انواع شینیون عروس

شینیون عروس

به طور کلی شینیون عروس دارای مدل های متنوع و زیبایی است که خانم ها با توجه به فرم صورت، مدل موی مناسب با آرایش خود را انتخاب می کنند. از مدل های شینیون عروس می توان به مدل خطی، حرارتی، کلاسیک، مدل موی بازو بسته ساده اشاره کرد. این مدل ها هر کدام در انواع مختلف و سبک های جدید که بستگی به سلیقه ی آرایشگر دارد انتخاب می شود.

شینیون عروس

 

همه عروس خانم ها از ماه ها قبل از شروع مراسم ازدواج به دنبال بهترین لباس و زیباترین مدل های میکاپ و شینیون عروس برای روز عروسی خود می گردند. جمع کردن موی سر برای انواع مراسمات مجلسی و عروسی به افراد جلوه خاصی می بخشد. جمع کردن و ثابت نگه داشتن موها در فرم ها و مدل های متنوع به تخصص و تجربه نیاز دارد. آرایشگران با توجه به اندازه مو و فرم صورت، نوع لباس و جثه افراد شینیون موی عروس مناسب را برای آن ها انتخاب می کنند در زیر با انواع مدل های شینیون عروس آشنا می شویم.

کلیک کن ببین
40 مدل موی کوتاه زنانه برای موهای فر

 

ویژگی شینیون عروس بر اساس ظاهر صورت

شینیون عروس

یکی از دغدغه های عروس خانم ها انتخاب شینیون مناسب است. شینیون عروس برای انواع صورت های کشیده، گرد و بیضی متفاوت است. برای صورت های کشیده، جمع کردن مو بالای سر باعث کشیدگی بیشتر صورت می شود مدل فر برای این فرم صورت باعث پرتر نشان دادن صورت می شود. برای صورت های گرد و پهن انتخاب مدل فرق وسط یا کج برای موهای جلو سر جلوه ی زیبایی دارد.

 

انواع شینیون عروس

شینیون عروس

هر کدام از انواع شینیون عروس زیبایی خاص خود را دارد. شینیون باز و نیمه باز و همچنین مدل موی بسته هر کدام طرفداران خاص خود را دارند؛ که در زیر بیشتر به ویژگی این مدل ها می پردازیم.

شینیون عروس

شینیون عروس مدل موی بسته: یکی از مهم‌ترین قسمت های عروسی، شینیون موی عروس و میکاپ است. اگر در روز عروس از میکاپی غلیظ استفاده می کنید بهتر است یک شینیون موی عروس ساده استفاده کنید. همچنین در فصول زمستان و پاییز به دلیل شرایط جوی مدل موی بسته بهترین انتخاب است. چون اگر لباس عروس پوشیده ای انتخاب کنید مدل موی باز زود نامرتب و به هم ریخته می شود. مدل موی بسته برای عروس نیاز به مراقبت خاصی ندارد و با دست زدن ترکیب آن به هم نمی‌خورد.

کلیک کن ببین
در سال جدید از مدل موی باز خود لذت ببرید

مدل شینیون حرارتی: یکی از جذاب ترین مدل موهای عروس، مدل حرارتی است که برای موهای بلند همراه با تزئینات تاج و گل کاربرد دارد. این شینیون همان‌طور که از اسمش پیداست به وسیله حرارت اتو یا سشوار انجام می شود و به کمترین مقدار سنجاق نیاز دارد این مدل ترکیبی از شینیون کاغذی و شینیون کلاسیک است. در این مدل باید اندازه مو بلند یا متوسط باشد.

شینیون مدل خطی: یکی از مدل های زیبایی که بر روی جذابیت چهره عروس خانم ها بسیار تأثیرگذار است مدل خطی است که از طرفداران زیادی برخوردار است. این مدل به موها حالت و فرم بی نظیری می دهد و برای موهای نسبتاً بلند کاربرد دارد.

شینیون مدل کلاسیک: این مدل با جمع شدن ساده مو در پشت سر به سبک کلاسیک طرفداران خاص خود را دارد. این مدل در قسمت پایین سر مو را جمع می کنند و روی آن خط های درشت با تعداد کمتر نسبت به مدل خطی می اندازیم. هر کدام از این مدل ها در طرح های مختلف درست می شوند. از دیگر مدل های شینیون عروس می توان به شینیون موی باز و نیمه باز که برای افرادی با قد بلند و لباس دکتله بهترین انتخاب است.

کلیک کن ببین
مدل موی بچه‌گانه بامزه در سال 2019

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.