جدید ترین مدل مانتو کوتاه

جدید ترین مدل مانتو کوتاه

نمونه هایی از جدید ترین مدل مانتو کوتاه برای خانم هایی که دوست دارند تا همیشه فانتزی وجذاب به نظر برسند را در این مطلب قرار داده ایم.

همینطور می توانید با ایده هایی که برای جذاب تر شدن با مدل های مانتو های کوتاه  در ادامه برای شما قرار می دهیم آشنا شوید. پس با ما همراه باشید.

مدل مانتو کوتاه
مدل مانتو کوتاه

مدل مانتو کوتاه اسپرت

انواعی از جدید ترین مدل مانتو کوتاه با طرح های شاد و گوناگون  در بازار رایج است که همه ساله نیز به تنوع آنها افزون تر می شود.

همچنین مانتو های کوتاه مدل های اسپرت در طرح های شیک و فانتزی تری هر روز به بازار ارائه می شود تا طرفداران به این نوع مانتو ها را بیشتر به سوی خود جلب نماید.

مدل مانتو کوتاه جدید
مدل مانتو کوتاه جدید

از جمله مدل مانتو های کوتاه اسپرت که دارای طرح های جدیدی هم هستند می توان به مدلهای ساده سنتی، سبک های کلاسیک، اداری، دانشجویی و غیره اشاره کرد.

برخی از این طرح ها در مدل های کت دامنی کوتاه و یا از جلو کوتاه و پشت بلند و سایر موارد دیگر به علاقه مندان آنان ارائه می شوند.

انواع بهترین مدل های مانتو جدید و زیبا
کلیک کن ببین
مدل مانتو کوتاه جدید
مدل مانتو کوتاه جدید

مدل مانتو های کوتاه با لوازم اکسسوری

جدید ترین مدل مانتو های کوتاه اسپرت و مجلسی بسیار شیک هستند که هر بیننده و طرفدار مد را مجذوب خود می کند. چنانچه طرفدار مد همراه با جذابیت هستید حتما می دانید که روز به روز این مانتو ها طرح های متنوع تری به خود می گیرند و نیز سادگی  بر طراحی آنها اضافه تر می شود.

مدل های مانتو کوتاه
مدل های مانتو کوتاه

اما همواره این مدل مانتو ها از لحاظ نوع دوخت و طراحی و نوع پارچه های به کار رفته و همچنین رنگ بندی مختلف دارای تنوع زیاد هستند.

مدل مانتو کوتاه فانتزی
مدل مانتو کوتاه فانتزی

مدل مانتو های کوتاه را می توانید به نوعی با لوازم اکسسوری خود جور کنید که جذاب تر به نظر بیایید.

به عنوان مثال چنانچه از لوازم پر زرق و برق و بسیار تزیینی  زینتی بسیاری برای ظاهر خود استفاده می کنید می توانید نوع مدل مانتو های کوتاه خود را از نوع اسپرت و یا ساده تر انتخاب کنید.

جدیدترین مدل مانتو جلو باز کوتاه
جدیدترین مدل مانتو جلو باز کوتاه

برعکس آن مدل مانتو های طرح های فانتزی و یا مجلسی پر کار با زیور آلات و وسایل جانبی ساده تر جذاب تر به نظر می آیند. و همینطور می توانید نوع شلواری که برای این گونه مدل مانتو ها انتخاب می کنید نیز از طرح های ساده و تزیینی ظریف باشد.

انواع مدل مانتو مجلسی زیبا
کلیک کن ببین
مانتوی کوتاه جدید
مانتوی کوتاه جدید

جدید ترین مدل مانتو کوتاه زنانه

معمولا خانم ها نسبت به دختران جوان از مدل های کوتاه زیاد استفاده نمی کنند. گرچه که علاقه مند به این مدل مانتو های کوتاه همیشه وجود دارد.

مانتو کوتاه ساده زنانه
مانتو کوتاه ساده زنانه

اما به عنوان خانمی که دوست دارید همواره باوقار و نیز مدرن و جذاب نیز به نظر بیایید و همچنین از پوشیدن مدل های کوتاه لذت می برید، به شما پیشنهادهایی را ارائه می دهیم.

مدل مانتو کوتاه سبک جدید
مدل مانتو کوتاه سبک جدید

اینکه از جدید ترین مدل مانتو کوتاه با طرح های پانچ و کت دامنی، و همینطور جلو باز و نظیر این وگال ها را در ویترین فروشگاه ها و یا مجلات مد دیدن کنید.

زیرا این مدل ها مناسب ترین گزینه ها برای خانم هایی هستند که می خواهند همواره شیک و با وقار و همچنین به روز نظر برسند.

جدیدترین مدل مانتو کوتاه
جدیدترین مدل مانتو کوتاه

جدید ترین مدل مانتو کوتاه دخترانه شیک

مانتو های دخترانه در مدل های کوتاه نیز شامل انواع طرحهای پانچ، فانتزی و طرح جلو باز و چند تیکه و غیره هستند. معمولا دخترخانم ها به دنبال مدل مانتو هایی هستند که دارای طرح ها و رنگ هایی جذاب و در حین حال کلاسیک باشد.

