65 مدل لباس نامزدی شیک و جدید

مدل لباس نامزدی

با مناسبت های مختلف و جشن های مذهبی رونق بازارهای لباس های عروس و نامزدی هم بیشتر شده است. شما می توانید همواره با کمترین هزینه بهترین مدل های لباس عروس و نامزدی را از بهترین فروشگاه ها و سایت های مد پوشاک دریافت کنید. در این مطلب نمونه هایی از 65 مدل لباس نامزدی را معرفی می کنیم تا شما بهتر بتوانید از آنها ایده بگیرید.

مدل لباس نامزدی زیبا

لباس نامزدی زیبا و شیک

لباس نامزدی و عروس

لباس های نامزدی انواع و اقسام خاصی دارد، که با توجه به نوع طرح و جنس پارچه و مدلی که دارند می توانید آنها را انتخاب کنید. بیشتر مدل های لباس نامزدی رنگ بندی و سایز بندی خاصی دارند.

پیراهن نامزدی به رنگ صورتی و جدید

هر مدل لباس برای نامزدی با توجه به نوع طرحی که دارد زیباست. لباس های نامزدی همینطور با توجه به سن و نوع مدل و جنسی که دارد برای هر سلیقه ای ارایه می شوند.

پیراهن نامزدی با طرح ماهی

معمولا لباس های نامزدی از نوع حریر، ویسکوز، طرح های پرکار و جنس های خاص و لطیف انتخاب می شوند. زیرا که طراحی بر روی این جنس پارچه ها لباس های نامزدی را زیبا و بیشتر به جلوه می آورد.

پیراهن نامزدی جدید و شیک

همینطور اگر مدل خاصی برای لباس نامزدی انتخاب شود جنس و طرح بر روی اینگونه پارچه ها آنها را جذاب تر می کند. لباس های نامزدی شیک معمولا شامل انواع مدل های پیراهنی،  لباس های چند تیکه، پیراهن پرنسسی و غیره می شود.

مدل پیراهن نامزدی با طراحی گل

همینطور اگر مدل لباس نامزدی خاصی را مد نظر دارید می توانید از نمونه های این مطلب نیز برای ایده گرفتن کمک بگیرید.

پیراهن های زیبای مجلسی و نامزدی

 

پیراهن نامزدی طرح جدید

انواع مدل لباس نامزدی

پیراهن نامزدی با مدل گل

مدل لباس های نامزدی در همه رنگ و همه جور موجود است. شما می توانید با توجه به سلیقه و نوع طرح و مدلی که برای لباس نامزدی می پسندید آنها را انتخاب کنید. همینطور اگر به دنبال مدل خاصی هستید به بهترین سایت های مد لباس مراجعه کرده و مدل لباس نامزدی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

پیراهن نامزدی تور

طیف رنگ بندی و مدل امروزه در لباس های نامزدی بسیار متنوع است. بنابراین شما می توانید با خیال راحت آنچه را از لباس نامزدی برای مجلس خود می خواهید تهیه کنید.

انواع لباس عروس
کلیک کن ببین

مدل لباس نامزدی پرنسسی

زیباترین مدل لباس های مخصوص نامزدی و بله برون را می توانید در این سایت نیز مشاهده کنید. همینطور می توانید از مدل لباس های نامزدی در این سایت نیز بهره گرفته و از آنها ایده بگیرید. برخی از مدل های لباس نامزدی دارای اقسام گوناگونی هستند که با توجه به طرح  و سلیقه هر فردی انتخاب می شوند.

مدل لباس نامزدی آستین دار

لباس های نامزدی اغلب با آخرین متدها و دوخت و طراحی روز دنیا تقدیم علاقه مندان می گردد. بعضی از مدل های لباس نامزدی شامل کت دامن های بلند حریر و یا از جنس پارچه های لطیف و نرم انتخاب می شوند.

پیراهن نامزدی با طرح اسلیمی

یا اینکه مدل های لباس نامزدی را می توان در پیراهن برش دار و دوخت های نامتقارن با یقه های نامنظم و یا حتی بدون یقه پیدا نمود. بیشتر لباس های نامزدی از این لحاظ جنس لطیف و نرم دارند که تن پوش های راحت و زیباتری نسبت به سایر پارچه ها و اجناس لباسی دارند.

پیراهن آستین دار توری مدل کلاسیک

همینطور جنس پارچه های حریر و ویسکوز و غیره می تواند زیبایی و جلوه خاصی را به لباس دهند، و دیگر آنکه خوش دوخت می باشند.

