بهترین مانتو دخترانه شیک

مانتو دخترانه

انواع بهترین مدل های مانتو دخترانه در طرح های شیک و مدرن در این مطلب برای شما ارائه می گردد، که می توانید از آنها ایده بگیرید.

مدل مانتو دخترانه زیبا

مانتو های دخترانه تنوع زیادتری نسبت به مانتو های زنانه دارد. زیرا نوع اندام دختران نیز با زنان فرق دارد، و علاوه بر آن دختر خانم ها تنوع بیشتری را در انتخاب هر چیزی می پسندند. بنابراین می توان هر مدل مانتویی را پیشنهاد داد، تا اینکه بتوانید جذاب تر به نظر بیایید. دختر های جوان اغلب بر طبق مد پیش می روند. بنابراین لازم است تا به شما پیشنهادهایی را برای  یک تیپ به روز از انواع مدل مانتو دخترانه ارائه داد.

مانتو دخترانه شیک

اغلب مدل های مانتو دخترانه مدرن می توان به انواعی از طرح های فانتزی، نامتقارن و کلاسیک بدون یقه، مدل تور و غیره اشاره کرد. هر کدام از این مدل مانتو ها خود سبک ها و طرح هایی را شامل می شوند که بسیار متنوع و جذاب هستند.

انواع مدل مانتو دخترانه سبک اسپرت

مانتو های سبک اسپرت دختران نیز شامل مدل های زیادی است. معمولا مدل مانتو دخترانه اسپرت برای دختران کوتاه می باشد. اما مانتو های دخترانه در مدل های بلند هم هستند که طرح های زیبایی هم دارند. اغلب طرح های ساده در زمره مدل مانتو های اسپرت قرار می گیرند، و به ندرت مانتو های مجلسی از این دسته می باشند.

35 مدل مانتو لاکچری و جذاب
کلیک کن ببین

مانتوی اسپرت دخترانه

هر چه در مانتو های اسپرت طرح ساده تر باشد، تن پوش زیباتر و جذاب تری خواهد داشت. معمولا مانتو اسپرت را برای مراسم رسمی و یا اداره و مکان های عمومی بیشتر مورد استفاده قرار می دهند.

مانتو های دخترانه شیک

خرید مانتو دخترانه

خرید مانتو دخترانه می تواند بسیار ساده و راحت باشد. فقط توجه داشته باشید که مدل هایی را که انتخاب می کنید با سایز و اندام شما یکی و به اصطلاح ست باشد. همینطور شما می توانید انواع مانتو های دخترانه  مدل کوتاه برای اینکه تنوعشان بیشتر است را خریداری کنید.

مانتو دخترانه سبک اسپرت

مانتو های دخترانه در نوع اسپرت معمولا ساده و کمر دار آن بهتر است انتخاب گردد. زیرا که جذابیت مدل های کمردار مانتو و یا با یقه های کلاسیک از همه بیشتر و نیز به روز تر می باشد. چنانچه مدل های دیگر مد نظرتان است می توانید طرح های نامتقارن و یا به اصطلاح شلوغ و یا کلاسیک را که در مدل های جدید در بازار ارائه شده اند را انتخاب کنید. مدل های مانتو جلو باز دخترانه نیز جزو شیک ترین و مدرن ترین طرح های مانتو برای دختران امروزی و به روز می باشد.

انواع مدل مانتو مجلسی زیبا
کلیک کن ببین

مانتو های دخترانه شیک

انواع مانتو دخترانه سبک جدید

بهترین نوع مانتو های دخترانه مدل هایی هستند که امروزه به سبک های راحت و شلوغ طراحی شده اند. منظور آن است که این نوع مدل مانتو ها در بین خانم های جوان تر طرفداران بیشتری را دارد. بنابراین همانطور که تنوع در سبک مانتو های دخترانه بیشتر است، می توان گفت که انتخاب هم پیچیده تر می باشد. زیرا که مدل مانتو های امروزی دارای طرح های شبیه به هم هستند. دیگر آنکه رنگ بندی مانتو های جدید نیز بیشتر و سبک های متفاوت تری دارد.

مانتو دخترانه زیبا

از انواع دیگر مانتو دخترانه مدل هایی هستند که دارای یقه های نامتقارن بوده و یا اینکه بسیار بزرگ و باز می باشند. چنانچه خواهان یقه های اسپرت هستید به شما پیشنهاد می کنیم کمتر در بین مدل مانتو های جدید به دنبال اینگونه طرح ها باشید.

