مدل مانتو جدید و انواع آن

مدل مانتو جدید

سال نو دغدغه ای برای اکثر خانم هاست تا جدیدترین مدل های لباس و از جمله مدل مانتو را با تیپ خود ست نمایند. و این چالش موضوعی است که همواره ادامه دارد. با شروع سال جدید سوالاتی از قبیل اینکه چه بپوشم و چه چیزی را انتخاب کنم ذهن خانم های دوستدار مد را به خود مشغول می کند. به همین منظور در این مقاله انواع مدل مانتو جدید را بررسی کرده ایم.

مدل مانتوی جدید
مدل مانتوی جدید

 

علاوه بر آنکه تنوع مانتو بسیار بالا رفته است، سطح انتظارات افراد نیز در این مورد بیشتر شده است. زیرا خانم های شیک پوش و مدرن همواره دوست دارند تا از لحاظ  خوش لباسی و تیپ با ظاهر جدید خود بدرخشند. بنابراین لازم است تا نکاتی را در مورد خوش تیپی و اینکه چه لباسی را بپوشیم تا خیلی مدرن و امروزی تر باشد را برای شما عزیزان بیان می کنیم، تا بتواند شما را برای یک انتخاب مدل مانتو جدید خوب کمک کند.

مانتوی زیبای جدید
مانتوی زیبای جدید

 

55 مدل مانتو مرجانی شیک و لاکچری 2019
کلیک کن ببین

مدل مانتو جدیدی که می توانیم آنها را بپوشیم

خانم ها هر تیپی که به آنها بیاید، جدای از قیمت لباس آن را می پوشند. و سوای اینکه مدل مانتو جدید باشد و یا کمی مدلش قدیمی تر باشد بنا به سلیقه خود آن را انتخاب می کنند. همواره زیبایی و زیبا جلوه کردن انتخاب یک خانم باسلیقه را در انتخاب مدل مانتو تحت الشاع قرار می دهد.

مانتوی بلند جدید
مانتوی بلند جدید

مانتوهای جدیدتر همه ساله از سبک های رسمی  به سبک های فانتزی تر با طرح های زیباتر تغییر پیدا می کند. و هر سال نیز بر تعداد آنها افزونی می یابد. و مدل های آنها نیز متنوع تر هستند. و شما با خیال راحت تر می توانید در انتخاب این مانتوها دست و دلبازی کنید و هر مدلی را که دوست دارید انتخاب کنید. اما آنچه که برای شما به عنوان یک خانم زیبا پسند مهم است انتخاب مانتویی که بتواند اندامتان را متناسب و علاوه بر زیبایی تن خور خوبی نیز داشته باشد.

مانتوی زیبای جدید
مانتوی زیبای جدید

انتخاب یک مانتوی مدل جدید نیز باید بر اساس معیارهایی که شما مد نظرتان است طراحی شوند. و همچنین اینطور نیست که چون مدل مانتو جدید است حتما ظاهر زیبایی دارد.

مانتوهای مدل جدید
مانتوهای مدل جدید

خوشبختانه مدل های مانتو های جدید به علت فانتزی بودن در طرح های مختلفی زیادی هر روز عرضه می شوند. و شما می توانید با خیال راحت آنها را انتخاب کنید. ما نمونه ای از این مدل مانتوها را در اختیار شما قرار داده ایم تا با خیال راحت بتوانید طرحهای دلخواه خود را انتخاب کنید. شما در این مطلب مجموعه ای از بهترین مدل های مانتوی جدید را می بینید که می توانید از آنها ایده بگیرید و با توجه به طرح مورد نظرتان از مانتوی جدیدی که می خواهید، آن را با سلیقه تان هماهنگ نمایید.

مانتوی جدید مجلسی
مانتوی جدید مجلسی

نکات مهم در انتخاب مدل مانتو جدید

مثل همیشه توصیه می کنیم که مدل مانتویی را انتخاب کنید که تن خورتان باشد و در آن احساس راحتی نمایید. علاوه بر آنکه زیبایی نیز به شما می دهد. همه این موارد در ترکیبی از رنگهای شاد به همراه مدل های جدید تیپ زیبا و عالی به شما می دهد.

مدل مانتوی عالی
مدل مانتوی عالی

همچنین پیشنهاد می کنیم بهتر است که مدل مانتوهایی را که برای بیرون یا رفتن به مهمانی ساده انتخاب می کنید. و یا به تکرار از آن استفاده می شود، حتما دکمه و یا جیب خور داشته باشند. و رنگهای آن نیز معمولا تیره رنگ و یا طرح دار کمی شلوغ باشند. زیرا به علت تیرگی پارچه زحمت شما را برای شستن کمتر می کنند.

مانتوی مجلسی زیبا و جدید
مانتوی مجلسی زیبا و جدید

می توانید انواع مدل های جدید مانتو را با قیمت و هزینه ای کمتر خریداری کنید. استفاده از مانتوهای با طرح های گلدار و رنگی معمولا برای بیرون ارزانتر هستند. و مقرون صرفه تر نیز می باشند. و همینطور می توانید مانتوهای مجلسی را با قیمتی کمی گرانتر بخرید و مدت زمان طولانی تر از آن استفاده کنید.

مانتوی مجلسی جدید و زیبا
مانتوی مجلسی جدید و زیبا

مدل مانتوی سال جدید چیست؟

امروزه نمی توان گفت که چه مدل مانتویی دقیقا مد است. و خانم ها چه چیزی باید بپوشند تا مدرن تر و جذاب تر دیده شوند. زیرا مدهای امروزی شلوغ هستند. و طراحان لباس و مد هر روز بر مدلهای خود می افزایند. بنابراین هر مدلی به نوبه خود می تواند زیبا باشد. و این بستگی دارد که شما چه جور مدلی را بپسندید. و با توجه به تیپ و کفش و کیف خود و همینطور رنگ سال تیپ خود را با آنها جور کنید. و چه ظاهری را با مدل مانتوهای جدید برازنده و مناسب خود می بینید.

مانتوی خوش پوش جدید
مانتوی خوش پوش جدید

ما در این مطلب طرحها و نکاتی که لازم بود برای هر چه خوشتیپ تر شدن شما ارائه شود را برای شما به اشتراک گذاشتیم امیدواریم توانسته باشیم شما را در انتخاب مدل مانتوی جدیدتان کمک کنیم.

 

بیشتر بخوانید :

300 مدل مانتو 2019 شیک ( سری اول )
کلیک کن ببین

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.