جدید ترین مدل های مانتو معمولی

جدید ترین مدل های مانتو معمولی

یک مانتو معمولی زیبا اغلب از پارچه و طرح های ساده ای دوخته می شود. در واقع مدل های مانتو در سبک معمولی از لحاظ  پارچه ای که در آن به کار رفته اند بسیار ساده و همینطور شیک هستند.

مانتومعمولی زیبا

مدل مانتو های معمولی نخی

اگر شما خانمی هستید که طرفدار سادگی و در حین حال جذابیت می باشید. به شما پیشنهاد می کنیم تا از مدل مانتو هایی استفاده کنید که دوخت و نوع پارچه شان ساده است. معمولا این گونه مانتو ها طرح های شلوغی ندارند و همچنین تن خور خوبی هم دارند.

دنیای متفاوت مانتو معمولی

بیشتر پارچه های  به کار رفته در انواع مانتو های معمولی نخی و یا حریر و ویسکوز و یا تور می باشد، که در نوع دوخت و طراحیشان با هم تفاوت دارند.

در کنار انواع مدل مانتو معمولی نیز می توان به حریر کش و ریون نیز اشاره کرد. مانتو هایی که به سبک تقریبا رسمی و ادرای و یا برای بیرون استفاده می شوند معمولا در زمره مانتو های معمولی قرار می گیرند، و اغلب جنسشان از نخ است.

دنیای زیبای مانتو های ساده

مدل مانتو های نخی نیز معمولا طرحی ساده دارند، و یا اینکه با تزییناتی از گلدوزی و یا طناب دوزی و یا اینگونه دوخت ها طراحی و دوخته می شوند.

جدیدترین مانتوهای دخترانه
کلیک کن ببین

مانتو معمولی با طرح گلدوزی

جدید ترین انواع مدل مانتو معمولی

همانطور که گفته شد بیشتر مانتو های ساده بسته به نوع پارچه و دوخت معمولی که دارند می توانند طرح های جدید و شیکی به خود بگیرند. زیرا که حتی طرح های پر کار این نوع مدل مانتو بسیار ظریف بوده و نوع طراحی و دوخت ساده می باشد.

مانتو های ساده معمولی

جدیدترین طرح های مانتو معمولی نیز اصولا از لحاظ  دوخت شیک تر و گاهی با تزیینات گلدوزی، سنگ دوزی و طراحی  که بر آستین و یا یقه داده اند شناخته می شوند. اغلب مانتو های سنتی در زمره این مدل روپوش ها قرار می گیرند.

طرح های مانتو معمولی

همینطور اگر بخواهیم جدید ترین مانتو های ساده را از مدل های قدیمی تر آن طبقه بندی کنیم، می توان گفت که طراحی در نوع دوخت ساده و در حین حال شیک از اصلی ترین مشخصات و جلوه در این گونه تن پوش هاست.

مانتو های معمولی شیک

دیگر آنکه مانتوهای ساده و معمولی از لحاظ برش پارچه و نوع ساسون هایی که دارند با سایر مدل ها متفاوتند و طرح جدید نیز انواع برش ساده اما زیبا و حتی استفاده از چند تیکه پارچه را به این گونه مدل مانتو ها اضافه نموده است.

راهنمای خرید مانتو جلو باز و انتخاب بهترین ها
کلیک کن ببین

مانتو معمولی زیبا

جدید ترین مانتو معمولی زنانه شیک

جدید ترین مدل های مانتو زنانه در طرح ساده و همچنان شیک شامل پارچه های حریر، دانتل، نخی است که بر روی آن  نقش های گلدوزی دوخته شده است.

این مدل مانتو ها معمولا در قدها و سایزهای مدیوم هستند، که گاهی با تزیینات ساده تری نیز طراحی می شوند. ولی در بین مانتوهای ساده نیز می توان مدل های کوتاه  و بلند با پارچه های اغلب نخی را یافت.

مانتو های زیبای معمولی

اغلب اوقات مانتو معمولی های شیک و جدید شامل یک طرح زیبا مثل یک یقه نامتقارن و یا آستین های ساده گلدوزی شده می باشد. اما آنچه که مانتو ها ی معمولی را در نوع خود شیک تر و جذاب تر می کند طراحی و دوخت ساده آن است.

زیباترین مانتو های معمولی

همچنان نیز نوع  پارچه های نخی به کار رفته در آن نیز از اصول جذابیت در این گونه مدل مانتو ها می باشد. زیرا که ایستایی و نوع پارچه در انتخاب مدلی که به عنوان مانتو معمولی در نظر گرفته می شود بسیار مهم است.

مانتو شیک معمولی

جدید ترین مانتو معمولی دخترانه زیبا

اغلب مانتو های معمولی جزو مدل هایی برای رفتن به مجلس نیستند و به اصطلاحی مناسب مهمانی نمی باشند. اما در کنار برخی از جدید ترین انواع این مدل مانتو ها می توان طرح هایی را پیدا کرد که برای رفتن به مهمانی به جا و شیک می باشند.

