مدل موی ساده زنانه 2019

موی ساده زنانه

خیلی از خانم‌ها یا به دلیل مشغله‌‌ی زیاد، یا به خاطر روحیه‌ی اسپرت‌تری که دارند، موهای راحت (چه کوتاه و چه بلند) و مدل‌هایی را می‌پسندند که به صورت باز و بدون رسیدگی چندانی زیبا باشد. مگر می‌شود که این خانم‌های ساده‌‌پسند را فراموش کرد؟ اتّفاقاً در دنیای مدرن، جذاب‌ترین تیپ‌ها ساده‌ترین‌ها هستند. با هم چند مدل موی ساده زنانه‌  2019 را مرور کنیم. با استفاده از این مدل موی ساده زنانه می توانید یکی از بهترین ها در بین اقوام و دوستان خود باشید.

تازه‌های 2019 برای طرفداران مدل موی ساده زنانه

 

 1. مدل موی ساده زنانه بلند با چتری کوتاه، برای افرادی با چهره‌ی متناسب (نه چاق و نه لاغر) و گردن بلند، با هر رنگ مویی هم جذابیت خودش را دارد.

مدل موی ساده زنانه

 1. ساده‌ترین مدل کوتاهی، که البته اگر نخواهید دیگر خیلی هم یکنواخت و بی‌روح باشد، با هایلایت سبُک، یک مدل موی ساده زنانه متفاوت و زیبا خواهد بود.
کلیک کن ببین
مدل موی کوتاه زنانه انتخابی متفاوت در سال جدید

مدل موی ساده زنانه

 1. یک مدل موی ساده زنانه قدیمی، که سعی شده با ایجاد چند تکّه خردشدگی در اطراف قاب چهره، استایل متفاوتی از آن ارائه شود و برای چهره‌های گرد انتخاب خوبی است.

مدل موی ساده زنانه

 1. این مدل هم با توجّه به کوتاه بودنش و این‌که حتّی در مناسبت‌های مهم هم کار خاصی روی آن انجام نمی‌شود و به همین صورت شکل داده می‌شود، از انواع مدل موی ساده زنانه پرطرفدار بین ساده‌پسندهاست.

موی ساده زنانه 4

 1. این مدل هم با ساده‌ترین حرکات قیچی و یک فرق چپ ساده، از استایل‌های همیشه پرطرفدار بعد از دهه 70 میلادی است که هر بار به یک صورت، بازآفرینی و به جهان مد معرّفی می‌شود. جالب هم این است که تقریباً همیشه با یک جفت گوشواره‌ی بزرگ حلقه‌ای ست می‌شود.

مدل موی ساده زنانه

 1. ترکیب دیگری از مدل موی زنانه ساده با چتری و موی نسبتاً بلند که موها با یک موج ملایم، از یکنواختی درمی‌آیند.

مدل موی ساده زنانه

 1. مد گاهی تا همین حد انتخاب‌های ما را به چالش می‌کشد. یک مدل موی ساده زنانه، با یک فرق چپ و روغن مو، مثل این است که تازه از استخر بیرون پریده باشید. خب بعضی‌ها دوست دارند!
کلیک کن ببین
شینیون مو را یاد بگیرید تا آرایشگر خودتان شوید

مدل موی ساده زنانه

 1. مدل موی ساده زنانه برای طرفداران موهای کوتاه، که پیشانی را می‌پوشاند و چشم‌ها را در چهره‌ی شما بولد می‌کند و مناسب چهره‌های زاویه‌دار است.

موی ساده زنانه 8

 1. گفتن ندارد که فقط در صورتی که حالت طبیعی موهایتان فرفری باشد، این می‌تواند برای شما یک مدل موی زنانه ساده به حساب بیاید.

مدل موی ساده زنانه

 1. اگر موهای خیلی بلندی دارید و در مهمانی‌های مهم حوصله‌ی شنیون‌های عجیب و غریب و سنگین را ندارید، خیلی ساده موهایتان را کمی صاف کنید، روغن بزنید و یک دم اسبی کشیده‌ی ساده و تمام!

مدل موی ساده زنانه

 1. باز هم یک مدل موی ساده زنانه کوتاه و بی‌دردسر، مخصوصاً اگر موهایتان صاف و نازک باشد، اگر حوصله داشتید، اضافه کردن یک رشته هایلایت فانتزی روی موهای پیشانی هم می‌تواند واقعاً متفاوت و خاصش کند و در مواقع مهم و حساس، از هرنوع آراویرای پرزحمت نجات‌تان بدهد.

مدل موی ساده زنانه

 1. در مورد این مدل هم واقعاً به توضیح زیادی نیاز نیست. یک مدل موی زنانه ساده که هرچه موهایتان ضخیم‌تر باشد و برای حالت دادن، بیشتر از شانه از دست استفاده شود، بهتر می‌تواند این جلوه‌ی شلوغ را ارائه بدهد.
کلیک کن ببین
مدل موی شینیون جدید برای خانم‌های مشکل‌پسند

مدل موی ساده زنانه

 

 

دیدگاه شما

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.