مدل مانتو تابستانی مجلسی جدید

مدل مانتو تابستانی مجلسی جدید

فصل تابستان نزدیک است، و همه به دنبال لباس و از جمله مانتو خنک برای این فصل می باشند. ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با نمونه هایی از طرح های مدل مانتو تابستانی مجلسی آشنا کنیم تا بهتر بتوانید ایده های جالبی را از آنها برای انتخاب و خرید کردن بگیرید.

مدل مانتو تابستانی زیبا

بهترین مدل مانتو تابستانی مجلسی

با گرم شدن هوا همه به دنبال لباس های خنک هستند، این موضوع حتی  برای مهمانی ها و سبک پوشیدن در مجلس هم مصداق دارد. برای همین همه خانم ها منتظرند تا ببیند جدید ترین طرح های مدل مانتو تابستانی مجلسی چیست؟

مدل های مانتو زیبا تابستانی

از آنجایی که انواع مانتو های جدید تابستانی از پارچه هایی دوخته شده اند که هم سبک و هم راحت بوده، این مدل ها خنک هم می باشند.

بهترین نوع مانتو های مجلسی برای تابستان بهتر است از نوع حریر و یا نخی باشد. این مانتو ها نیز در طرح های مختلف برای بورس جدید در بازار ارائه شده اند. همینطور در این نوع پارچه ها طرح های زیبایی از انواع گلدوزی، سنگ دوزی و دوخت های شیک و جدید را می توان دید.

مدل مانتو تهرانی جدید
کلیک کن ببین

مدل مانتو تابستانی شیک

انواع مدل مانتو تابستانی مجلسی زنانه فانتزی

بعضی مدل مانتو ها هستند که در نوع زنانه بسیار زیبا می باشند. اغلب این مدل مانتو های مناسب زنان از پارچه ها و طرح هایی انتخاب شده است که خانم آنها را می پسندند، و نیز بسیار شیک هستند.

دنیای مدل مانتو تابستانه

این مدل مانتو  از پارچه های نخی، ابریشمی و حریر بوده و خنک می باشند. خانم ها می توانند مدل های گوناگونی از این مانتو ها را در رنگ بندی های زیبا و فانتزی برای خود انتخاب کنند.

دنیای مانتو های شیک تابستانه

طرح ها و پارچه هایی که به نوعی خنک و تن خور خوبی دارند، به دلیل استفاده از رنگ های شاد و جنس نازک در مانتو می باشد، که تن پوش جذاب و در حین حال راحتی را برای خانم ها ایجاد می کند.

دنیای زیبای مدل مانتو تابستانه

بعضی از خانم ها نیز دوست دارند تا با انواع لوازم جانبی خود بتوانند مدل مانتو هایی که تن پوش نازک و راحتی را برای تابستان دارد را انتخاب کنند.

دنیای زیبای مدل مانتو تابستانه شیک

در این دسته مانتو ها مدل هایی با طرح بدون یقه و یا آستین های کوتاه و یا جلوب از و غیره جای می گیرد که بسیار هم شیک و زیبا هستند. زیرا با این مدل مانتو ها که اغلب می توان در ملس نیز آنها را پوشید، می توان تیپ و جلوه خوبی را با هماهنگی لوازم اکسسوری به دست آورد.

35 مدل مانتو لاکچری و جذاب
کلیک کن ببین

دنیای مدل مانتو مجلسی

انواع مدل مانتو تابستانی مجلسی طرح جدید

بعضی از مدل مانتو های تابستانی جدید برای مجلس شامل کت دامنی، آستین کلوش، دوخت و برش نامتقارن، طرح های بدون یقه و غیره هستند که خانم ها می توانند از آن استفاده کنند.

دنیای مد مانتو زنانه

همچنین برای اینکه بخواهید تیپ متنوع و جدیدی را در مجلس ارائه دهید می توانید از مدل مانتو هایی که  به همراه شلوارهای جدید هستند و طرح های گوناگونی دارند استفاده کنید.

مدل مانتو با طرح جدید

در بعضی از انواع مدل مانتو تابستانی مجلسی این شلوارها به همراه وسایل جانبی فروخته می شود. ولی می توان شلوارهای تک را نیز خریداری کرد. مدل مانتوهای تابستانی جدید مخصوص مجلس بیشتر از آنکه حالت ایستا مثل سایر تن پوش ها را داشته باشند از طرح های پرکارتری برخوردارند.

