مدل لباس عقد و انواع آن

مدل لباس عقد

اگر می خواهید در جشن عقد خود همچون ستاره ای بدرخشید. مدل لباس عقد خود را با توجه به ظاهر و رنگ پوست خود انتخاب کنید انواع مدل های کوتاه، بلند، پرنسسی، با آستین و در طیف رنگ های روشن برای عقد مناسب هستند که جواب گوی هر سبک و سلیقه ای هستند.

 

دانستنی هایی درباره انواع مدل لباس عقد

جشن عقد یکی از جشن های مهم برای هر خانمی است و خاطره ی آن همیشه در ذهن ثبت می شود. به همین جهت می توان گفت انتخاب مدل لباس عقد کاری نسبتاً دشوار است. تفاوت در ظاهر و فرم بدنی افراد باعث شده است که تنوع مدل لباس مجلسی عقد فراوان شود و برای تمامی سلیقه ها لباس عقد طراحی و دوخته شود. در زیر بیشتر به معرفی انواع مدل های لباس عقد و ویژگی های آن می پردازیم.

مدل لباس عقد

 

معرفی انواع مدل لباس عقد

یکی از مراسمات ازدواج در ایران، جشن عقد است که در هر شهری آداب و رسوم خاص خود را دارد. مدل لباس عقد هم در تمامی فرهنگ ها متفاوت است. اگر عقد و عروسی با هم باشد می توان از لباس عروس استفاده کرد. ولی اگر عقد مراسم جدا و اختصاصی داشته باشد نیاز به مدل لباس مجلسی عقد جدید و زیبا است و نباید از مدل لباس عروس استفاده کرد. از بین مدل های لباس عقد می توان به انواع پیراهن های کوتاه و بلند اشاره کرد. اگر برای مراسم عروسی از لباس عروس بلند و مجلسی استفاده کنید بهتر است لباس عقد کوتاه و ساده تر انتخاب شود البته اگر ظاهر و اندامی بدون نقص دارید لباس کوتاه در تن شما خودنمایی می کند.

زیباترین لباس عروس را بشناسیم
کلیک کن ببین

بسیاری از خانم های شیک پوش در جشن عقد خود ترجیح می دهند لباس بلند و پرنسسی استفاده کنند؛ که این مدل لباس بیشتر از جنس های گیپور، حریر و ساتن است. برای افرادی که قد بلندی دارند جلوه ی زیبایی دارد. از دیگر انواع مدل لباس مجلسی عقد شامل: پرنسس، دکلته، با آستین، پف دار و کار شده با پنل و گیپور می باشد که انتخاب هر مدل کاملاً سلیقه ای است.

با توجه به نوع مراسم می توان مدل لباس خود را نیز انتخاب کرد اگر مجلس خودمانی تر باشد می توانید لباس ساده تر استفاده کنید و یا اینکه برای عقد محضری از مانتوهای مخصوص عقد محضری می توانید استفاده کنید. همچنین برای مجلس عقد شلوغ تر و رسمی تر می توانید از مدل لباس عقد پرکارتر و مجلسی تر استفاده کنید که به زیبایی در مجلس بدرخشید.

 

تأثیر رنگ در مدل لباس عقد

با توجه به اینکه همیشه توصیه شده که لباسی برای مجالس انتخاب شود که کاملاً مناسب فرم بدن و متناسب با ظاهر و رنگ پوست فرد باشد و از پوشیدن لباسی که نواقص بدن را آشکارتر کند خودداری شود. در انتخاب انواع مدل لباس عقد توجه به رنگ لباس بسیار حائز اهمیت است. اگر در مراسم عروسی از لباس عروس سفید استفاده می کنید پس برای عقد قید لباس سفید را بزنید. همچنین از پوشیدن رنگ هایی نظیر نارنجی و فسفری خودداری کنید چون به‌مرورزمان این رنگ ها خسته کننده و دل زده هستند و در عکس و فیلم ظاهر خوبی ندارند. مدل لباس عقد بیشتر از رنگ های روشنی نظیر آبی روشن، صورتی، یاسی، کرم و نباتی و یا ترکیبی از دو رنگ و یا حتی رنگ های تیره مانند قرمز، سبز و آبی نفتی استفاده می شود.

لباس عقد عروس
کلیک کن ببین

رنگ های شیک و جذابی که برای لباس عقد به کار می برند باب میل هر سلیقه ای است. در مدل لباس عقد مجلسی تر، از لباس با رنگ روشن و تزیینات با رنگ تیره تر استفاده می شود.

مدل لباس عقد

مدل لباس عقد

 

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.