مدل مانتو

55 مدل آستین مانتو جدید و شیک

مدل آستین مانتو

انواع مدل مانتو غالبا به دلیل نوع آستین و یقه ای که دارند، توی بورس هستند. به همین دلیل ما قصد داریم تا در این مطلب شما را با 55 مدل آستین مانتو که همگی جدید و شیک می باشند، شما را آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید تا با دیدن این مدل های آستین بتوانید هنگام انتخاب یا دوخن مانتوی خود آگاهانه تر تصمیم بگیرید.

مانتو جلو باز ساده با استین سه ربع

مدل استین جدید و زیبا

انواع مدل آستین مانتو شیک و جدید

مدل استین مانتو کوتاه فانتزی

مدل مانتو های جدید معمولا علاوه بر رنگ بندی متنوعی که دارند، دارای طرح های مختلفی در نوع آستین و یقه هستند. برای همین یکی از دلایل تنوع مانتو های جدید می تواند مدل آستین آنها باشد. که طراحان مد برای هر مانتو با توجه به نیاز و سلیقه آنها را طراحی می کنند.

طرح جدید آستین مانتو

زیبایی مانتو ها نیز به همین دلیل است که دارای طرح های متنوع و فانتزی در نوع یقه و آستین هستند. آستین هایی که در مانتو های امروزی دوخته و طراحی می شوند، برگرفته از ترکیب سبک های مدرن و کلاسیک می باشند.

مدل آستین های شیک برای مانتو

به طوریکه وقتی آستینی در مانتوی جدیدی می بینید، پایه و زمینه آن مدل های قدیمی بوده و با چند برش و تغییر در نوع دوخت جزو طرح های به روز تن پوش های بیرونی در آمده اند. به طور کل می توان گفت تمامی آستین های مانتو سبک های امروزی برگرفته از مدل های قدیمی هستند که با ابتکار عملی بازسازی شده اند.

مدل آستین سه ربع شیک و زیبا

آستین های مانتو های سبک امروزی اغلب برش های نامنظم و شلوغ دارند، و به اصطلاحی نامتقارن هستند. از جمله مهمترین آستین هایی که امروزه بسیار توی بورس می باشند، می توان به آستین های کلوش، چین دار، چند تیکه، نامنظم و برش دار اشاره کرد.

آستین گشاد با طرح جدید

بهترین و مناسب ترین مدل آستین برای مانتو

مدل آستین برش دار ساده برای مانتو

مناسب ترین آستین برای مانتویی که قصد خرید و یا دوخت آن را دارید، مدلی است که با نوع طرح و پارچه جور و هماهنگ باشد.

مدل آستین چین دار جدید برای مانتو

همینطور اگر برای خرید مانتویی قصد دارید مدلی را انتخاب کنید، با توجه به نوع آستینی که دارد می توانید متوجه شوید که سبک مانتو جدید یا قدیمی است. بیشتر مدل مانتو هایی که دارای آستین های مدل دار هستند، از نوع جلو باز و یا اندامی می باشند.

مدل آستین پفکی و جدید برای مانتو

این مانتو ها بیشترین نوع مدل آستین و یقه را از لحاظ تنوع طرح دارا می باشند. همینطور می توان گفت که انواع مدل مانتو های جلوباز و یا اندامی حریر و ویسکوز تنوع سبک های خود را از نوع آستین و یقه ای که دارند گرفته اند.

مانتو جلو باز با آستین چین دار

بنابراین بهترین مدل آستین با توجه به نوع سبک مانتو و طرح آن طراحی و ارایه می شود. افرادی که به دلیل جثه ظریفی که دارند و می خواهند در مدل مانتو جدید زیبا بدرخشند. بهتر است که از مانتو هایی با مدل آستین های چین دار و یا گشاد را انتخاب کنند. زیرا که این تن پوش ها با مدل آستین گشاد آنها را جذاب تر نشان می دهد.

مدل آستین مانتو دخترانه

مدل آستین های فانتزی برای مانتو

مدل آستین مانتو اسپرت

امروزه مدل آستین های فانتزی برای مانتو نوع طرح نامتقارن و برش دار نامنظم هستند. این مدل مانتو ها معمولا با این طرح آستین و یقه جزو لاکچری ترین تن پوش های بیرونی محسوب می شوند.