انواع بهترین و جدید ترین مدل مانتو های زنانه
کلیک کن ببین

مانتو های زیبا ی مجلسی در طرح های ساده

همچنین می توان گفت همه روزه بر تنوع مانتو ها ی معمولی برای مجلس نیز افزون تر می گردد.زیبایی مانتو های معمولی در نوع گلدوزی و طرح های ساده پارچه های آن نیز است همینطور دوخت ظریفی که دارند که شیکی و جذابیت را به آنها بخشیده است.

مانتو ساده شیک

برخی از دختر خانم ها دوست دارند تا با سادگی که این گونه مدل مانتوها دارند در مجلس و یا جمع دوستان خود با وقار و جذاب بدرخشند. مدل های جدید مانتو معمولی نیز بیشتر در این نوع سبک ها طراحی شده اند تا هر چه بیشتر جذابیت و تنوع را به طرفداران خود هدیه دهند.

مانتو معمولی زنانه

جدید ترین انواع مدل مانتو معمولی اسپرت

در بعضی از مانتو های اسپرت که معمولا برای مکان های عمومی و یا بیرون استفاده می شود می توان از انواع مانتو های معمولی در سبک های مختلف بهره برد. این نوع مانتو ها هم تن خور راحت و سبکی داشته  و هم بیشتر خانم های جوان دوست دارند تا آنها را بپوشند.

مدل مانتو مجلسی شیک
کلیک کن ببین

مانتو معمولی رنگی

در مانتو های اسپرت زنانه در سبک های معمولی نیز اغلب مدیوم و بلند و به ندرت کوتاه دیده می شوند که می تواند برای خانم هایی که طرفدار سادگی هستند جذاب و شیک باشد.

مانتو معمولی دخترانه

خانم ها معمولا دوست دارند تا هر مدل مانتویی را برای آنکه جذاب و با وقار به نظر برسند را امتحان کنند. بنابراین به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال مانتویی با سبک مدرن و البته شیک هستید بهتر است از انواع مانتو های اسپرت و فانتزی  نیز دیدن فرمایید.

مانتو گشاد معمولی

زیرا که خوبی و مزایای یک مانتو معمولی این است که تن خور سبکی دارد، و دیگر شما مجبور نیستید هزینه گزافی را بابت خرید چند مدل مانتو دهید. زیرا ماندگاری مانتو های معمولی با توجه به کارآیی پارچه هایی که دارد نیز بیشتر است.

مانتو معمولی طرح فانتزی

هماهنگ کردن لوازم اکسسوری با انواع مانتو معمولی

ست کردن لوازم جانبی که دارید از قبیل کیف، کفش و یا شال اغلب آسانتر از سایر مدل هاست. زیرا که شما دقیقا می دانید که برای یک مانتو معمولی که طراحی ساده ای دارد چه نوع اکسسوری نیاز است.

چگونه می توان یک مانتوی خوب انتخاب و خرید کرد؟
کلیک کن ببین

مانتو زیبای شیک و معمولی

اگر مدل مانتو معمولی شما طراحی سنتی تری دارد، می توانید از زیور آلاتی و اکسسوری استفاده کنید که کمی به آن مدل ها بخورد. به عنوان مثال وسایل جانبی می تواند از زیور آلات فلزی ساده، یا پارچه های چرم، و یا مروارید و این قبیل اشیا باشد.

مانتوی زیبای زنانه

همینطور مدل های ساده تر مانتو های معمولی با لوازم اکسسوری هم رنگ و یا تلفیقی ا ز طرح های شلوغ و رنگ های متضاد می تواند جلوه خاص و جذابی را به ظاهر شما بدهد.

و نکته آخر اینکه مدل مانتو جذاب بستگی به سلیقه و هماهنگی شما با امکاناتی که در نوع انتخاب و خرید دارید می باشد.

انواع مدل مانتو زنانه و دخترانه شیک

بنابراین بهتر است که بیشتر از آنکه به دنبال مد خاصی در مانتو باشید، خودتان دنیای متفاوتی از شیک بودن و جذابیت را با همین مدل های ساده در تیپ خود ایجاد نمایید. امیدورایم از خواندن این مطلب لدت برده باشید.

چنانچه علاقه مند به موضوعات مربوط به مد مدل های مانتو هستید مقالات بعدی ما را در این سایت دنبال کنید.

 

 

100 / 100
دیدگاه شما

5 دیدگاه

  1. راحله بازیار گفت:

    شماره تماس با آدرس چطور باید خرید کرد

  2. راحله بازیار گفت:

    آره مانتو دیدم خیلی دوستش دارم

  3. ناشناس گفت:

    خیلی عالیه چجور باید سفارش کنم

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.