مدل مو پرطرفدار در سال 2019

مدل مو پرطرفدار

در سال جدید، می‌توانید به جای بلوند کردن موهایتان، مدل مو خود را عوض کنید تا روحیه‌ای تازه بگیرید. شما می‌توانید با کوتاه کردن چتری‌هایتان چهره‌ای متفاوت داشته باشید. حتی می‌توانید موهای خود را مدل پیکسی و یا باب کوتاه کنید و از مد جدید لذت ببرید. بستن موها به شکل گوجه‌ای نامرتب و یا دم اسبی و همچنین استفاده از روبان و گیره‌های مختلف نیز از مدل‌های پرطرفدار امسال هستند.

هرچند اکثر افراد فکر می‌کنند که فقط با بلوند کردن موهایشان تغییر می‌کنند، باید بگوییم این طور نیست! و شما با کوچک‌ترین تغییر در مدل موهایتان می‌توانید حس متفاوت بودن را تجربه کنید.

باید منتظر تابستان و هیجان‌های مخصوصش باشیم. هرچند امسال افرادی را با موهای بلوند در شهر خواهیم دید، اما به هر حال بسیاری از مدل موهای دیگر را نیز خواهیم دید. در ادامه به چند مدل موی پرطرفدار سال جدید می‌پردازیم.

چتری‌های خود را کوتاه کنید.

انتونی نادر، سالن‌دار معروف می‌گوید چتری‌هایتان را می‌توانید به میل خودتان بازی دهید. به گفته‌ی او، حتی اگر موهای بسیار بلندی دارید، چتری‌های شما می‌تواند به صورتتان شکل دهد. بعضی از افراد دوست دارند که چتری‌های بلندتری داشته باشند، چرا که باحال‌تر به نظر می‌رسند و موهایشان راحت‌تر فرم می‌گیرند. فقط باید به این نکته‌ی مهم توجه کنید که می‌خواهید آن‌ها را جلو یا کنار صورتتان پخش کنید.

5 نکته درباره استایل مو که خانم ها باید بدانند
کلیک کن ببین

مدل موی پرطرفدار 

با مدل موی کوتاه پیکسی به ظاهرتان تنوع دهید.

به گفته‌ی انتونی نادر، بسیاری از خانم‌ها عاشق مدل موی پیکسی کیت هادسون شده‌اند. این مدل مو، در عین کوتاهی بسیار جذاب است. شما می‌توانید تصمیم بگیرید می‌خواهید آن را صاف کنید و یا بگذارید با کمی آشفتگی ملایم شما را جسورتر نشان دهد.

مدل مو پرطرفدار 

مدل موی باب آشفته شما را باحال‌تر نشان می‌دهد.

انتونی به مدل موی باب آشفته‌ی دوا لیپا اشاره کرد که چقدر می‌تواند باحال باشد و  شما را جذاب و جوان نشان دهد. به جای آن‌که همیشه سشوار به دست باشید و آن را صاف کنید، بهتر است موهای خود را به حال خود بگذارید تا حالت آشفته و موجی پیدا کند. انتونی همچنین گفت که این روزها همه با دیدن عکس مدل موی آشفته‌ی دوا، کیف می‌کنند و از او می‌خواند که موهایشان را به شکل او درآورد.

مدل مو پرطرفدار

مدل موی دم اسبی خیلی بلند یکی از پرطرفدارترین مدل موهای امسال است.

الکس فوچس، مدیرسالن زیبایی فوچس، به این نکته اشاره کرد که با دیدن موهای بلا حدیدی می‌توانیم از بازگشت دوباره‌ی مد این مدل مو مطمئن شویم. شما می‌توانید موهای بلند خود را در حالت صاف و یا موج‌دار به صورت دم اسبی ببندید و همیشه شیک و مرتب به نظر بیایید.

انواع شینیون عروس
کلیک کن ببین

مدل مو پرطرفدار

گوجه‌های نامرتب، یک مدل آشفته و بامزه که راحتی شما را نشان می‌دهد.

الکس فوچس، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پیش‌بینی‌هایش به مدل گوجه‌ای نامرتب اشاره کرد. به گفته‌ی او مگان مارکل، زن شاهزاده‌ی انگلیس نیز به تازگی موهایش را به مدل گوجه‌ای نامرتب درآورده است. این مدل مو میتواند چهره‌ی شما را بامزه و راحت نشان دهد و به همه می‌آید. فقط کافی‌است موهای خود را بپیچید و با یک کش ببندید، به همین سادگی!

مدل مو پرطرفدار

به موهایتان زرق و برق دهید.

پالوما گارسیا، سالن‌دار سالن پالوما، استفاده از روبان‌ را یکی از مدل‌ موهای پرطرفدار امسال معرفی کرد. به گفته‌ی او تنها با استفاده از روبان‌های رنگی ساده یا طرح‌دار می‌توانید چهره‌ای شاداب‌تر داشته باشید. حتی می‌توانید از روسری‌های کوچک نیز برای این کار استفاده کنید و آن را بالای سر خود گره بزنید. داخل و یا بیرون بودن چتری‌هایتان مهم نیست. قانونی برای این کار وجود ندارد.

مدل مو پرطرفدار

اگر اهل روبان زدن نیستید، می‌توانید از گیره‌های ساده‌ی رنگی و یا گیره‌های گلدار نیز استفاده کنید. زیرا امسال می‌توانید با هر مدل گیره‌ای به موهای خود زرق و برق دهید و پیرو مد سال باشید.

مدل موی ایتالیایی از 2019 تا 2022
کلیک کن ببین

مدل مو پرطرفدار

مدسازی پیشنهاد می کند مقالات زیر را نیز مطالعه کنید :

نکاتی برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه

مدل موی دخترانه برای عروسی

پرطرفدارترین رنگ مو در سال ۲۰۱۹

منابع : Harpersbazaar.com.au   ،  Instyle.com

27 / 100
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.