انواع مانتو دخترانه مدل دار

سبک جدید مانتو های دخترانه از نوع جلو باز و راحت می باشند، و علاقه مندان به این گونه مدل ها نیز روز به روز بیشتر می شوند. چنانچه در بین مانتو های دخترانه به دنبال یقه های باز هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا از این گونه مدل ها نیز در ویترین مغازه ها و یا فروشگاه های اینترینتی دیدن فرمایید.

مدل مانتو تهرانی جدید
کلیک کن ببین

مانتوی زیبای دخترانه

مانتو دخترانه مدل شلوغ و طرح دار

طرفداران این گونه مدل های مانتو دخترانه معمولا رنج سنی های 18 تا 30 سال می باشند. این گونه مانتو ها از لحاظ نوع دوخت و همینطور سبک طراحی نظم خاصی را ندارند، که به اصطلاح به آنها نامتقارن و یا شلوغ می گویند.

انواع مانتو اندامی دخترانه

ممکن است مانتویی را ببینید که در یک طرف یقه دار بوده و در طرف دیگر مدل کاملا بدون یقه می باشد، و یا اینکه ساسون کمر در قسمت پایین و در یک طرف و یا برعکس دوخته باشد. زیرا که همین نوع طرح ها باعث زیبایی این گونه مانتو ها شده است. بنابراین اگر دختر خانم جوانی هستید و می خواهید مدل های فانتزی مانتو های جدید را تجربه کنید به شما پیشنهاد می کنیم تا این گونه مدل ها را برای خرید خود انتخاب کنید.

مانتو دخترانه طرح متقارن

مدل مانتو دخترانه تنوع زیادی دارد و به همراه آن رنگ های این مدل ها نیز بسیار می باشد. به خصوص در مانتو های فانتزی دخترانه با سبک های جدید این رنگ بندی ترکیب و تلفیق خاصی دارد.

40 مدل مانتو پانچ
کلیک کن ببین

مانتو های دخترانه شیک

مدل های اندامی مانتو دخترانه

در مدل های مانتو دخترانه سبک هایی را می بینید که به صورت اندامی و یا به حالت کت دامنی دوخته شده اند که این نوع طرح ها برای کسانی که می خواهند خوش تیپ تر و خوش فرم تر به نظر بیایند جذاب خواهد بود.

مانتو اسپرت دخترانه

همینطور اگر که خانم قد کوتاهی هستید و می خواهید از این گونه مانتو ها بپوشید، توصیه ما به شما این است مدل کمی کوتاه آن را انتخاب نمایید، تا پاهای شما را بلند تر نشان دهد، و خانم های باریک و لاغر نیز می توانند از طرح های رنگی یا دورنگ این نوع مانتو استفاده کنند، تا پرتر و جذاب تر دیده شوند.

اانواع مانتو های زنانه و دخترانه

برای دختر خانم هایی که دوست دارند در حین اینکه جذاب به نظر بیایند، باوقار و خانمی جلو کنند، بهتر است از مدل مانتو های جلو بسته و کت دامنی استفاده کنند. چنانچه سبک های فانتزی مد نظرتان است می توانید مدل های جلو باز و در حین حال اندامی این گونه مانتو ها را انتخاب نمایید.

مدل مانتو جدید و انواع آن
کلیک کن ببین

مانتو کت دامنی دخترانه

اما نکته مهم اینکه بهتر است اگر خواهان مانتو های رسمی و یا سنگین تری هستید به نوع پارچه آن و همینطور طراحی آن توجه داشته باشید. به عنوان مثال شما نمی توانید پارچه ای که از نوع تماما تور و یا حریر استف و یا آستین و یقه بازی را دارد، را برای یک مکان عمومی مثل دانشگاه بر تن کنید، و یا اینکه پارچه های زیاد ایستا برای مدل های فانتزی و جلو باز مناسب نیست.

مانتو دخترانه شیک و فانتزی

امیدورایم از خواندن این مطلب بهره کافی را ببرید. و بتوانید از آنچه که گفتیم برای انتخاب یک مانتو دخترانه شیک و زیبا ایده بگیرید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.