انواع مدل مانتو دخترانه

انواع مدل مانتو دخترانه

معمولا انتخاب مدل مانتوی دخترانه برای دختران کمی مشکل است. زیرا که دختران از لحاظ اندام و ظاهر و سلیقه بسیار متفاوت هستند.

مانتوی دخترانه زیبا
مانتوی دخترانه زیبا

مدل مانتوهای دخترانه سبک ها و طرح های متنوع دارند. معمولا این گونه مانتو ها در رنگ بندی نیز فرق می کنند. و تنوع زیادی دراند. شما می توانید در این مطالب با انواع طرح و مدل مانتوی دخترانه آشنا شوید و از آنها برای انتخاب مدل مانتوی خود ایده بگیرید.

مانتو های دخترانه
مانتو های دخترانه

انتخاب مدل مانتوی دخترانه به سبک ساده و به سبک امروزی

چنانچه بخواهید مانتو های خود را از نوع ساده انتخاب کنید به شما پیشنهاد می کنیم تااز طرح های مانتو جلو باز و یا فانتزی خریداری کنید. این گونه مدل مانتو ها بسیار خوش پوش بوده و تن خور خوبی نیز دارند.

مدل مانتوی دخترانه شیک
مدل مانتوی دخترانه شیک

معمولا مانتوهای دخترانه امروزی و به سبک ساده مدل های بدون یقه هستند. و اغلب در این مدل مانتوهای دخترانه از پارچه های شل استفاده شده است. که یکی از جدیدترین سبک های مدل مانتو دخترانه امروزی می باشد. همچنین سبک های کلاسیک با طرح های نامتقارن نیز می تواند انتخابی خوب برای مدل مانتو دخترانه باشد.

مدل مانتو تابستانی مجلسی جدید
کلیک کن ببین
مدل مانتوی دخترانه فانتزی
مدل مانتوی دخترانه فانتزی

دختران جوان تر بیشتر تمایل به رنگهای شاد و فانتزی دارند. بنابراین می توانند مدل مانتوی خود را ساده تر انتخاب کنند. و در عوض تنوع رنگی که می خواهند را بیشتر نمایند. زیرا که هر چه رنگ بندی در مانتوی دخترانه بیشتر باشد، مدل مانتو جذاب تر دیده می شود. این تلفیق با رنگهای تضاد هارمونی خوبی را ایجاد می کند، که می تواند ظاهری جذاب تر را به شما ارئه دهد.

مانتو جلو باز دخترانه
مانتو جلو باز دخترانه

مدل های مانتو دخترانه جدید

مدل های جدید مانتو دخترانه امروزی اغلب جلو بسته و بدون دکمه و یا جلو باز هستند. مدل یقه های حالت دار نامتقارن و یا حتی بدون یقه نیز در این مدل مانتو ها دیده می شود. و جزو  انواع مدل مانتوی دخترانه امروزی است. بنابراین می تونید از مدل های و نمونه های ارائه شده در این مطلب ایده بگیرید. و مدل مانتو دخترانه مد نظر خود را با سلیقه و آنچه که فکر می کنید به شما می آید جور و انتخاب نمایید.

انواع جدید ترین مدل مانتو
کلیک کن ببین
مانتوی دخترانه شیک
مانتوی دخترانه شیک

می توانید برای مانتو هایی که قصد دارید زیاد آن را بپوشید از رنگ بندی تیره استفاده کنید. همینطور مدل مانتوی خود را ساده تر انتخاب کنید. و در عوض مانتو های مجلسی را پر کارتر بخرید. همه اینها به نوع سلیقه و سایز و طرحی که در ذهن مدنظر شماست بستگی دارد.

مانتوی فانتزی دخترانه
مانتوی فانتزی دخترانه

همینطور اگر مانتوی خود را برای فصل بهار یا تابستان می پوشید مدل هایی را خریداری کنید که از پارچه های سبک تر و خنک تر هستند. برای خریداری مدل مانتو های بهار و یا تابستانه معمولا طرح های فانتزی و یا گلدار پیشنهاد می شود. و همینطور مدل های طرح دار یا راه راه و یا چهارخونه های جدید نیز می تواند زیبا باشد.