طرح گل بر روی مدل مانتو تابستانه

نیز رنگ بندی جدید در مدل مانتو تابستانی مجلسی متنوع تر می باشد. هماهنگی رنگ و مدل در مانتو های جدید تابستانی با نوع پارچه جذابیت هایی را به هر کدام از آنها داده است که در نوع خود بی نظیر هستند.

راهنمای خرید مانتو جلو باز و انتخاب بهترین ها
کلیک کن ببین

مدل مانتو مجلسی زنانه

شما می توانید با توجه به نوع مدلی که مد نظر دارید، و انتخاب یک طرح شاد و همگون با تیپ و سایز و ظاهرتان مانتویی را خریداری کنید که در آن بدرخشید.

 

 

مانتو جلو باز زنانه شیک

مدل مانتو تابستانی مجلسی دخترانه جدید

مدل مانتو های دخترانه جدید تابستانه علاوه بر خنکی، جذابیت و تنوعشان در رنگ و طرح نیز بیشتر است.

گاهی در بین این مدل مانتوها فقط یک نوع تن پوش راسته با پارچه تور و یا حریر خالی و بدون کار شده می بینید که آن را شیک و جذاب نموده است. گاهی نیز برای آنکه مدل جذاب تر باشد با یک گل و یا کار ظریف بر روی مانتو  می بینید که طراحی  و دوخته شده است.

مدل مانتو تابستانی خنک

بنابراین در مدل مانتو های تابستانی جدید بیشتر از آنچه که مهم است، زیبایی و به جلوه آمدن تزیینات و طرح هایی می باشد که بر روی آنها کار شده است.

انواع مدل مانتو دخترانه
کلیک کن ببین

مدل مانتو تابستانی زیبا

از دیگر چیز هایی که می توان در مورد مدل مانتو های دخترانه جدید مخصوص بهاره و تابستانه گفت رنگ بندی زیبای آنها است. در بعضی مدل های فانتزی تر این مانتو ها می بینید در حین اینکه مدل ساده است، اما طرحی از رنگ بندی نامتقارن در آن نمودار است.

انواع طرح های زیبا بر روی مانت مجلسی تابستانه

این تلفیق رنگ های تضاد باعث شده تا مدل مانتو زیبا و امروزی به نظر برسد. بعضی از مدل مانتو های جدید تابستانه با وجود مدل ساده و شاید کمی قدیمی نیز به دلیل طراحی رنگ های جدید که در هر سال بورس بازارها هستند ، و در آنها کار شده، نمای جدید و مدرنی به خود می گیرند.

جذاب ترین مدل های مانتو جدید زنانه

سبک های کلاسیک مدل مانتو تابستانی مجلسی جدید

بیشتر مانتو های جدید در سبک کلاسیک از لحاظ دوخت کمی با هم فرق می کنند. به طوریکه در برخی از مانتو ها دوخت های مجلسی جدید از روی آن کار شده تا نمایی جذاب داشته باشند.

مانتو تابستانه زنانه زیبا و مجلسی

سبک های کلاسیک در مانتو های تابستانه جدید بیشترین مانور را در نوع قد، آستین و یا یقه نشان می دهد. به طوریکه انواع مدل مانتو تابستانی مجلسی جدید را می بینیم که برش های ناموزون دارد و یا از لحاظ کوتاهی و بلندی در پشت و روی مانتو با هم فرق می کنند.

چگونه می توان یک مانتوی خوب انتخاب و خرید کرد؟
کلیک کن ببین

مانتو طرح زیبا زنانه مجلسیمدل مانتو های چند تیکه و یا جلو باز و یا انواع طرح های مجلسی و نامتقارن در این سبک قرار می گیرند.مانتو زیبای مجلسی زنانه تابستانی

مدل های تابستانی با طرح های تور نیز یکی از کارهای کلاسیک جدید برای مانتو می باشد که هم خنک بوده و نیز زیبا هم می باشند. البته این مدل ها از لحاظ طراحی در نوع دوخت و پارچه تور با مانتو های قدیمی فرق دارند.

مانتو های زیبای زنانه و دخترانه تابستانه

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده باشید، و بتوانید با توجه به آنچه که از مدل مانتو مجلسی تابستانی ارائه شد، ایده های عالی بگیرید.

چنانچه علاقه مند به مطالب مربوط به مد مدل مانتو هستید، می توانید مقالات بعدی ما را در این سایت دنبال کنید.

 

 

80 / 100
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.