انواع مدل لباس های مجلسی ایرانی

مدل لباس های مجلسی ایرانی

چنانچه به دنبال مد روز هستید و می خواهید که در مهمانی ها خوش بدرخشید، می توانید انواع آخرین مدل لباس های مجلسی ایرانی را که نمونه هایی از آن را ادامه برایتان قرار می دهیم را استفاده کنید و ایده بگیرید.

مدل لباس فانتزی

جدید ترین مدل لباس های مجلسی ایرانی

مدل های جدید لباس ایرانی مطابق با آخرین متد های دوخت و طرح های مدرن و شیک توسط تولید کنندگان ارایه می شود. همینطور بیشتر این مدل لباس ها برگرفته از کار بهترین خیاطان و طراحان ایرانی است.

انواع مدل لباس مجلسی شیک

برای آنکه همیشه در مجلس جذاب به نظر برسید، بهتر است گاهی مجلات مد در ایران را نگاهی بیندازید، تا ببینید چه طرح هایی ارایه شده اند و کدام مدل را می پسندید.

پیراهن مجلسی زیبا

اینگونه هم با انواع مدل لباس های مجلسی ایرانی آشنا شده و در هنگام خرید انتخاب بهتری خواهید داشت، و هم آنکه اطلاعاتتان نسبت به مد و فرهنگ پوشیدن لباس در مجالس مهمانی ایرانی بیشترمی گردد.

پیراهن مجلسی حریر

اگر انتخاب شما به واقع یک لباس خوش دوخت و شیک ایرانی باشد. شما می توانید از انواع مدل لباس های مجلسی که در سایت ها و مجلات مد است ایده بگیرید، و مدل لباس مجلسی خود را انتخاب نمایید.

35 مدل لباس مجلسی آستین دار 2019
کلیک کن ببین

پیراهن مجلسی بلند و شیک

همچنین شما می توانید از جدید ترین مدل های لباس مجلسی ایرانی نیز باخبر شوید. همینطور بدانید که چگونه و چه لباسی را برگزینید تا جذاب تر به نظر بیایید.

طرح های شیک و مدرن مدل لباس های مجلسی ایرانی

طرح ها و مدل های شیک که در ایران پر طرفدار هم است، می تواند شامل انواع لباس هایی از جنس لمه و گیپور باشد. این مدل پارچه ها جزو جدید ترین مدل های لباس های مجلسی ایرانی نیز هستند.

مدل لباس مجلسی

امروز نوع لباس های مجلسی از طرح ساده تر دوخته می شود. همینطور بورس مدل های مجلسی در طرح ساده و نا متقارن است. منظور از مدل لباس های نا متقارن آنهایی هستند که در نوع یقه و آستین شکل ها و طرح های ناموازی و ناهمسانی با سمت دیگر دارند.

مدل لباس های مجلسی زیبا

همچنین نوع دوخت و طراحی لباس های مجلسی به نوعی تلفیقی از نظم و بی نظمی است که زیبایی خاصی را به این مدل ها داده است. هر چه نوع دوخت مدرن تر و شیک دوز تر باشد، ارزش و قیمت لباس مجلسی نیز بیشتر و به روز تر نیز می باشد.

70 مدل لباس مجلسی شیک و زیبا
کلیک کن ببین

پیراهن مجلسی شیک زنانه

انتخاب مدل لباس های مجلسی ایرانی زنانه

مدل های لباس مجلسی زنانه با توجه به پارچه های به کار رفته در آن توی بورس هستند.  به روز ترین مدل های لباس های مجلسی زنانه معمولا از نوع یقه ایستا می باشد، و معمولا پوشیده می باشند. البته مدل های طرح ترک تا حدودی از این دسته لباس های مجلسی مستثنی هستند، ولی آنها هم طرحهایشان از نوع ساده می باشد.

پیراهن پرنسسی مجلسی

اندازه های مدل لباس های مجلسی زنانه در  سایز های متعدد است. به طوریکه همه افراد می توانند در رنج سنی های مختلف و همینطور  سایز های متنوع آنها را بپوشند. اگر طرفدار مد هستید و خیلی هم از لباس های باز خوشتان نمی آید باید بگوییم که این نوع پوشش ها گزینه خوبی برای شماست.

