مدل موی مردانه‌ جدید را در سال نو امتحان کنید

موی مردانه‌ جدید

در سال جدید می‌توانید از عکس‌های مدل موی مردانه‌ جدید الهام بگیرید و با توجه به فرم صورت، حالت مو و علاقه خودتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر موهای بلندی دارید می‌توانید از آن‌ها نگهداری کرده و یا بتراشید. همچنین می‌توانید از مدل موی آلمانی یا پف‌دار استفاده کنید و خوشتیپ به نظر برسید. در سال جدید بهتر است که یک مدل موی مردانه‌ جدید را امتحان کنید تا حس نو شدن را در صورت خود مشاهده کنید. در این مطلب ما چند مدل موی مردانه‌ جدید را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید با توجه به فرم صورت، جنس مو و علاقه‌ی خودتان یکی را انتخاب کنید.

مدل موی تراشیده

امسال افرادی مانند زین مالک (Zayn Malik) و بروکلین بکام (Brooklyn Beckham) موهای خود را تراشیده بودند. این مدل مینیمالیستی می‌تواند توجه‌ها را به سمت لباس‌هایتان بیشتر جلب ‌کند. افراد مشهور رنگ‌های آبی  تا نارنجی نئونی را با این مدل موی مردانه‌ جدید استفاده کرده‌اند.

پرطرفدارترین مدل موی کوتاه پسرانه
کلیک کن ببین

مدل موی مردانه‌ جدید

 

مدل باب

امسال مدل موی مردانه‌ جدید تیموتی شالامه (Timothy Chalamet) و میلو ونتیمیگلیا (Milo Ventimiglia) در فرش قرمز خودنمایی می‌کرد. در این مدل دهه 90 میلادی موهایی با طول متوسط به صورت لایه لایه کوتاه شده‌اند. برای این مدل مو ، از آرایشگر خود بخواهید تا موهای جلوی سر شما را تا حدی کوتاه کند که بتوانید آن را پشت گوش خود بیندازید.

مدل موی مردانه‌ جدید

 

پیکی بلایندرز

در سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) که در مورد وقایع بعد از جنگ جهانی اول در انگلستان است، موهای ستاره‌ی فیلم، یعنی کیلیان مورفی (Cillian Murphy) مدل خاصی دارد که در این روزها به عنوان یک مدل موی جدید مردانه مورد توجه قرار گرفته است.

مدل موی مردانه‌ جدید

 

مدل موی آلمانی

در این مدل موی مردانه‌ جدید، موهای کنار و پشت سر تراشیده‌ می‌شود و موهای قسمت بالایی سر بلندتر باقی می‌ماند. برای حالت دادن این مدل می‌توانید از موس استفاده کنید و موها را به سمت عقب یا طرفین حالت دهید.

انواع مدل موی مردانه برای داشتن ظاهری متفاوت
کلیک کن ببین

مدل موی مردانه‌ جدید

 

موهای  بلند مردانه

امروزه مدل موی بلند برای آقایان به یکی از پرطرفدارترین مدل موهای مردانه تبدیل شده است. اگر موهای جارد لتو (Jared Leto) را در مراسم اهدای جوایز آکادمی اواردز (Academy Awards) به خاطر داشته باشید، به این نکته پی می‌برید که موهای حالت‌دار و موج‌دار برای این نوع مدل مو مناسب‌تر هستند.

مدل موی مردانه‌ جدید

 

موهای بلوند حالت‌دار

این مدل موی مردانه‌ جدید، برای موهای بلوند حالت‌دار و کمی بلند مناسب است و به شما کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس زیادی راه بروید.

مدل موی مردانه‌ جدید

 

مدل موی پومپادور کلاسیک با کناره‌های محو شده

در این مدل موی کلاسیک که از سال 1950 میلادی مورد توجه قرار گرفته است، قسمت بالایی موها پف‌دار است و در مدل امروزی‌تر آن، موهای کناره‌های سر محو می‌شود تا مات‌تر به نظر برسد.

مدل موی مردانه‌ جدید

 

موهای حالت گرفته با دست

این مدل موی جدید مردانه، مخصوص افرادی است که وقت زیادی برای رسیدگی به موهایشان ندارند، اما می‌خواهند به چشم بیایند. برای این مدل مو کافی است تا موهایتان را با دست به سمت بالا حالت دهید.

مدل موی خامه‌ای، یکی از پرطرفدارترین مدل موهای مردانه
کلیک کن ببین

مدل موی مردانه‌ جدید

 

مدل موی رشته‌ای شل

اگر به دنبال مدل موی مردانه‌ جدید می‌گردید که در عین شلختگی، زیبا به نظر برسد، این مدل مو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مدل موی مردانه‌ جدید

 

مدل موی مخصوص تاجران

همان‌طور که در مدل موی اد وستویک (Ed Westwick) می‌بینید، بسیار خوشتیپ و محترم به نظر می‌رسید اگر موهایتان را به یک آرایشگر توانا بسپارید.

مدل موی مردانه‌ جدید

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.