مدل موی ساده مردانه از محبوب‌ترین‌های سال 2019

موی ساده مردانه

آقایانی که معتقدند جذابیت در سادگی است و برای موهای خود به دنبال جدیدترین مدل‌ موی ساده‌ مردانه در سال 2019 هستند، بعید به نظر می‌رسد که نتوانند مدل موی مورد علاقه‌ی خود را از بین آخرین ترندهای تیپ ساده‌ی مردانه‌ی سال که ما در این‌جا به شما نشان خواهیم داد، پیدا کنند. سادگی همیشه زیباست، نه زمان دارد و نه محدوده‌ی سنّی، و هیچ مدل ساده‌ای هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد. در این مطلب، چند مدل موی ساده مردانه برایتان داریم که می توانید در سال 2019 انتخاب نمایید.

 

چند مدل موی ساده مردانه، از محبوب‌ترین‌های سال 2019

  1. تراشیدن طرفین موها به طوری که نه خیلی عمیق باشد و نه مو را بشود در دست گرفت و روی سر که با چند حرکت قیچی، قرار نیست خیلی صاف و آنکادر باشد، این مدل موی ساده مردانه را شکل می‌دهد.

موی ساده مردانه 1

  1. این مدل مو ظاهر خیلی ساده‌ای ندارد ولی در مورد مویی که کمی بلند شده باشد، با چند حرکت ساده‌ی تیغ مخصوص کوتاهی مو شکل می‌گیرد و ظاهر سبک و راحتی دارد و به نگهداری‌های آنچنانی نیاز ندارد.
مدل موی خامه‌ای، یکی از پرطرفدارترین مدل موهای مردانه
کلیک کن ببین

مدل موی ساده مردانه

  1. همان‌طور که می‌بینید تازه‌ترین مدل‌های موی مردانه، واریته‌های مختلفی از تراشیدن طرفین سر و بلند کردن قسمت بالایی هستند. این هم یک مدل موی ساده مردانه جدید، از همین حالت که باز هم به رسیدگی خاصی نیاز ندارد.

مدل موی ساده مردانه

  1. یک استایل راحت و یک فیگور جذاب؛ یک مدل موی ساده مردانه، که با فرق چپ و حجم مناسب که به سر می‌دهد، در عین ظاهر نسبتاً نامرتّب، ظرافت خاصی به چهره‌های لاغر می‌دهد.

موی ساده مردانه 4

  1. یک مدل موی کوتاه برای آقایان جوان ساده‌پسند، به خصوص ورزشکارها و افرادی که بنا بر مشاغل و فعالیت‌های زمان‌بَر وقت زیادی برای پای آینه صرف کردن ندارند.

مدل موی ساده مردانه

  1. شاید آماده شدن این مدل برازنده و خوش‌حالت چندان بی‌زحمت و آسان نباشد، در عوض در عین جذابیت و ظرافت، جلوه‌ی شلوغ یا فانتزی ندارد و به همین دلیل می‌شود آن را یک مدل موی ساده مردانه دانست که مناسب محیط‌های رسمی مثل دانشگاه، محل کار و حتّی مهمانی‌های مهم است. البته آن‌قدر شیک و خاص هست که انتخاب جشن دامادی شما هم باشد.
انواع مدل موی کوتاه مردانه‌ امروزی
کلیک کن ببین

مدل موی ساده مردانه

  1. این هم یک مدل موی ساده مردانه، که باز هم برای آقایان ساده‌پسند و پرمشغله، انتخاب مناسبی است.

مدل موی ساده مردانه

  1. یک مدل فوق‌العاده شیک و شُسته رُفته و ساده؛ انتخابی عالی برای یک قرار رمانتیک یا برای بهترین شب زندگی شما.

مدل موی ساده مردانه

  1. برای موهای نازک و کم‌حجم، این می‌تواند یک مدل موی ساده مردانه مناسب باشد که ظاهر شما را شاداب و انرژیک نشان می‌دهد.

مدل موی ساده مردانه

 

  1. در ادامه نیز سه مدل موی ساده مردانه دیگر از واریته‌های مدل موی آلمانی با بغل‌های تراشیده می‌بینید که برای سنین جوان‌ و تیپ‌های اسپرت مناسب هستند. البته این مدل‌ها که مدل 8 و 6 هم از آن دسته هستند، در مقایسه با ترندهای فانتزی و سوپرفانتزی سال، ساده به نظر می‌رسند ولی به خودی خود به رسیدگی مناسب و صرف وقت نسبتاً قابل توجّهی نیاز دارند تا بتوانند حالت خود را به خوبی نشان بدهند. به هرحال، جوان‌ها انرژی و انگیزه‌ی آن را دارند که برای زیبایی و جذابیت ظاهر وقت بگذارند. چرا که نه؟
انواع مدل موی مردانه برای داشتن ظاهری متفاوت
کلیک کن ببین

مدل موی ساده مردانه

مدل موی ساده مردانه

مدل موی ساده مردانه

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.