مدل لباس نامزدی به رنگ سال

لباس نامزدی شنل دار و تور

پیراهن نامزدی طرح انگلیسی استین دار

لباس نامزدی شنل دار  و نیز جنس تور یکی از انواع مدل هایی است که امروزه بسیار در بورس بوده و جذابیت خاصی نیز دارند.

مدل لباس نامزدی پوشیده
لباس های پوشیده مخصوص مراسم نامزدی

همینطور  این مدل لباس ها تن خور جذاب و باکلاسی نیز دارند. تن پوش های شنل دار تور زیبایی را به نو عروسان در شب نامزدی شان هدیه می دهد.

مدل لباس نامزدی 2019

همچنین افرادی که به دنبال مدل های تک و خاصی برای مدل لباس های نامزدی خویش هستند، توصیه می کنیم تا لباس های شنل دار توری را نیز امتحان کنید.

پیراهن و لباس نامزدی مدل دار

این مدل ها علاوه بر جذابیتی که دارند، مناسب نوعروسان بوده و تن خورهایی هستند که برای هر سایز و سلیقه جور هستند. همچنین اگر شما برای لباس نامزدی خود حساسیت خاصی دارید و می خواهید هیچ ایرادی از لحاظ تیپ و ظاهر در مجلس نامزدی خود نداشته باشید، می توانید به کمک این لباس ها جذاب و تک به نظر بیایید.

لباس عروس اروپایی بپوشید!!!
کلیک کن ببین

بلوز دامن ویژه مراسم نامزدی و عقد

لباس های نامزدی شنل دار و توری معمولا عامه پسند هستند و اکثرا اینگونه مدل لباس ها را برای جشن نامزدی خود می پسندد. لباس نامزدی تور یکی از باکلاس ترین تن پوش ها برای نوعروسان هستند و مدل های شنل دار نیز از جدید ترین طرح ها برای اینگونه لباس ها می باشند. معمولا برای مدل لباس نامزدی ایرانی از این مدل ها استفاده می شود.

مدل لباس نامزدی ایرانی
مدل لباس نامزدی ایرانی

ناگفته نماند که مدل های شنل دار نیز خود دارای طرح های مختلفی هستد که به نوع خود لاکچری و شیک می باشند. چند نمونه از زیباترین لباس های نامزدی شنل دار و تور جدید را در این مطلب مشاهده می کنید.

لباس نامزدی شنل دار حریر ساتن

 

لباس شنل دار توری بلند مخصوص مراسم عقد و نامزدی

لباس نامزدی مدل لمه

پیراهن استین دار گیپور

طرح های لمه یکی از دیگر  از جدید ترین مدل لباس های مجلسی و نامزدی می باشد. امروزه طرح های لمه با توجه به تنوع طرحی که دارد رونق خوبی رو در بازار های مد دارد.

مدل لباس نامزدی لمه

همچنین زیباترین لباس های مجلسی مدرن از جمله تن پوش های نامزدی نیز از جنس لمه می باشند. زیرا که لمه امروزه جایگاه خود را در پوشاک و لباس مجلسی به خوبی باز کرده است، و مدرن طرح ها و مدل های متنوع لباس مجلسی به آن تعلق دارد.

پیراهن پرنسسی لمه برای مراسم عقد و نامزدی

لباس های نامزدی طرح لمه معمولا شامل مدل های پیراهنی دکلته، طرح های نامتقارن بلند و برش دار بدون یقه و گاهی نیز کوتاه می باشند.

پیراهن نامزدی ساده طرح لمه

همچنین انواع لباس های نامزدی پرنسسی را با طرح لمه می توان یافت که بسیار جذاب هم هستند. از سایر موارد برای لباس های نامزدی طرح لمه می توان به نوع آن نیز اشاره کرد.

لباس و پیراهن نامزدی و عقد طرح لمه شیک

دیگر آنکه مدل های لمه با طرح های مختلفی ارایه می شود که برای طرفداران و علاقه مندان به مدل لباس می تواند جالب و جذاب باشند.

زیباترین لباس های طرح لمه مجلسی و نامزدی

لباس نامزدی گیپور و حریر و تور

مدل لباس نامزدی طرح تور و حریر

مدل حریر و گیپور که در بین تن پوش های مجلسی جایگاه خاصی را باز کرده اند، نیز از  دیگر طرح های جذاب برای مدل و طرح های لباس نامزدی هستند.

زیباترین مدل پیراهن های نامزدی طرح تور

این طرح ها همانند لمه جذابیت خاص خود را دارند و می توان گفت در بین لباس های مجلسی و همینطور نامزدی از طرح های قدیمی تر می باشند. زیرا که تنوع طرح حریر و گیپور در بین تمام اقسام و اجناس لباس های مجلسی به خصوص تن پوش های نامزدی از همه بیشتر و متنوع تر است.