انواع مدل مانتو مدرن
کلیک کن ببین

بنابراین مدل های مانتو جلو باز و یا نامتقارن و یا طرح های فانتزی از مانتو های کوتاه  گزینه خوبی برای دختران جوان است.

مدل های مانتو کوتاه
مدل های مانتو کوتاه

همچنین اگر رنگ بندی متناسب در این مانتو ها یعنی تلفیقی از مدل های فانتزی و طراحی پرکار شلوغ  با هم باشد، که امروزه نیز جزو جدید ترین طرح ها است ، می تواند تیپ عالی را به شما دهد.

انواع مانتو کوتاه سبک مدرن
انواع مانتو کوتاه سبک مدرن

جدید ترین مدل مانتو کوتاه که در آن پارچه های گلدار و رنگ های متنوع نیز موجود است، از شیک ترین و پرطرفدارترین روپوش ها در سال های اخیر برای خانم های جوان می باشد.

جدیدترین مدل مانتو کوتاه جلوباز با طرح های فانتزی

مانتو های جلوباز امروزه دیگر جزو مدل و پایه های اصلی در مانتو ها هستند. فقط نوع ترکیب رنگ ها و طرح ها و پارچه هایی که درآنها به کار رفته است و همینطور نوع دوخت این مدل مانتو ها با هم فرق می کند.

55 مدل مانتو مرجانی شیک و لاکچری 2019
کلیک کن ببین
مدل های مانتو کوتاه سبک جدید
مدل های مانتو کوتاه سبک جدید

در مانتو های جلو باز کوتاه شما می توانید مدل هایی را انتخاب کنید که با تیپ و سایزتان یکسان و جور باشد.

به عنوان مثال اگر شما خانم قد بلند و لاغری هستید که علاقه مند به پوشیدن مانتو کوتاه جلو باز هستید می توانید آن را با شلوار گشادی با طرح رنگی ست نمایید.

مدل های کوتاه مانتو
مدل های کوتاه مانتو

همچنین اگر خانمی قد کوتاه با پوستی سفید و کمی چاق می باشید از مدل های کوتاه جدید مانتو های جلوباز راسته کمی اندامی با شلواری جین و یا راسته برای جذابیت بیشتر استفاده کنید.

مدل های مانتو کوتاه فانتزی
مدل های مانتو کوتاه فانتزی

جدید ترین مدل مانتو کوتاه مجلسی

مانتو های کوتاه جدید مجلسی نیز از مدل های فانتزی، جلوباز، نامتقارن و غیره می باشد، که البته این طرح ها پر کار تر و در نوع پارچه و دوخت با سایرین فرق می کنند.

مدل های مانتو فانتزی کوتاه
مدل های مانتو فانتزی کوتاه

انواع مانتو های کوتاه را می توانید با نو ع کیف و کفش و لوازم اکسسوری خود جور کنید، که مدل های مانتو مجلسی نیز از این امر مستثنی نیست، و بلکه در این مورد باید دقت بیشتری نیز نمود.

مانتو های کوتاه جذاب
مانتو های کوتاه جذاب

برای جذاب به نظر رسیدن در مانتو های کوتاه به خصوص مجلسی بهتر است در نوع شلوار یا دامنی که می خواهید آن را با مانتو خود بپوشید ظرافت بیشتری داشته باشید.

جدید ترین مدل های مانتو معمولی
کلیک کن ببین
مانتوی کوتاه ساده
مانتوی کوتاه ساده

اینگونه می توانید مدل مانتو کوتاه خود را که برای پوشش انتخاب کرده اید جذاب تر به جلوه در آورده و شیک تر نیز به نظر بیایید. زیرا اینگونه ظرافت ها در نوع لباس پوشیدن می تواند شما را به همانی تبدیل کند که می خواهید.

مانتو کوتاه جدید جذاب
مانتو کوتاه جدید جذاب

نکته پایانی

تغییرات کوچکی که در ظاهر خود می دهید، می تواند شامل نوع  مدل مانتو و یا طرح و رنگی که برای لوازم اکسسوری و یا کیف و کفش خود که انتخاب می کنید باشد. که در مانتو های کوتاه انتخاب شلوار و لوازم جانبی تاثیر بسیار زیادی برای هماهنگی ظاهرتان با آنچه که از جذابیت می خواهید دارد.

مانتوی کوتاه مجلسی جدید
مانتوی کوتاه مجلسی جدید

اگر علاقه مند به موضوعات مد در مورد انواع مانتو ها هستید مقالات بعدی ما را نیز دنبال کنید.

 

 

دیدگاه شما

2 دیدگاه

  1. دلارام لاهوتی گفت:

    مانتوهای بسیار شیک، فانتزی، و زیبایی است، ولی متاسفانه نمی‌شود اکثر آنها را آنلاین سفارش داد. فقط باید تماشا کرد، واقعا راهی نیست 3

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.