مدل آستین مانتو  فانتزی جدید

از سایر مدل آستین های فانتزی می توان به انواع آستین های گشاد، تنگ، برش دار، چین، کلوش، فانوسی، پفکی و غیره اشاره کرد.

مدل آستین مانتو اسپرت

آستین های فانتزی معمولا دارای برش هایی به طور نامنظم و همچنین منظم چین دار به همراه تزیینات می باشند. آستین های سه ربع و کوتاه نیز جزو مدل مانتو های فانتزی هستند.

مدل آستین مانتو تور زیبا

در واقع مانتو های فانتزی و لاکچری را می توان از روی آستین های آنها شناخت. حتی مانتو های ساده  امروزی که بدون آستین طرح دار هستند نیز دارای برش هایی خاص در جای دست و یقه می باشند. بیشتر آستین های فانتزی و لاکچری به دلیل آنکه از طرح خاصی پیروی نمی کنند جذاب و زیبا هستند.

مدل آستین مانتو مجلسی

در این مطلب نمونه هایی از انواع آستین های مانتو های جدید را می بینید. می توانید از این نوع مدل آستین ها الگوبرداری کرده و برای انتخاب و یا دوخت مانتوی مورد نظر خود به کار ببرید.

آستین مچ دار برای مانتو

مدل آستین های گشاد و کلوش و چین دار

مدل آستین جدید مانتو چین تیکه

امروزه بورس مانتو و لباس زنانه در نوع مدل آستین های گشاد و چین دار می باشد. به طوریکه طرح های متنوعی از این مدل آستین ارایه می شوند، که خانم های طرفدار مد به آنها علاقه مند هستند.

مدل آستین مانتو تور

بیشتر مدل آستین های گشاد و کلوش با تزیینات گل و خرج کاری و طرح های مختلف دیگر از هم متمایز می شوند. همینطور نوع مدل آستین های کلوش به دلیل نوع برش کج راه و یا مورب و غیره می توانند متفاوت باشند.

مدل آستین مانتو اینستاگرام

از انواع آستین هایی کلوش و گشادی که در مانتو به کار می روند می توان به طرح هایی که کوتاه و یا چند تیکه نیز هستند اشاره کرد. بیشتر پارچه ها و الیافی که برای مدل مانتو هایی که دارای آستین گشاد هستند به ویسکوز و نخی می توان اشاره کرد.

مدل آستین مانتو تابستانی

زیرا که این پارچه ها از ایستایی خاصی برخوردارند و به همین دلیل است برای آستین های گشاد و کلوش بهترین گزینه هستند.

مانتو با استین گشاد و جدید

گرچه که پارچه های حریر را نیز می توان برای آستین های کلوش و گشاد به کار برد. ولی ایستایی این پارچه ها برای مدل های چین دار و آستین های چند تیکه به نظر زیباتر می باشد.

استین های گشاد مدل برگی

اما با توجه به سلیقه و ظرافتی که هر خانمی در خود دارد می تواند از پارچه های حریر برای آستین های گشاد با در نظر گرفتن مدل مانتوی خود استفاده کند.

مانتو با طرح آستین چین

آستین های تور و گیپور و حریر زیبا و لاکچری

مانتو با آستین نوار گیپور دار

آستین های تور و حریر و گیپور یکی از زیباترین مدل های برا یمانتو های امروزی هستند. گرچه که در گذشته این مدل آستین ها فقط بریا مانتو و یا لباس عروس به کا رگرفته می شد. ولی کاربرد این آستین ها در عصر حاضر بیشتر از پیش شده اند. آستین هایی با مدل تو و حریر اکثرا برای مانتو های مجلسی کاربرد دارند.

مدل آستین مانتو کتی

اما اگر به دنبال مدل های جدید مانتو هستید می بنید که این استین ها در تن پوش ها بیرونی امروزی نیز زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که می دانید مانتو های امروزی از نوع حریر و تور و گیپور به لحاظ زیبایی و لاکچری بودن نسبت به قدیم کاربرد بیشتری دارند. به طوریکه مانتو های گیپور و حریر را می توان در مکان های عمومی هم پوشید.

