انواع مدل موی مردانه بلند

مدل موی مردانه بلند

اگر این باور غلط را کنار بگذارید که موهای بلند فقط مخصوص خانم‌ها است، می‌توانید زیبایی موهای بلند را درک کنید. شما می‌توانید بسته به حالت مو و فرم صورتتان، مدل موی مردانه مناسب را برای خود انتخاب کنید. می‌توانید فقط آن‌ها را به حال خود رها کنید. همچنین می‌توانید با بستن موهایتان به شکل گوجه‌ای یا دم اسبی، استایل خود را خاص‌تر کنید.

اگر از طرفداران موهای بلند هستید، ما انواع مدل موی مردانه‌ بلند را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در سال جدید، می‌توانید انواع مدل موی بلند را امتحان کنید و از آن لذت ببرید. یکی از مزیت ‌های مدل موهای بلند این است که کمتر به ژل و یا تافت نیاز پیدا می‌کنید. اما برای انتخاب بهترین مدل مو، باید به فرم صورت و حالت موهایتان توجه داشته باشید. در این مقاله سعی داریم که شما را با انواع مدل موی مردانه‌ی بلند آشنا کنیم.

مدل موی گوجه‌ای

برای داشتن استایلی متفاوت و جذاب، می‌توانید موهای بلند خود را به شکل گوجه‌ای ببندید. برای این کار کافی است موهای خود را در پشت سرتان بپیچید  و با یک کش مو آن را ببندید و در عین مرتب بودن، شیک به نظر برسید. یکی از مزیت‌های این مدل موی مردانه‌ بلند، این است که به همه‌ی صورت‌ها با فرم‌های مختلف می‌آید.

مدل موی ایتالیایی از 2019 تا 2022
کلیک کن ببین

مدل موی گوجه‌ای

 

مدل موی گره بالای سر

مدل گره بالای سر، شبیه مدل گوجه‌ای است با این تفاوت که در مدل گوجه‎‌ای کل موها باید به یک اندازه بلند باشد، اما استایل گره بالای سر معمولا برای افرادی با موهای آلمانی و خامه‌ای مناسب است. چرا که در این مدل‌ها، قسمت‌های کنار سر تراشیده شده‌است و می‌توان با بستن موهای بلند بالای سر، یک استایل خاص پیدا کرد. به دلیل این‌که در این مدل موی مردانه‌ بلند، موها در بالای سر بسته می‌شود، به عنوان مدل “سامورایی” نیز شناخته می‌شود.

مدل موی گره بالای سر

 

مدل موی دم اسبی

یک مدل ساده برای مردانی که موهای بلند دارند این است که موهای خود را به سمت عقب بکشند و با یک کش مو آن را ببندند. اگر شما موهای بلند دارید و می‌خواهید این مدل موی مردانه‌ بلند را امتحان کنید، به این نکته توجه داشته باشید که می‌توانید موهای خود را بالا و یا پایین سر خود ببندید و همچنین می‌توانید به جای بستن کل موهایتان، قسمتی از آن را ببندید و ظاهری جذاب پیدا کنید. شما حتی می‌توانید در قرارهای کاری و یا مراسم‌های رسمی، از این مدل مو استفاده کنید تا شیک‌تر و جدی‌تر به نظر برسید.

انواع مدل موی کوتاه مردانه‌ امروزی
کلیک کن ببین

مدل موی دم اسبی

 

مدل موهای بلند فر

اگر موهای پرپشت  فر دارید، می‌توانید آن را بلند کنید و از استایل خود لذت ببرید. برای این‌که خیالتان از بابت خوش‌حالت بودن موهایتان راحت شود، می‌توانید کمی روغن نارگیل یا روغن بادام به موهایتان بزنید. همچنین حتی اگر موهای شما به طور طبیعی فر نیست، می‌توانید از آرایشگر خود بخواهید موهایتان را فر کند.

مدل موهای بلند فر

 

مدل موهایی با طول متوسط

اگر از افرادی هستید که هم به موهای بلند علاقه دارید و هم وقت و حوصله‌ی رسیدگی به آن را ندارید، تنها کاری که باید بکنید این است که طول موهایتان را تا شانه‌ی خود نگه دارید و آن را آزادانه به حال خود بگذارید. موهای شما هر حالتی که داشته باشد، مطمئن باشید که با هر فرم صورتی، به شما می‌آید.

مدل موهایی با طول متوسط

 

مدل موهای خیلی بلند

اگر موهای شما خیلی بلند است و هیچ‌کدام از انواع مدل موی مردانه‌ بلند ذکر شده را دوست ندارید، کافی است موهای بلند خود را به حال خود بگذارید. تنها کاری که باید بکنید این است که تغذیه‌ی سالم داشته باشید و در انتخاب شامپو، نرم‌کننده و حتی ژل موهایتان دقت کنید تا همیشه موهایی زیبا و سالم داشته باشید.

مدل موی ساده مردانه از محبوب‌ترین‌های سال 2019
کلیک کن ببین

مدل موهای خیلی بلند

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.