مانتوی دخترانه زیبا به رنگ صورتی
مانتوی دخترانه زیبا به رنگ صورتی

اما اگر مدل مانتوی مجلسی می خواهید کمی تزیینات و گلدوزی و یا طرح های تزیینی برای یقه و کمرآن را زیبا و جذاب تر می کند. و یا مدل های مانتوهایی رانتخاب کنید که کمردار و یا درقسمت یقه طرح های زیبایی روی آن کار شده باشد.

مدل مانتو جدید عروس 2021 مناسب نامزدی
کلیک کن ببین

 

انتخاب بهترین مدل های دخترانه شیک

اقسام متفاوت مانتوی دخترانه به سبک های امروزی و مدرن می تواند شامل مدل های زیادی باشد. و برای اینکه ظاهر شما به عنوان یک خانم جوان، جذاب تر به نظر بیاید، باید مدل مانتوی خود را با سلیقه و سایز قد و اندامتان جور نمایید. بدون آنکه نوع و طرح مانتو برایتان زیاد اهمیت داشته باشد

بلکه باید بدانید چگونه می توان از نمونه هایی که در اختیارتان قرار می گیرد، بهترین را با توجه به ظاهر و سایز و تیپ خود برگزینید. زیرا همخوانی و هماهنگی ظاهر با هر مدل مانتویی مهمترین چیز برای جذاب به نظر آمدن است.و آنچه که بیشتر از مدل مانتو زیبا به نظر می آید هماهنگی سلیقه و ایده شما با آن می باشد.

مدل مانتوی مجلسی دخترانه شیک
مدل مانتوی مجلسی دخترانه شیک

بیشتر خانم هایی که رنگ پوستشان سبزه تیره و یا گندمی است. معمول مدل مانتو های به رنگ روشن تر و یا هارمونی از رنگ های صورتی و بنفش و غیره می تواند آنها را جذاب تر کند. و برای خانم های سفید پوست مدل مانتو هایی با رنگ های تیره تر بهترین انتخاب برای جذاب به نظر آمدن است.

مدل مانتو جدید و انواع آن
کلیک کن ببین
مانتوی مجلسی دخترانه فانتزی
مانتوی مجلسی دخترانه فانتزی

مدل های مجلسی مانتو های دخترانه

مدل های مجلسی مانتوهای دخترانه به سبک امروزی در نوع خود بی نظیر هستند. بعضی از این مدل مانتوها دارای آستین های شل و گشادی هستند. و برخی مانتو ها طرح های متفاوت تری دارند. که تمام این مدل ها بسته به چیزی که می خواهید زیباهستند.
از مدل مانتو های مجلسی دخترانه می توان به انواع کوتاه و بلند آن نیز اشاره کرد. که هرکدام از این مانتوها جذابیت خاص خود را دارند. البته این گونه مدل های مانتوی مجلسی دخترانه طرح های متفاوتی دارند و می توان با توجه به قد و سایز خود آنها را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که مدل مانتویی که انتخاب می کنید علاوه بر زیبایی دارای تن خور خوبی نیز باشد.

انواع مدل مانتوی زیبای مجلسی دخترانه
انواع مدل مانتوی زیبای مجلسی دخترانه

در این مطلب ما به چکیده ای از مدل مانتوی دخترانه و انواع آن که امروزی هم هستند اشاره کردیم. می توانید با استفاده از این مدل ها ایده های تازه و خلاقانه ای را برای انتخاب مدل مانتوی سال جدید خود در نظر بگیرید. چنانچه علاقه مندبه به ایده های بیشتر و نمونه کارهای بیشتری در مورد مدل های مانتوی دخترانه و یا زنانه هستید می توانید مقالات بعدی ما را نیز در این باره دنبال کنید.

مدل مانتوی مجلسی جدید و شیک و انواع آن
کلیک کن ببین

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.