مدل موی آلمانی پرطرفدار آقایان جوان

مدل موی آلمانی

ایده‌ی مدل موی آلمانی از مدل موی افسران نازی الهام گرفته شده است. این نوع مدل مو را می‌توان بسته به حالت صورت، جنس مو و سلیقه‌ی فرد تغییر داد. به نحوی که می‌توان بعضی قسمت‌های آن را بلندتر یا کوتاه‌تر از حد معمول کوتاه کرد. اگرچه نام مدل موی آلمانی می‌تواند بحث‌ برانگیز باشد، اما امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است و به یکی از مدل‌های محبوب پسران جوان تبدیل شده است. این مدل یکی از مدل‌های بسیار پرطرفدار در بین افسران آلمانی نازی‌ها در جنگ جهانی بوده است.

شاید کشور آلمان در هر زمینه‌ی دیگری از مد به پای ایتالیایی‌ها، فرانسوی‌ها و امریکایی‌ها نرسد ولی دست کم در زمینه مد آرایش مو و صورت مردانه، همیشه از معروف‌ترین‎های دنیا بوده است. مدل‌های موی آلمانی و به طور کلّی صنعت مد در این کشور، شاید بیشتر از کشورهای دیگر تحت تأثیر وقایع تاریخی و سیاسی این کشور بوده و به همین دلیل، در میان مردان جوان و مسن‌تر در کلّ دنیا، همیشه طرفداران و دنبال‌کنندگانی داشته است. مدل موی آلمانی در کشور ما هم در دوره‌های مختلف، بین آقایان رایج شد و هنوز هم طرفداران زیادی دارد. خب، ما هم برای آقایانی که دوست دارند از آخرین مدل‌های کوتاهی و آرایش مو به سبک آلمانی در سال 2019 مطّلع شوند، با دست پُر آمده‌ایم!

انواع مدل موی مردانه بلند
کلیک کن ببین

مدل موی آلمانی را می‌توان به شکل‌های مختلف کوتاه کرد. اما در اکثر آن‌ها قسمت بالای سر موهای بلندتر و پرپشت‌تری نسبت به اطراف و پشت سر دارد. همچنین شما می‌توانید فرق وسط یا کج داشته باشید و یا کل موهایتان را به سمت عقب حالت دهید.

در ادامه به بررسی چند نوع مدل موی آلمانی می‌پردازیم که می‌توانید با در نظر گرفتن حالت صورت و جنس موهایتان، یکی از آن‌ها را برای خود انتخاب کنید.

 

دورتادور سر را کم حجم کنید

در این مدل موی آلمانی می‌توانید دورتادور سر خود را بتراشید و قسمت بالایی موهای خود را به یک سمت حالت دهید.

مدل موی آلمانی

 

 

مدل موی آلمانی قدیمی را امتحان کنید

در این مدل موی آلمانی سبک قدیمی، موهای قسمت بالای سر که بلندتر است، خط مرزی قسمت‌های کناری تراشیده شده را پنهان کرده است. در این نوع مدل، می‌توانید کل موهای خود را به سمت عقب حالت دهید.

مدل موی آلمانی

 

مانند ارتشی‌ها موهای خود را کوتاه کنید

برای این نوع مدل موی آلمانی که شبیه استایل موی افراد ارتشی است، می‌توانید به آرایشگر خود بگویید که موهای اطراف و پشت سر شما را با ماشین اصلاح کرده و قسمت بالایی موهایتان را با قیچی کوتاه کند.

انواع مدل موی خامه‌ای مردانه را بهتر بشناسید
کلیک کن ببین

مدل موی آلمانی

 

 

خط موی تر و تمیز، این نوع مدل را خاص کرده است

مدل موی آلمانی به خاطر داشتن خط‌های صاف و تمیز خود مورد توجه همه قرار گرفته است. در این نوع مدل خاص، موهای قسمت بالایی سر با رنگ استخوانی نشان داده شده است تا توجه‌ همه را به سمت برش تر و تمیز موها جلب کند.

مدل موی آلمانی

 

 

مدل موی آلمانی بلند را به شما پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست ندارید موهای بلند خود را کوتاه کنید، ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم. در مدل موی آلمانی بلند، همزمان که اطراف موهایتان را با ماشین اصلاح می‌کنید، می‌توانید بقیه‌ی موهای بلند خود را نگه دارید و آن را به سمت عقب یا هر طرف که دوست داشتید حالت دهید.

مدل موی آلمانی

 

مانند افراد باهوش به نظر برسید

در این مدل، بهتر است موهای اطراف و پشت سرتان را کمی بلندتر بگذارید تا مانند یک فرد متشخص به نظر برسید. اگر دوست دارید ریش‌های خود را بلند کنید، این مدل به استایل شما خواهد آمد.