مدل آستین مانتو حریر

چنانچه شما خانمی هستید که علاقه مند به پوشیدن مانتو هایی از جنس تور و یا حریر هستید و دوست دارید که با وقار نیز به نظر برسید. به شما پیشنهاد می کنیم تا مانتو هایی را انتخاب کنید که دارای آستین و یا یقه ای از جنس تور و یا حریر و گیپور هستند. اینگونه مانتو ها علاوه بر جذابیت، وقار و ابهت خاصی را نیز به شما می دهد.

مدل آستین مانتو  پفکی تور

مدل آستین های اسپرت و زیبا برای مانتو

مدل آستین مانتو اسپرت دخترانه

آستین های اسپرت نیز در نوع خود بینظیر هستند. این مدل ها معمولا برای افرادی که دنبال سادگی هستند بسیار مناسب می باشد. همچنین اگر بخواهید مانتویی اسپرت و یا مجلسی را بپوشید که زیاد شلوغ و پرکار نباشد می توانید تن پوش هایی با آستین های ساده و اسپرت را انتخاب نمایید.

مدل آستین مانتو  زیبا و اسپرت مجلسی

از اینکه مانتویی با استین مدل اسپرت را در بیرون و یا مجلس می پوشید احساس راحتی می کنید. زیرا گاهی اوقات مدل های شلوغ در مانتو دست و پا گیر هستند. که شما می توانید با استفاده از طرح های ساده تر حس خوبی را در مجلس و یا بیرون با استفاده از تن پوش هایی با طرح آستین و یا یقه اسپرت تجربه کنید.

مدل مانتو با استین سه ربع اسپرت

البته مانتو های مجلسی که دارای آستین هایی با مدل اسپرت هستند، برش هایی دارند که آن ها را از سادگی در آورده است. برش های منظم و نامنظم در مدل آستین های اسپرت به این دلیل طراحی می شوند که از حالت یکنواختی مانتو در آمده وجذابیت خاصی داشته باشد.

مانتو حریر بلند با مدل استین ساده

 

در مانتو های اسپرت امروزی برای اینکه سبک طرح ها جدید باشد اینگونه برش ها را بر روی تن پوش بیرونی قرار می دهند.

مدل مانتوی جدید با طرح استین زیبا

آستین های اسپرت برای چه مانتو هایی مناسب هستند؟

مدل آستین مانتو ساده اسپرت

این آستین ها ایستایی خوبی دارند، به خصوص برای مانتو هایی از جنس نخی مناسب می باشند. بنابراین برای اینکه بخواهید در مدل مانتو هایی که می خواهید ساده و در حین حال راحت در ان باشید بهتر است مدل آستین های شیک و اسپرت را انتخاب کنید.

مدل آستین مانتو اسپرت کوتاه

می توانید مدل آستین های اسپرت را برای مانتو های مجلسی هم انتخاب نمایید. اما توجه داشته باشید که این مدل استین ها به لحاظ سادگی و راحتی کمی ممکن است لوس به نظر برسند. بنابراین بهتر است که برای مانتو های مجلسی آستین هایی با مدل نامتقارن و یا کمی با تزیینات ظریف بر ان را انتخاب نمایید.

مدل مانتوی جلو باز با استین راحتی

منظور ان است که مانتو های مجلسی با برشهای نامنظم بر روی استین های اسپورت و ساده بسیار زیبا به نظر می آید. آستین های اسپرت همینطور برای مانتو های بیرونی نیز بسیار جذاب است. به خصوص اگر که این مانتو ها از جنس های راحتی انتخاب شوند. زیرا که مدل های اسپرت و ساده در هر قسمت از تن پوش به کار رود تن خور های خوب و راحتی هستند.

مدل آستین مانتو ساده

مدل استین های مجلسی شیک برای مانتو

مدل مانتو با آستین فانتزی

معمولا برای مدل مانتو های مجلسی نوع طرح های آستین کمی متفاوت هستند. البته می توانید مدل مانتو هایی را هم ببینید که آستین های آنها بسیار ساده می باشند. اما اگر به دنبال تیپی جدیدی به غیر از آنکه قبلا می پوشید هستید. می توانید از مانتو هایی با مدل های آستین طرح دار و یا برش دار استفاده کنید.