مدل لباس عروس ایتالیایی
کلیک کن ببین

لباس های نامزدی با حریر ساتن

زیرا که جنس لطیف و زیبای حریر و گیپور تنوع مدل لباس را در بین این اقسام از لباس های مجلسی از همه بیشتر کرده است.

پیراهن نامزدی مدل دار

همچنین مدل هایی که از جنس حریر، گیپور و تور نیز به دست می آید به نسبت زیباتر هستند. نوعروسان می توانند در این تن پوش ها احساس راحتی بیشتری نیز نمایند.

بلوز دامن ویژه نامزدی با طرح حریر ساتن

جنس های حریر و ویسکوز و این قبیل پارچه ها ایستایی خوبی برای لباس های نامزدی دارند. خانم های خوش سلیقه و زیبا پوش می توانند چنانچه با لباس های طرح لمه احساس راحتی نمی کنند، از تن پوش هایی از جنس حریر و گیپور برای جذابیت و زیبایی خود برای جشن نامزدی شان بهره بگیرند.

پیراهن دنباله دار ویزه نامزدی و عقد

مدل لباس نامزدی پوشیده

پیراهن نامزدی و بله برون آستین دار

اگر برای جشن نامزدی خود به دنبال لباس های پوشیده و آستین دار هستید می توانید از نمونه هایی که در این مطلب هستند نیز ایده بگیرید.

لباس نامزدی و بله برون آستین دار

بیشتر مدل های لباس نامزدی پوشیده از جنس تو و یا ساتن و حریر هستند. همینطور مدل هایی که این لباس ها دارند بسیار زیبا و لاکچری می باشند. بنابراین برای هر خانمی که علاقه مند به مدل لباس های پوشیده بوده و دوست دارند باکلاس و به روز هم باشند مناسب هستند.

پیراهن عقد با طرح تور استین دار

مدل لباس های نامزدی پوشیده شامل انواع طرح های کلاسیک و مدرن بوده که به عنوان تن پوش برای اینگونه مجالس بی نظیر می باشند. همچنین دنیای مد و طراحان لباس برای اینگونه تن پوش ها هر ساله طرح های جدیدی را طراحی و ارایه کرده اند، که دیدنی و جذاب هستند.

پیراهن آستین دار تور مخصوص نامزدی و عقد

از مهمترین طرح ها و مدل های لباس نامزدی پوشیده می توان به سبک های آستین گشاد و برش دار، شنلی، چند تیکه و غیره اشاره کرد. همینطور دیدن اینگونه لباس ها برای جشن نامزدی، چنانچه طرفدار مدهای امروزی هستید خالی از لطف نیست.

لباس عقد عروس
کلیک کن ببین

پیراهن نامزدی استین دار تور

زیرا که سبک های لباس مجلسی پوشیده به ویژه تن پوش های عروس و برای جشن نامزدی یکی از به روز ترین مدل ها در سال های اخیر می باشد که طرفداران زیادی را در دنیای مد لباس عروس و لباس نامزدی عروس نیز به خود اختصاص داده است.

پیراهن نامزدی به رنگ صورتی تور

مدل لباس نامزدی جدید

لباس مخصوص عقد و نامزدی

لباس نامزدی جدید همانطور که در بالا به مواردی از آن اشاره شد شامل مدل های پوشیده، حریر، پرنسسی، دکلته بلند و غیره می باشد.

پیراهن نامزدی با مدل گل

در لباس های نامزدی جدید شما می توانید انواع طرح های شلوغ، خرج کاری، نامتقارن و سبک های کلاسیک و مدرن را به صورت تلفیقی از رنگ های متنوع و دوخت های شیک ببینید.

پیراهن نامزدی و عقد ساده

همچنین انواع رنگ بندی و طرح های شلوغ و نامتقارن در لباس های نامزدی سبک جدید وجود دارد که تنوع و زیبایی را برای نوعروسان زیبا پسند هدیه می دهد. این مدل لباس ها که برگرفته از تلفیقی از طرح های فرهنگ های کشورهای اروپایی و شرق است، همواره در خود طرح های بی نظیری را ارائه می دهند، که برای همگان جذاب و زیبا می باشد.

مدل پیراهن پرنسسی نامزدی و عقد

شما می توانید نمونه ای از انواع مدل لباس های نامزدی جدید را در این مطلب مشاهده کنید، که می تواند به شما در انتخاب و خرید یک تن پوش زیبا و خاص برای مجلستان ایده های خوبی را بدهد.

