انواع مدل موی کوتاه مردانه‌ امروزی

مدل موی کوتاه مردانه‌

اگر بخواهید مدل موی کوتاه مردانه‌ای را انتخاب کنید که در عین متفاوت و شیک بودن، معرف شخصیت و جایگاه اجتماعی شما باشد، باید به فرم صورت و حالت موهایتان دقت کنید. انواع مدل موهای آلمانی، خامه‌ای، بوکسوری و سایر مدل موها را می‌توانید به سایز دلخواهتان کوتاه کرده و حالت دهید. بهتر است که برای انتخاب مدل مناسب، حتما با آرایشگر خود مشورت کنید و با توجه به فرم صورت و حالت موهایتان، مدل دلخواهتان را انتخاب کنید. ما مدل‌های زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

مدل موی آلمانی انتخاب خوبی برای همه‌ی سلیقه‌ها است

برای داشتن این مدل موی کوتاه مردانه، باید موهای کنار و پشت سرتان را با ماشین اصلاح کنید و موهای قسمت بالایی سرتان را با قیچی مرتب کنید. برای این‌که بتوانید موهایتان را به هر طرف که دوست داشتید حالت دهید، می‌توانید قسمت بالایی موها را کمی بلند بگذارید.

مدل موی کوتاه مردانه‌

 

مدل موی بوکسوری که برای موهای حالت‌دار شما بسیار مناسب است

اگر شخصی فعال و ورزشکار هستید و یا عادت دارید که هر روز موهای حالت‌دار خود را بشویید، ما مدل موی بوکسوری مخصوص موهای حالت‌دار را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این مدل موی کوتاه مردانه، شما می‌توانید به راحتی و بدون استفاده از ماده‌ی حالت دهنده‌ی خاصی، خوشتیپ به نظر برسید.

مدل موی مردانه‌ کلاسیکی که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه مردانه‌

 

موهای کوتاه خود را به نحوی شانه کنید که لبه‌ی آن بلندتر از سایر قسمت‌ها باشد

در این مدل موی کوتاه مردانه، موها به شکل جذاب و متفاوتی به یک طرف شانه شده‌اند به نحوی که لبه‌ی موها بلند و پف‌دار است. کناره‌های اصلاح شده با ماشین، با ایجاد تضادی زیبا و چشم‌نواز، این مدل متفاوت را امروزی‌تر کرده است.

مدل موی کوتاه مردانه‌

 

مدل موی خامه ای که برای افراد ریش‌دار مناسب است

در این مدل موی کوتاه مردانه، که به مدل موی آلمانی شباهت دارد، موهای اطراف و پشت سر با ماشین اصلاح شده و موهای قسمت بالای سر با قیچی مرتب شده است. اگر از طرفداران ریش بلند هستید، برای داشتن ظاهری جذاب، استفاده از این مدل مو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مدل موی کوتاه مردانه‌

 

مدل شانه‌زده‌ی زاویه‌دار با کناره‌های محوشده، سن شما را کم‌تر از معمول نشان می‌دهد

این مدل موی کوتاه مردانه، علاوه بر این‌که موهای شما را حجیم‌تر نشان می‌دهد، نسبت به مدل موهای معمولی دیگر، جالب‌تر به نظر می‌رسد و شما می‌توانید به راحتی آن را فرم دهید.

انواع مدل موی مردانه بلند
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه مردانه‌

 

مدل موی تراشیده مخصوص افراد فعال و ورزشکار است

در این مدل موی کوتاه مردانه، موهای قسمت‌های کناری و پشت سر را به ماشین تراشیده و قسمت بالای سر را با قیچی بسیار کوتاه کنید. در نظر داشته باشید که با محو کردن مرز بین موهای بالای سر و قسمت‌های تراشیده، می‌توانید مدل موی جذاب‌تری داشته باشید.

مدل موی کوتاه مردانه‌

 

موهای تیفوسی با کناره‌های محو شده، از مدل‌های پرطرفدار این روزها است

این مدل موی کوتاه مردانه، اخیرا به یکی از مدل موهای پرطرفدار در بین مردان و پسران جوان تبدیل شده است که در آن موهای قسمت بالای سر حالت تیفوسی دارد و موهای کناره‌های سر با ماشین محو شده است. لازم به ذکر است که این مدل مو برای افراد ریش‌دار نیز بسیار مناسب است.

مدل موی کوتاه مردانه‌

 

مدل موی ارتشی حالت دار یک طرفه، مدل مویی شیک و جذاب است

این مدل موی کوتاه مردانه، برای افرادی که دارای موهای حالت‌دار هستند بسیار مناسب است. این مدل مو که در آن موهای قسمت‌های کناری سر کوتاه‌تر از موهای بالای سر است، ظاهری کلاسیک و مرتب به شما می‌بخشد.

مدل موی بوکسوری جدید برای مردان خوشتیپ
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه مردانه‌

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.