مانتو با مدل استین شنلی

زیرا که آستین های مدل دار در مانتو های مجلسی نه تنها زیبا نیستند. بلکه با توجه به نوع رنگ و مدلی که هستند می توانند بسیار شما را امروزی و به روز نشان دهند.

زیباترین مدل آستین های طرح دار برا یمانتو

اغلب مانتو های مجلسی رنگ بندی خاصی دارند و گاهی نوع طرح و رنگ استین و یقه با نوع مدل مانتو متفاوت می باشند. که همه این مدل ها از سبک های مانتو ها مدرن امروزی هستند که جذابیت را به شما هدیه می دهند.

مانتو مجلسی با طرح استین جدید

آستین های مانتوی مجلسی از طرح و جنس ویسکوز ( پارچه های حریر و نخی و الیافی که ایستایی خوبی دارند ) هستند. بنابراین می توان گفت که همه مدل های آستین به کا ررفته در مانتو های مجلسی دارای طرح های زیبا و لاکچری می باشند.

مانتو مجلسی با طرح آستین جدید

 

طرح استین پرکار مانتویی برای مجلس

مانتو هایی با مدل آستین های دلخواه و مناسب شما

مانتو زیبای آبی با طرح آستن گشاد و فانتزی

اگر شما از آن دسته افراد هستید، که دوست دارید تا مدل مانتوهای طرح شلوغ را بپوشید و علاقه مند به مد می باشید.

مدل آستین مانتو گیپور زیبا

می توانیم به شما پیشنهاد کنیم که مدل مانتو هایی را انتخاب کنید که دارای طرح های زیبایی در یقه و آستین هستند. زیرا مدل های امروزی مانتو چه مجلسی و چه غیر آن با برخورداری از طرح های باکلاس در نوع یقه و استین توانسته اند علاقه مندان زیادی را به خودشان جلب کنند.

آستین گلدار مدل باز و گشاد

همینطور اگر این مانتو ها با رنگ بندی و طرح و جنس خاصی عرضه شود، میزان رضایتمندی و جذابیت آنها در نزد مشتریان بیشتر می شود.

مانتو حریر با آستین سه ربع

بنابراین بهتر است که با توجه به نوع مدلی که مد نظر دارید، مدل یقه و آستین خود را انتخاب کنید. در حین حال می توان گفت بیشترین مانتو هایی که در نوع یقه و آستین جلوه هایی خاصی را برای شما دارد. می توان به انواع مانتو های جلو باز، حریر، چند تیکه برخی مدل هیا سبک هندی و عربی و غیره اشاره کرد.

مانتوی عقد با آستین کلوش

مدل آستین نامتقارن کج راه برا یمانتو

بسیاری از مانتو ها با مدل آستین های ساده زیبا هستند. نیزبعضی دارای مدل هایی در نوع یقه و آستین می باشند که آنها را به روز و در بورس قرار داده است

مدل طرح آستین گیپور و تور

بنابراین اگر به ماندگاری بیشتر مانتو برایتان مهم تر از هر چیز دیگری می باشد بهتر این است که قبل از آنکه به مدل آن توجه کنید. کیفیت و جنس آن را در نظر بگیرید.

مانتو با طرح استین فانتزی و جدید و شیک

معمولا مانتو های با الیاف نخی  که دارای مدل استین هایی که اسپرت بوده و ساده تر هستند زیباتر می باشند. همینطور می توان آستین هایی با مدل های شلوغ را با نوع تیپ و طرح مانتو یتان و توجه به سلیقه تان انتخاب کنید.

مدل مانتو حریر با طرح استین سه ربع و فانتزی

مدل استین زیبا برای مانتو

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. همینطور بتوانید از  نمونه های مدل استین های این مطلب برای مانتویی که قصد خرید و یا دوخت ان را دارید ایده بگیرید.

مدل آستین چین دار به رنگ سال

چنانچه علاقه مند به خواندن مطالب مربوط به مد لباس و پوشاک زنانه هستید می توانید مقالات بعدی ما را در سایت مُدسازی دنبال کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *