جدیدترین مانتوهای دخترانه

جدیدترین مانتوهای دخترانه

جدید ترین مانتو های دخترانه سبک بهاره و تابستانه سال جدید به بازار آمده است و هر روز هم بر تنوع و تعدادشان افزون تر می گردد. و همه دختر خانم ها در تپ وتاپ این هستند که چه مدل هایی امسال جزو جدیدترین مانتو ها هستند.

مدل مانتو دخترانه

مدل مانتوهای جدید اقسام مختلفی داردند. زیباترین طرح هایی که در این مدل مانتو ها خودنمایی می کند طرح های کج دار، جلو باز و چند تیکه و غیره می باشد. در ادامه شما را با نمونه هایی از آنها آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

جدید ترین مانتو های دخترانه جلو باز

مانتو های دخترانه جلو باز امروزه بیشترین فروش ها را به خود اختصاص داده اند. معمولا دختران جوان در بین جدید ترین مدل های مانتو آنها را بیشتر می پسندند.

البته مانتو های جلو باز با طرح های جدید هستند که با مدل های قدیمی شان تفاوت  دارند. گاهی نیز یک مدل مانتوی سبک جدید باعث می شود تا طرح های بیشتری از آن به بازارعرضه شود.

انواع مانتوهای دخترانه

همواره جدید ترین مانتو ها به آن نیست که دارای طرح های خیلی متفاوت و کاملا عجیب و غریب باشند. بلکه یک مدل مانتو جدید با کمی تغیرات برگرفته از الگو های گذشته عرضه بازار می شود. در طرح های مانتو دخترانه سبک های کلاسیک و فانتزی بیشتر به چشم می خورد.

60 مدل مانتو دخترانه جدید و لاکچری
کلیک کن ببین

انواع پارچه در مانتو های جدید دخترانه

در واقع بهترین مدل های مانتو دخترانه آنهایی هستند که در نوع پارچه از هم جدا باشند. یعنی به نوعی پارچه آنها باعث به بورس آمدن این مدل مانتو ها شده است. در ردیف بعدی مانتو هایی هستند که در نوع دوخت و طراحی در یقه و آستین طرح هایی را دارند.

مانتو های زیبا با سبک جدید دخترانه

زیرا که مانتو هایی که دارای پارچه های کجراه و یا غیره هستند از لحاظ سبک و مدل نیز فرق می کنند. این مدل مانتو همچنین از لحاظ قیمت نیز با هم متفاوت هستند.

در کل پارچه ها می توانند تاثیر زیادی را در نوع مدل بگذارند. حتی  اغلب جدای از نوع مدل  و دوخت سبک و طرح مدرن پارچه در نوع به روز بودن مانتو تاثیر زیادی دارد.

دنیای زیبای مانتو دخترانه

مانتو های دخترانه سبک فانتزی و کلاسیک

چنانچه تنوع را در مدل مانتو های خود می پسندید، می توانید از سبک های فانتزی و کلاسیک استفاده کنید. همینطور این مدل مانتو ها برای دختران از جذابیت بیشتری نیز برخوردار هستند . زیرا که که به لحاظ نوع مدل و طرح نیز تک و بی نظیر می باشند.

مدل مانتوی مجلسی جدید و شیک و انواع آن
کلیک کن ببین

جدیدترین مانتو های دخترانه زیبا

طراحی در بعضی از جدید ترین مانتو های دخترانه نیز بسیار فوق العاده است. به طوریکه اگر حتی مانتو های ساده را برگزینید، می بینید که نوع پارچه خوش پوش و شیک می باشد. همینطور طراحی و دوخت مدل مانتو های جدید نیز با هم فرق کرده و طرح های زیبایی را به آن داده است.

نکته مهم در مانتو های جدید دخترانه

نکته دیگری که در مانتو های دخترانه جدید به چشم می خورد تلفیق رنگ های متضاد و موزون و یکی شدن آنها با نوع پارچه و مدل می باشد. می توانید با انتخاب مدل های مانتو ساده تر لوازم جانبی خود را از قبیل کیف و کفش را با آن هماهنگ کنید.

انواع مانتو های دخترانه شیک

همینطور اگر علاقه مند به مدل های شلوغ تر جدید ترین مانتو های دخترانه هستید. می توانید با انواع کیف و کفشی که در اختیار دارید، تیپ های خود را با لوازم اکسسوری ساده تر نظیر بند ساعت و یا شال  خود ست نمایید.

