مدل موی کوتاه زنانه انتخابی متفاوت در سال جدید

مدل موی کوتاه زنانه

در بهار و تابستان سال جدید، می‌توانید با کوتاه کردن موهایتان، کمی اطراف گردن خود را خلوت کنید تا خنک‌تر شوید. برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه، می‌توانید از عکس افراد مشهور الهام گرفته و راحت تر تصمیم بگیرید. اگر در مناطق گرمسیر کشور زندگی می کنید قطعا انتخاب یک مدل موی کوتاه زنانه می تواند برای شما مفید باشد. امیدوارم این مقاله به شکل کمک کند یک مدل مو جذاب داشته باشید.

 

با این مدل موی کوتاه زنانه می‌توانید گوشواره‌های بزرگ خود را به نمایش بگذارید.

کاردی بی (Cardi B) این بار با مدل موی کوتاه زنانه‌ای ظاهر شد که در دهه‌ی 90 میلادی هالی بری (Halle Berry) آن را به بهترین نحو به نمایش گذاشت. جالب است بدانید که موهای این دو بانوی زیبا را یک آرایشگر کوتاه کرده است.

مدل موی کوتاه زنانه

با مدل موی گابریل یونین، خانمی پخته و جاافتاده به نظر می‌رسید.

دوست دارید از مدل موی کوتاه زنانه‌ای استفاده کنید که پختگی شما را نشان دهد؟ بهتر است از مدل موی اخیر گابریل یونین (Gabrielle Union) الهام بگیرید. این مدل موی باب عجیب و غریب که فرق کج آن از گوشه‌ی سر شروع شده است، می‌تواند بهترین انتخاب مدل موی کوتاه زنانه برای شما باشد.

12 مدل موی کوتاه زنانه به سبک سلبریتی‌ها
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه زنانه

با مدل موی هالسی، احساس خنکی خواهید کرد

موهای صورتی پنبه‌ای-آبنباتی هالسی (Halsey) حس خنکی او را به زیبایی نشان می‌دهد. کافی‌است برای استفاده از این مدل موی کوتاه زنانه، به حجم موهای خود دقت کنید و موهایتان را به سمت عقب حالت دهید.

مدل موی کوتاه زنانه

 

 

هر مدل موی کوتاه زنانه را می‌توان با یک روبان متفاوت کرد.

روبان‌ها و هدبندها دوباره به دنیای مد برگشته‌اند. کافی است از مدل موی پیکسی ژل خورده‌ی کیت هادسون (Kate Hudson) الهام بگیرید که چگونه موهایش را به یک روبان زیبا آراسته است.

مدل موی کوتاه زنانه

 

با این مدل موی کوتاه زنانه، جسورتر به نظر می‌رسید.

اگر از تغییرات زیاد می‌ترسید و دلتان نمی‌آید موهایتان را خیلی کوتاه کنید، کافی است به مدل موی پیکسی زویی کراویتز (Zoë Kravitz) دقت کنید که چه جسورانه این مدل موی کوتاه زنانه را با رنگ بلوند یخی هماهنگ کرده است.

مدل موی کوتاه زنانه

 

روبان‌ها را برای مدل موی کوتاه زنانه فراموش نکنید.

شاید هدبند‌ها و روبان‌ها شما را به یاد دوران دبیرستان بیندازند، اما اگر به مدل موی رونی مارا (Rooney Mara) توجه کنید، به این نکته پی می‌برید که چتری‌های بسیار کوتاه او با یک روبان مشکی، مدل موی کوتاه زنانه‌ی او را به یک مدل امروزی و مرتب تبدیل کرده است.

در سال جدید از مدل موی باز خود لذت ببرید
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه زنانه

 

این مدل موی کوتاه زنانه‌ی براق جذابیت شما را چند برابر می‌کند.

امبر والتا (Amber Valletta) با این مدل موی براق همه را به وجد آورده است. کافی است نزد آرایشگر خود بروید تا مدل موی باب شما را کوتاه‌تر کند و با یک ماسک موی عالی، چنین مدل موی کوتاه زنانه‌ی جذابی را تجربه کنید.

مدل موی کوتاه زنانه

 

با این مدل مو سر خود را خنک نگه دارید.

با دیدن سر تراشیده‌ی کریستن استوارت (Kristen Stewart) شاید شما هم به فکر سبک کردن موهایتان افتاده باشید. به هر حال، استفاده از این مدل موی کوتاه زنانه، جرات و جسارت خاصی می‌خواهد.

مدل موی کوتاه زنانه

مدل‌ موی کوتاه زنانه‌ی دوست‌داشتنی سال جدید، مدل موی گما اترتون است.

اگر می‌خواهید در سال جدید کمتر از سن خود و دوست‌داشتنی‌تر به نظر برسید، بهتر است به آرایشگرتان بگویید موهای شما را مانند موهای پیکسی گما اترتون (Gemma Aterton) کوتاه کند و چتری‌های یک‌طرفه‌تان را کم حجم کند.

مدل موی دخترانه برای عروسی
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه زنانه

 

مد سازی پیشنهاد می کند مقالات زیر را مطالعه کنید:

نکاتی برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه

در سال جدید از مدل موی باز خود لذت ببرید.

مدل مو پرطرفدار در سال ۲۰۱۹

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.