جدید ترین عناوین خبری امروز
مجله اینترنتی مُد و لباس

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

لباس عروس مذهبی

لباس عروس مذهبی

در گذشته پیدا کردن لباس عروس مذهبی کاری نسبتاً دشوار بود و مدل های معمولی را توسط کت و شنل پوشیده می کردند که ظاهر زیبایی نداشت ولی امروزه طراحان زیادی در زمینه این مدل لباس عروس فعالیت می کنند. طراحی های زیبای این لباس ها همانند لباس های معمولی شیک و جذاب است و تنوع زیادی دارد و تنها تفاوت آن با مدل های معمولی میزان پوشانندگی لباس است.

لباس عروس مذهبی

 

همه چیز درباره لباس عروس مذهبی

روز عروسی بی شک یکی از خاطره انگیزترین روزهای زندگی هر دختر جوانی است. ولی بیشتر خانم ها دغدغه ی پوشیدن لباس عروس مناسب را دارند. ولی بیشتر افراد مشکل رعایت کردن حجاب در مراسم خود را دارند که برای این گونه افراد مدل لباس عروس مذهبی و پوشیده جوابگوی دغدغه ی آن‌ها است.

 

ویژگی های لباس عروس مذهبی

لباس عروس مذهبی

یکی از پیمان های مقدس در اسلام، سنت ازدواج است که رعایت حجاب در مراسم ازدواج با پوشیدن لباس عروس مذهبی به خوبی میسر است. مدل لباس عروس پوشیده یا باحجاب همان‌طور که از نامش پیدا است کاملاً بدن را می پوشاند. معیارهای زیادی برای انتخاب این مدل لباس وجود دارد که از جمله جنس پارچه، مدل لباس، تزئینات و نوع و جنس مواد اولیه می باشد. قبلاً مدل های لباس های عادی را به وسیله شنل یا کت و آستین های جدا پوشیده می کردند ولی امروزه برندهای تخصصی در زمینه طراحی این گونه مدل ها فعالیت می کنند. برندهایی ترک زیادی در زمینه لباس پوشیده فعالیت می کنند که به خوبی توانسته اند توجه اقشار مذهبی را به خود جلب کنند.

 

انواع مدل های لباس عروس مذهبی

لباس عروس مذهبی

بسیاری از افراد بر این باورند که لباس عروس مذهبی ساده و فاقد مدل خاصی است در صورتی که تمام مدل های لباس عروس معمولی در این نوع مدل نیز وجود دارد که فقط تفاوت در میزان پوشش است و برخلاف تصورات عموم این مدل ها دارای تزئینات زیبا و خاص می باشند. همچنین در مدل های لباس عروس پوشیده بیشتر به تزئینات روی لباس توجه می شود و در برش ها و مدل های روی دامن تفاوتی با نمونه های معمولی وجود ندارد. در دوخت این مدل لباس ها از انواع جنس های دانتل، گیپور، حریر، ساتن و انواع تورهای ساده و مروارید دار استفاده می شود.

لباس عروس مذهبی

 

یکی از مدل های جذابی که در بین تمامی مدل ها از طرفداران زیادی برخوردار است مدل پرنسسی پوشیده است که از پارچه های دانتل در حجاب این لباس استفاده شده و برای افراد قد بلند مدلی فوق العاده زیبا است. این مدل مناسب افراد با قد کوتاه و چاق نیست چون با توجه به پوشیده بودن و پف زیاد دامن، عروس در لباس گم می شود. این مدل لباس پرنسسی در انواع ساده و دنباله دار موجود می باشد که تزئینات کار شده بر روی دامن و دنباله، جلوه زیبایی به لباس می بخشد.

لباس عروس مذهبی

 

همراه مدل های پوشیده این لباس، پوشش های شیک و جذابی از جنس خود لباس برای سر در نظر گرفته می شود همچنین مدل‌های خاصی از این لباس وجود دارند که در قسمت کمر توسط شالی با تزئینات سنگ و مروارید آراسته‌شده است که در مدل های معمولی کمتر دیده می شود. معمولاً در مدل لباس عروس مذهبی، از یقه های استفاده می کنند که کاملاً روی بدن بخوابد و ظاهر زیبایی به لباس ببخشد.

لباس عروس مذهبی همانند سایر مدل ها بیشتر در رنگ سفید موجود می باشد ولی امروزه رنگ های دیگری نظیر کرم، طلایی، یاسی، آبی و صورتی روشن وجود دارد که در نهایت انتخاب بر اساس سلیقه افراد، رنگ پوست و ویژگی های ظاهری افراد است.

منبع: مد سازی

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به