مدل لباس مجلسی ایرانی

جدید ترین مدل لباس های مجلسی ایرانی دخترانه

چنانچه دختر خانمی هستید که بسیار علاقه مند به مدل های پوشیده و ساده می باشید و نیز می خواهید جذاب نیز به نظر بیایید، به شما پیشنهاد می کنیم تا مدل لباس های مجلسی ایرانی جدید را نیز امتحان بکنید.

مدل لباس مجلسی ایرانی
کلیک کن ببین

مدل لباس شیک

انواع مدل های لباس دخترانه جدید می تواند تیپ متفاوت و جذابی را به شما دهد که از آن لذت ببرید. همینطور می توانید مدل لباس های مجلسی را نیز در مهمانی های رسمی نیز بپوشید.

انواع لباس مجلسی زنانه

لباس های مجلسی دخترانه ایرانی نیز همانند مدل های زنانه آن بسیار متنوع و شیک هستند. به خصوص که امروزه طرح های جدید چند منظور بوده و می توانید کاربرد های زیادی از این گونه لباس ها در مجالس رسمی و خودمانی نیز داشته باشید.

مدل لباس مجلسی ایرانی

جدید ترین مدل لباس های مجلسی ایرانی بلند و دکلته

امروزه با توجه به اینکه اکثر لباس ها به طرح های ساده تر مد می شوند. می توان گفت از انواع یقه های نامتقارن و همینطور بدون یقه ولی دارای برش های کلاسیک نیز می توانید برای مدل لباس مجلسی خود استفاده کنید.

لباس های مجلسی ایرانی

جدید ترین لباس های مجلسی بلند معمولا طرح های فانتزی دارند. این گونه لباس ها یا مدلی در یقه و نوع آستین دارند که آنها را به جلوه آورده است. یا اینکه در طرح پارچه و نوع طراحی متنوع و پرکار هستند.

60 مدل لباس لمه شنی
کلیک کن ببین

مدل مجلسی سبک ایرانی

در هر صورتی اینگونه لباس های مجلسی می توانند سلیقه و ذائقه هر  خانم خوش سلیقه ای را ک طرفدار مد و تنوع نیز هست را برآورده کنند.

مدل کت دامنی زیبای مجلسی

مدل لباس های شیک سبک ایرانی

طراحان ایرانی با ایده گرفتن از مدل های لباس روز دنیا و تلفیق آنها با هم همه روزه طرح های جدیدی را ارائه می دهند و اقدام به طراحی و دوخت لباس های مجلسی ایرانی می کنند.

مدل لباس دخترانه ایرانی

بنابراین نمی توان گفت مدل خاصی از  لباس به طور ثابت در حال به روز رسانی است. بلکه ایده های برخی طراحان لباس بر این است که همه جور لباس را می توان بورس بازار نمود.

مدل لباس جدید با رنگ سال

گرچه که در سال های اخیر همه روزه شاهد تعداد کمی مدل خاص با طرح های مختلف و متنوع در بازار ایران هستیم. همانطور که گفته شد این نوع مدل لباس ها در طرح های پوشیده عرضه بازار شده اند.

لوازم اکسسوری برای مدل لباس های مجلسی

به دلیل سادگی و پوششی که اغلب لباس های جدید مجلسی دارند می توانید در انتخاب لوازم جانبی کمی ولخرجی به خرج دهید. منظور آنکه لوازمی را بخرید که کم اما به چشم بیایند.

11 مدل لباس مجلسی بلند برای خانم‌های خاص
کلیک کن ببین

مدل لباس جذاب

به عنوان مثال می توانید از یک دستبند خیلی شیک و پرکار و یا فقط یک گردنی زیبا و قیمتی را بر گردن داشته باشید. اما همچنان می توانید ساده تر نیز باشید.

مدل لباس های مجلسی ایرانی

در انتخاب وسایل اکسسوری با مدل لباس های ساده مجلسی شما دستتان باز تر است تا هر گونه که می خواهید لواز اکسسوری خود را انتخاب نمایید. اگر چنانچه به اکسسوری ساده بسنده می کنید ولی دوست دارید تا جذاب تر دیده شوید و بدرخشید می توانید طرح های شلوغ و پرکار مدل لباس های مجلسی ایرانی را برای این کار انتخاب نمایید.

اگر می خواهید تا موضوعات مربوط به مد مدل لباس را بدانید می توانید مقالات بعدی ما را نیز دنبال کنید.

بیشتر بخوانید :

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.