پیراهن پرنسسی آستین دار نامزدی

مدل لباس نامزدی پرنسسی

مدل لباس نامزدی پرنسسی شیک
مدل لباس نامزدی پرنسسی شیک

این مدل لباس ها اقسام و انواع مختلف دارند و با طرح ها و اجناس مختلف پارچه طراحی و تهیه می شوند. اما آنچه که مسلم است پارچه های حریر و اجناس ویسکوز (هر جنس پارچه نرم و زیبا ) از گزینه های خوب برای دوخت و تهیه لباس های نامزدی هستند.

پیراهن پرنسسی زیبای چین دار

معمولا لباس و پیراهن هایی با دامن پرنسسی یکی از رویایی ترین مدل هایی است که نوعروسان دوست دارند تا در مجلس جشن عروسی و نامزدی خود آنها را به تن نمایند. همچنین پیراهن های نامزدی به دلیل نوع مدل های فانتزی که دارند از طرفداران بیشتری نسبت به طرح های دیگر برخودارند.

پیراهن پرنسسی نامزدی زیبا و شیک

بنابراین می توان به خوبی مانورهای بیشتری را در نوع طرح و مدل های پیراهن و لباس های پرنسسی که به اصطلاحی عروسکی و فانتزی می باشند ارائه داد.

مدل لباس عروس پرنسسی جدید
کلیک کن ببین

دنیای مد با پیراهن های پرنسسی زیبای نامزدی

همینطور جنس و مدل پیراهن و لباس هایی با دامن پرنسسی طوری هستند که بیشترین کارآیی را از لحاظ ماندگاری دارند. زیرا که مدل لباس های پرنسسی به دلیل آنکه همواره از قدیم بوده و دارای مدل اصیلی برای لباس های نامزدی و عقد و عروسی هستند، هیچگاه دموده نشده و همواره توی بورس می باشند.

پیراهن پرنسسی زیبا به رنگ صورتی

زیباترین مدل لباس های پرنسسی را معمولا با جنس تور و انواع حریر می دوزند و طراحی می کنند که بیشترین طرفدار را در بین مخاطبان لباس عقد و نامزدی دارند.

پیراهن پرنسسی بلند نامزدی

همچنین رنگ بندی که در لباس های پرنسسی مراسم بله برون و یا نامزدی وجود دارد معمولا از رنگ هایی شاد و فانتزی هستند که زیبایی و جذابیت این تن پوش ها را برای مراسم بله برون و عقد دوچندان تر کرده است.

پیراهن پرنسسی با مدل فانتزی

شما می توانید نمونه هایی از انواع لباس های نامزدی و عقد را با طرح و مدل پرنسسی در این مطلب مشاهده کنید.

مدل لباس نامزدی شیک و جدید

نمونه های دیگر از مدل لباس های نامزدی

لباس مجلسی نامزدی زیبا

لباس های نامزدی امروزه در طرح ها و رنگ های متنوع تر دیگر نیز عرضه بازارهای مد می شوند. بهتر است که با توجه به نوع رنگ و مدلی که انتخاب می کنید ظاهرتان را نیز در نظر بگیرید.

پیراهن نامزدی با طرح یقه کج و نامتقارن

از دیگر مدل های لباس های نامزدی نمونه هایی وجود دارند که می تواند برای شما از لحاظ گرفتن ایده الهام بخش باشد. یادتان باشد که چیزی را انتخاب کنید که با سلیقه و تیپ شما جور در بیاید. نه اینکه صرفا به دلیل آنکه مدل لباس تان مد روز است آن را انتخاب کنید.

مدل پیراهن فانتزی تور برای نامزدی و عقد

زیرا که در مراسم نامزدی و یا عروسی تان لباسی را بر تن نمایید که بتواند شما را از آنچه که هستید زیباتر و جذاب تر نشان دهد و شما در آن چون فرشته ها بدرخشید.

لباس نامزدی بلند و زیبا

 

پیراهن نامزدی دکلته

 

پیراهن نامزدی چسب با طرح حریر

 

لباس های نامزدی زیبا و شیک

 

لباس نامزدی با مدل پوشیده

 

مدل لباس عروس و نامزدی

 

پیراهن های مجلسی نامزدی شنل دار

 

پیراهن های مجلسی نامزدی و عقد پوشیدده

 

چنانچه تمایل به خواندن مطالب مربوط به مدل لباس و پوشاک زنانه هستید، مقالات بعدی ما را سایت مُدسازی دنبال کنید.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.