انواع مدل مانتو مجلسی زیبا

مدل مانتوی مجلسی

مدل مانتو مجلسی را می توان با توجه به انوع طرح هایی که مد نظر دارید طبقه بندی کرد. معمولا مانتو های مجلسی تنوع بیشتری از سایرین دارند. و قد این مانتو ها معمولا در سایز بلند عرضه می شود. مدل مانتو مجلسی در سال جدید از رنگ بندی و  تنوع فراوانتری نیز برخوردارند.

مل مانتوی مجلسی زیبا

بهترین مدل مانتو مجلسی

بهترین مانتو های مجلسی که امروزه به بازار آمده اند از پارچه های سبکتر و کمی شل تر دوخته شده اند. گاهی طراحان دوخت مانتوهای مجلسی را سبکتر و و از طرح های پر کارتر  عرضه بازار می کنند. تا بدین وسیله ارزش مانتو های مجلسی جدید از سال های قبل بیشتر به جلوه بیاید. و طرفدار این گونه مانتوها نیز بیشتر باشد. و همچنین بتوان استفاده بیشتری از این گونه مدل مانتو ها نمود.

مدل مانتوی فانتزی دخترانه

ولی اگر طرفدار پارچه های ایستا و کمی ضخمیتر برای مدل مانتو مجلسی هستید. می توانید آنها را در این سایت مشاهده فرمایید. این مدل مانتو های مجلسی را در انواع فروشگاههای معتبر می توانید خریداری کنید.

انواع جدید ترین مدل مانتو
کلیک کن ببین

مانتوی مجلسی دخترانه

ما در این جا چند نمونه از مدل مانتو های مجلسی را برای شما آماده کرده ایم. و شما می توانید آنها را ببینید و ایده بگیرید. تا بتوانید مدل مانتو مجلسی دلخواه خود را با اطمینان خریداری کنید.

مدل مانتو مجلسی زنانه

طرح های مدل مانتو مجلسی

امروزه طرح های فانتزی مدل مانتو مجلسی در بورس هستند. که هر چه طرح های فاتزی مانتو های مجلسی از لحاظ کلاسیک و زیبایی و رنگ بندی متنوع تر باشد طرفداران بیشتری را نیز به خود جلب می کنند.

مانتوی مجلسی

بیشتر خانم ها دوست دارند تا از مدل های بلندتر برای مانتو های مجلسی خود انتخاب کنند. که خود این طرح ها نیز در انواع کلاسیک و عربی و طرح های پرکار و نامتقارن موجود است. که به نوبه خود این نوع مدل های مانتو مجلسی نیز زیبا می باشند. و خانم های عزیز می توانند با توجه به سلیقه خود آنها را انتخاب و خریداری نمایند.

مدل مانتو تابستانی مجلسی جدید
کلیک کن ببین

مدل مانتوی مجلسی زنانه

معمولا طرح های مدل مانتو های مجلسی پرکار هستند. و یا اگر  مانتوی مجلسی به صورت ساده ارائه شود. در طراحی و دوخت مدل مانتو های مجلسی از تزیینات زیبا و ظریفی در نوع یقه و آستین و کمر در آن می بینید. شما هر انتخابی که در خرید مدل مانتوی مجلسی داشته باشید انواع این طرح ها را با تزیینات زیبا بر روی آن مشاهده می کنید.

مدل مانتو های زنانه زیبا و مجلسی

انتخاب مدل مانتوی مجلسی جدید

انتخاب مدل مانتوی مجلسی جدید بنا به سلیقه شما می تواند متنوع و متفاوت باشد. و هر طرحی را می توانید با توجه به سایز و ظاهری که دارید در مدل مانتو های مجلسی انتخاب کنید. مهم این است که مدل مانتویی را که خریداری می کنید تن خور خوب و جذابیت شما را دو چندان نماید. حال فرقی نمی کند که شما مدل مانتوی ساده یا طرح پرکاری را انتخاب کنید، بلکه باید در آن راحت بوده و احساس خوبی به شما دهد.

35 مدل مانتو لاکچری و جذاب
کلیک کن ببین

مانتوی مجلسی شیک و زیبا

چنانچه بخواهید با وقار تر و در حین حال باکلاس تر به نظر برسید بهتر است مانتو هایی با ست کامل نظیر مانتوهای عربی و یا سبک کلاسیک را برگزینید. و انتخاب مدل مانتو های مجلسی با طرح های گلدوزی و یا یقه های پر کار و نامتقارن می تواند بهترین گزینه برای شما برای اینکه بتوانید در مجلس و یا مهمانی شیک پوش و در حین حال ساده به نظر برسید می باشد.

مانتوی مجلسی شیک و بلند زنانه

بنابراین برای درخشیدن در مجالس و زیبا به نظر آمدن در هر محفلی پیشنهاد ما به شما این است که مدل مانتوی مجلسی طرح پرکار و زیبایی را انتخاب کنید، که علاوه بر آن در سایز و راحتی تن پوش خوب و مناسبی برای شما باشد.

انواع مدل مانتوی مجلسی زنانه

مدل مانتو های مجلسی زنانه نیز در طرح پرکار برای خانم ها متنوع است. همانطور که قبلا گفته شد مانتو های مجلسی برای خانم هایی که کمی مسن تر هستند. می تواند شامل انواع مدل های مجلسی مانتو با طرح های کلاسیک و تزیین شده و فانتزی باشد.

مدل مانتو جدید عروس 2021 مناسب نامزدی
کلیک کن ببین

مانتوی مجلسی زیبای زنانه و شیک

معمولا رنگ بندی این نوع مدل مانتو های مجلسی زنانه در رنگ های تیره می باشد. که جلوه و وقار خاصی را به خانم های کمی مسن تر می بخشد.

مانتوی مجلسی شیک و زیبای زنانه

ولی مانتو های مجلسی با رنگ های روشن تر نیز برای افرادی که طالب روحیه شاد و فانتزی هستند نیز می تواند جلوه جذابی داشته باشد.

مانتوی کوتاه مجلسی زنانه

مدل مانتوی مجلسی دخترانه

مدل مانتوی مجلسی دخترانه نیز در سبک ها و طرح های شلوغ و ساده می باشند. چنانچه از مدل های شلوغ و پرکار خوشتان می آید می توانیدآن را با  کیف و کفش ساده تری ست و هماهنگ کنید.

مدل مانتوی مجلسی دخترانه

معمولا مدل های مانتو های مجلسی دخترانه طرح پرکار از چند لایه پارچه برای دوخت آن استفاده شده است. که حالت مدرن و زیبایی این مدل مانتو ها را دو چندان کرده است. طرح های ساده تر مدل مانتو مجلسی دخترانه نیز در رنگ بندی متفاوت هستند. که گستره مدل های آنها نیز بیشتر و متنوع تر می باشد. امیدواریم از این مطلب هم لذت برده باشید. مطالب بعدی ما را در رابطه با مانتوی مجلسی در مقالات بعدی دنبال کنید.

مدل مانتوی مجلسی جدید و شیک و انواع آن
کلیک کن ببین

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.