مدل موی خود را چگونه انتخاب کنیم ؟
کلیک کن ببین

مدل موی آلمانی 

 

مدل موی آلمانی مخصوص کسانی که موهای موج‌دار دارند

اگر موهای شما حالت دار است، برای این‌که مدل موی آلمانی خود را بهتر حالت دهید، باید وقت بیشتری صرف آن کنید و از حالت‌دهنده‌های قوی‌تری استفاده کنید. می‌توانید برای بهتر دیده شدن موهایتان، قسمت‌های کنار و پشت سر را کمتر کوتاه کرده و از حجم موهای بالای سرتان کم کنید.

مدل موی آلمانی

 

با موهای رو به جلو در مدل موی آلمانی، متفاوت‌تر از همیشه باشید

در این نوع مدل ویژه، با کوتاه کردن خاص موهای قسمت بالای سر، می‌توانید کاری کنید که موهای شما رو به جلو حالت بگیرند و با قسمت‌های تراشیده‌ی اطراف و پشت سر، یک تضاد زیبا را به وجود بیاورند.

مدل موی آلمانی -7.png

 

جدیدترین ترندهای مدل موی آلمانی در سال 2019

جلوه‌ای نسبتاً تازه از یک استایل کلاسیک؛ از بین انواع مدل موی آلمانی، معروف‌ترین‌ سبک کوتاهی، تراشیدن اطراف سر و نگه داشتن موی کوتاه در قسمت بالای سر است. این‌ همان مدل معروف است که کمی روی آن بلندتر شده و با بافتی خشن به سمت جلوی سر شکل داده شده.

مدل موی آلمانی

 

با انواع استایل موی مردانه بیشتر آشنا شوید
کلیک کن ببین

مدل موی بلند، یکی از مدهای سال 2019 است که یا مثل این مدل روی آن کمی تکّه تکّه می‌شود و یا ساده و یکنواخت بلند می‌شود.

مدل موی آلمانی

 

مو در این مدل موی آلمانی کمی بلندتر چیده شده و مقدار زیادی روغن برّاق‌کننده‌ی مو لازم است تا این استایل کلاسیکِ دوباره زنده شده از آب دربیاید.

مدل موی آلمانی

 

یک استایل دیگر از مدل آلمانی، بدون فرق وسط و بدون زیاده‌روی در استفاده از روغن. به نظر می‌رسد ترکیب این مدل موی آلمانی با ریش کوتاه، از آن پرطرفدارها بشود.

مدل موی آلمانی

 

گفتیم که در سال 2019 موی بلند مد شده. این مدل موی آلمانی با آرایش شلوغ مناسب موهای حالت‌دار و نسبتاً نازک است تا بتواند یک تیپ ورزشی یا هنری جالب بشود.

مدل موی آلمانی

 

موی جلو و بالای سر از باز هم کمی بلندتر بشود تا به این شکل آن را پیچ و تاب و حالت داد. یک مدل موی آلمانی دیگر که جزو مدل‌های پرطرفدار بین پسران جوان خواهد شد.

مدل موی آلمانی

 

باز هم یک تیپ هنری دیگر که البته آنقدر جذاب هست که همه دوستش داشته باشند. از آلمانی‌ها بعید است! مشکل می‌شود باور کرد که این یک مدل موی آلمانی باشد.

مدل مو پسرانه جدید ( 50 مدل برتر )
کلیک کن ببین

مدل موی آلمانی

 

این هم یک مدل موی آلمانی شلوغ و راحت دیگر؛ به خاطر طرز شانه‌ شدن موها در جلوی سر، برای آقایانی که موهای تا حدی خلوت دارند مناسب است و ضمن پوشاندن فضاهای خالی سر، حجم خوبی به مو می‌دهد.

مدل موی آلمانی

 

مرتّب، شسته رُفته، راحت و همیشه پرطرفدار، بله این همان مدل تَن‌تَن است که دوباره امسال مد شده و یکی از مدل موهای مردانه‌ی محبوب است.

مدل موی آلمانی

 

یک مدل موی آلمانی با فرم کوتاهی نامتقارن و نامرتّب، بالاخره این روزها طرفداران مدل‌های شلوغ کم نیستند و دنیای مد هم در این مورد، گزینه کم ندارد. این مدل برای موهای ضخیم با بافت کمی خشک و خشن و حالت‌دار مناسب‌تر است.

مدل موی آلمانی

 

 

یک مدل موی آلمانی فرفری دیگر، برای چهره‌های مردانه‌ی استخوانی و نسبتاً ظریف

مدل موی آلمانی

 

این هم یکی دیگر از مدل‌های تقریباً قدیمی است که به عنوان یک مدل موی آلمانی جدید، به دنیای مد برگشته و احتمالاً پسرهای جوانی که موهای پرپشت، نازک و صاف دارند و به دنبال خاص بودن هستند را وسوسه خواهد کرد.

مدل موی آلمانی

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.