسوری محو شده مخصوص کسانی است که به دنبال ظاهری جدید هستند

برای داشتن این مدل مو، از آرایشگر خود بخواهید که موهای اطراف و پشت سرتان را به نحوی اصلاح کند که موهایتان حالت محوشدگی به خود بگیرد و مرز بین موهای تراشیده و موهای بلند بالای سرتان زیاد مشخص نباشد. مطمئن باشید که تا مدت‌ها از این ظاهر خود راضی خواهید بود.

 مدل موی بوکسوری جدید

 

اگر نمی‌خواهید موهای بلند جذابتان را از دست دهید، از مدل موی بوکسوری بلند استفاده کنید

اگر زیاد طرفدار موهای کوتاه نیستید، می‌توانید از آرایشگر خود بخواهید موهای قسمت بالای سرتان را بلندتر بگذارد و موهای اطراف و پشت سرتان را با ماشین اصلاح کند تا یک مدل موی بوکسوری جذاب داشته باشید.

مدل موی بوکسوری بلند

 

موهای صاف شما با مدل موی بوکسوری خواهد درخشید

اگر موهای فر، حالت‌دار یا صاف دارید، اصلا نگران نباشید. چرا که مدل موی بوکسوری به همه‌ی افراد با انواع فرم صورت و انواع حالت مو می‌آید. همان‌طور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، می‌توانید موهای صاف خود را به صورت مدل موی بوکسوری درآورید و مانند همیشه خوشتیپ به نظر برسید.

مدل موی مردانه‌ جدید را در سال نو امتحان کنید
کلیک کن ببین

مدل موی بوکسوری 2019

 

موهای فر خود را به شکلی متفاوت کوتاه کنید

اگر موهای شما فر است و به دنبال یک مدل خاص و جدید می‌گردید، مدل موی بوکسوری فر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر موهای اطراف و پشت سرتان را به کمک یک ماشین اصلاح کنید، تضاد زیبایی با موهای فر بلند بالای سرتان به وجود خواهد‌آورد که اعتماد به نفستان را بالا می‌برد.

مدل موی بوکسوری فر

 

مدل موی بوکسوری مخصوص افرادی که به دنبال مدل موهای مدرن‌تر هستند

اگر به دنبال مدل موی بوکسوری مدرن‌تر هستید، می‌توانید به آرایشگرتان بگویید که در قسمت فرق سرتان یک خط به وجود بیاورد تا جسارت شما در انتخاب مدل موهای جدید را بهتر به نمایش بگذارد.

مدل موی بوکسوری مدرن

 

مدل موی بوکسوری پف‌دار، ظاهری شیک و امروزی به شما خواهد بخشید

در این مدل موی بوکسوری خاص، شما می‌توانید موهای قسمت بالای سرتان را به نحوی شانه کرده و به آن ژل مو بزنید که حالت پف‌دار به خود بگیرد. این مدل مو ظاهری متفاوت‌تر از همیشه به شما می‌دهد.

انواع مدل موی خامه‌ای مردانه را بهتر بشناسید
کلیک کن ببین

مدل موی بوکسوری پف دار

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.