راهنمای خرید مانتو جلو باز و انتخاب بهترین ها
کلیک کن ببین

مانتو مجلسی دخترانه

جدید ترین مانتو های دخترانه چند تیکه

یکی از جدیدترین مانتو های دخترانه طرح های مختلف مدل های چند تیکه هستند. این مانتو ها اکثرا در قالب فانتزی و یا طرح های تلفیقی و نا متقارن عرضه بازار می شوند. پارچه هایی که برای مانتو های چند تیکه استفاده می شود، یا از چند طرح و یا یک رنگ و به صور دوتیکه هستند.

مانتو اسپرت دخترانه

مانتو های چند تیکه دخترانه جدید معمولا در نوع یقه و آستین طراحی می شوند. در این مدل مانتو ها می توان انواع یقه و نوع آستین را مشاهده کرد. همینطور می توانید مدل های مانتو چند تیکه را به صورت جلو باز هم مشاهده کنید.

انواع مدل های مانتو چند تیکه دخترانه

مدل کت دامنی، طرح های نامتقارن، پرکار و اکثر مدل های ترک و جلو باز به این نوع مانتو ها اختصاص دارند.  در نوع گسترده تر می توان مانتو هایی که با پارچه های تو ر و یا حریر و یا وسکوز هستند، که در آن دانتل های مختلف به کار رفته است را جزو مدل های چند تیکه قرار داد.

انواع مدل پالتو زمستانی
کلیک کن ببین

مانتو دخترانه مرجانی

چنانچه قصد خرید مانتو های دخترانه چند تیکه را دارید. به شما پیشنهاد می کنیم تا از انواع جدیدترین مانتو های دخترانه در سایت ها و مجلات  مد دیدن نمایید و سپس اقدام به خرید کنید.

مدل مانتو های دخترانه

دیگر آنکه برای جذاب تر شدن با این گونه مدل مانتو های چند تیکه بهتر است ، سایر لوازم جانبی خود را ساده تر انتخاب کنید. همینطور اگر کیف و کفش شما نیز دارای طرح های تزیینی می باشد، بهتر است مدل مانتو چند تیکه خود را از مدل های که در آن از یک نوع طرح پارچه به کار رفته است برگزینید. این گونه از شلوغی در تیپ و ظاهرتان جلوگیری می شود و جذاب تر به نظر می آیید.

مانتوی دخترانه شیک

جدید ترین مانتو های دخترانه طرح دار

منظور از این گونه مانتو ها مدل هایی که طرح ها و تزیینات زیادی در آن به کار رفته است،  و به اصطلاح پر کار می باشند. در این مدل مانتو ها تنوع زیادتری می بینید.

انتخاب بهترین مدل های مانتو
کلیک کن ببین

دنیای مد در مانتو دخترانه

مانتو های دخترانه جدید بیشتر با انواع شلوارهای اسپروت هماهنگ می شوند. ولی اگر مانتو مدل ساده باشد بهتر است که از انواع شلوار های سبک جدید برای انتخاب تیپی جذاب استفاده کنید.

مانتوی سفید دخترانه طرح مجلسی

مانتو های طرح دار در رنگ بندی های متنوع هستند. گویا مانتو های دخترانه از انواع مدل های زیاد اشباع می باشد. زیرا که می توان طرح های زیادی را از آن انتخاب نمود. مدل مانتو های پرکار طرح های بیشماری دارد که می توان کلی از آنها ایده گرفت.

مدل مانتو طرح دخترانه

جدید ترین مانتو های دخترانه مجلسی

جدید ترین مانتو های دخترانه در انواع طرح های شلوغ وجود دارد. مانتو های مجلسی دخترانه در این نوع مدل ها شیک و جذاب به نظر می آیند. اگر به دنبال یک مدل مانتوی مجلسی دخترانه شیک هستید، می توانید انواع طرح های شلوغ و نامتقارن را برای این کار انتخاب کنید.

مدل مانتوی مجلسی دخترانه

در مانتو های مجلسی دخترانه همه جور طرحی را می توان مانور داد. زیرا همه روزه در مد لهای جدید مانتو دخترانه تنوع را می بینید، و می توانید با خیالی آسوده جدیدترین مانتو های دخرتانه را برای خود برگزینید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.