برترین ترندهای مدل موی مجلسی 2019

مدل موی مجلسی

سال 2019 را می­توان سال اکسسوری مو نامید. در این سال ترندهای مدل موی مجلسی دستخوش تغییرات زیادی شده است. در این سال استفاده از هدبند برای مو رواج یافته و منجر به سبک جدیدیاز مدل موی مجلسی  به نام هت بند شده است، سنجاق سرهای پر تلالو و درخشان باب شده و اگر رنگ موی سر شما با لباستان همخوانی نداشته باشد قطعا کار اشتباهی انجام داده­اید.! در ادامه ده ترند مدل موی مجلسی 2019 برای خانم­ها بیان شده است. مدل­موهایی که قطعا در بهار امسال آنها را زیاد خواهید دید.

مدل موی مجلسی

ترندهای مدل موی مجلسی در سال 2019

  • هت­بند (hatband)

مدل موی مجلسی

در سال 2019 یک کلمه جدید برای افزودن به فرهنگ لغت مدل مو داریم آن هم هت­بند است. حتما از خود می­پرسید هت­بند به چه معناست؟ هت­بند در واقع یک هدبند خیلی بزرگ است که از لحاظ تکنیکی می­توان آن را یک کلاه در نظر گرفت. سبک و مدل موی مجلسی هت بند را در بهار و تابستان 2019 زیاد خواهید دید. کیت میدلتون یکی از طرفداران این سبک است.

  • رنگ آبی برای مو
جذاب‌ترین ایده‌ها برای مدل موی نیمه‌باز مجلسی
کلیک کن ببین

   کایلی جنر در شروع سال 2019 موهای پلاتینه خود را با رنگ پودری آبی سایه زد. با توجه به نفوذی که این شخصیت زیبا در کل جهان دارد به نظر می­رسد به سایه­ای از رنگ پودری آبی بر روی مدل موی مجلسی خانم­ها در سراسر جهان دیده شود. بنابراین رنگ آبی را می­توان یک ترند مدل موی مجلسی 2019 در نظر گرفت.

مدل موی مجلسی

  • تطبیق رنگ مو با لباس

   یکی از ترندهای مدل موی مجلسی 2019 تطبیق رنگ مو با لباس است. تطبیق رنگ مو با لباس را لیدی گاگا در گلدن گلوب 2019 به روی فرش قرمز آورد.! در جایی که این هنرمند معروف موی پلاتینه­ی خود را با رگه­هایی از رنگ آبی فیروزه­ای ترکیب کرده بود تا با لباسش هماهنگی داشته باشد. البته مارک جاکوبز نیز در این ترند بی تاثیر نبوده است. وی تمام موهای خود را با پاستل رنگ آمیزی کرد تا کاملا همرنگ لباسش شود.

مدل موی ساده زنانه 2019
کلیک کن ببین

مدل موی مجلسی

 

 

  • پاپیون کوچک مشکی

مدل موی مجلسی

اگر قصد دارید در سال جدید یکی از لوازم جانبی موی سر را خریداری کنید برنامه را روی یک پاپیون مخملی کوچک که برای بستن مو استفاده می­شود قرار دهید.  از سلبریتی­های روی فرش قرمز گرفته تا خانواده­ی سلزنتی انگلستان در سال 2019 از این مدل موی مجلسی استفاده می­کنند. خوبی این مدل در آن است که وقت زیادی از شما نمی­گیرد و استفاده از آن ساده است. این پاپی.ن را می­توانید هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید اما اگر می خواهید با مد سال پیش بروید بهتر است که رنگ مشکی را انتخاب کنید.

  • استفاده زیاد از لوازم تزیینی مو

مدل موی مجلسی

استفاده از لوازم تزیینی برای مو زیباست. در گذشته در استفاده از لوازم تزیینی خیلی زیاده روی نمی­شد نهایتا از 3 وسیله­ی زینتی استفاده می­شد. اما اگر می خواهید از ترند ­های مدل موی مجلسی 2019 عقب نمانید هنگام شینیون مو باید تا می توانید از وسایل زینتی پر تلالو وزرق و برق دار استفاده کنید.

  • موهای بلند و پف دار تا آسمان!!
نکاتی برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه
کلیک کن ببین

یکی از ترندهای مدل موی مجلسی که در سال 2019 زیاد خواهید دید مدلی است که مو را باز گذاشته و قسمت جلوی مو را با استفاده از پوش و بام تل پف می دهند. وقتی می گوییم بلند یعین به معنای واقعی مو بلند است. گریس الیزابت در آخرین نمایش ورساچه از چنین سبکی استفاده کرده بود.

مدل موی مجلسی

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.