انواع مدل پالتو زمستانی

پالتو 2

با شروع فصل سرما همه ما به دنبال بهترین مدل های پالتو و ژاکت هستیم. مدل های پالتو در انواع مختلف وجود دارند که که می توانیم یک مدل پالتو و یا چندین نوع طرح را به سلیقه خود انتخاب کنیم. اما باید توجه کرد که به تنهایی زیبایی برای یک مدل پالتو کفایت نمی کند. بلکه پالتو باید گرما را هم در خود نگه دارد.

مدل پالتوی زیبا
مدل پالتوی زیبا

گرچه که فصل زمستان رو به اتمام است و شاید خرید پالتو دیگر نیازی نباشد. اما اگر می خواهید در هزینه های خود برای سال آینده صرفه جویی کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم تا از الان به فکر پالتوی سال آینده خود باشید. زیرا فروشگاههایی هستند که مدل پالتو خود را برای سال آینده با قیمت پایینتر به حراج گذاشته اند. بنابراین می توانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. و همینطور از یک پالتوی شیک نیز در سال آینده بهره مند شوید.

مدل پالتوی رنگی
مدل پالتوی رنگی

می توانید مدل پالتویی که می خرید با کیف و کفشی که در حال حاضر دارید ست نمایید. زیرا در این صورت مجبور نیستید در سال آینده هزینه ای را صرف این وسایل و همینطور اکسسوری خود نمایید.

مدل پالتوهای شیک
مدل پالتوهای شیک

ویژگی هایی که بهتر است برای انتخاب مدل پالتو خود در نظر داشته باشید

همواره می توان با چیزهای ساده جذاب به نظر رسید. معمولا مدل های پالتوهای زمستانی در حال حاضر از سادگی خاصی برخوردارند. ولی اگر از آن دسته از افراد هستید که به تجملات حتی در سبک لباس پوشیدن، علاقه مندید. به شما پیشنهاد می کنیم از پالتوهایی استفاده کنید که دارای طرح های زیبا هستند. طرح های پارچه ای چهارخانه و یا گلدار برای پالتو شما را جذاب تر نشان می دهد.

مدل پالتو زیبا
مدل پالتو زیبا

همینطور گلدوزی و یا انواع طناب دوزی و یا منجوق دوزی بر روی پالتو و یا استفاده از دکمه های شیک و برجسته می تواند طرح روی پالتوی شما را زیبا کند. همچنین می توانید برای جذاب تر شدن از کمر بندهای پهن و زیبا نیز برای مدل پالتوی ساده خود استفاده کنید.

مدل پالتوی مجلسی
مدل پالتوی مجلسی

انتخاب بهترین مدلهای پالتو

پالتوهای زمستانی در نوع کلاسیک می تواند بهترین انتخاب یک خانم و یا یک دختر خانم شیک پوش باشد. همچنین اگر پالتو به صورت نامتقارن و کمی گشاد نیز طراحی و دوخته شده باشد.

مدل پالتو فانتزی
مدل پالتو فانتزی

امروزه با توجه به اینکه طراحان مد و فشن به دنبال زیبایی هر چه بیشتر برای شرکت های تولیدی لباس هستند. می توان گفت مدل هایی که برای پالتو به بازار عرضه می شود، ساده و از نوع کلاسیک می باشند. بنابراین انتخاب این دسته مدل پالتوها برای یک خانم زیبا پسند برازنده است.

پالتو با مدل گشاد
پالتو با مدل گشاد

یک پالتو خوب لزوما نباید کیپ تنتان باشد. بلکه مدل های پالتو به سبک امروزی نوع گشادتر و گرمتری را دارند. که می توانید با لوازم جانبی نظیر کیف و غیره پالتوی خود را جور کنید. و یا اکسسوری مورد نیازتان را با مدل پالتوی خود هماهنگ نمایید.

پالتوی رنگی دخترانه
پالتوی رنگی دخترانه

انواع پالتوی زنانه

پالتو های زنانه با مدل نامتقارن معمولا در نوع ساده و گشاد بوده و از طرحهای ساده تری نیز برخوردار هستند. معمولا خانم های کمی مسن تر ترجیح می دهند پالتویی با رنگ تیره تر انتخاب کنند.

مدل پالتوهای نمونه
مدل پالتوهای نمونه

امروزه مدل پالتو های خز دار نیز از زیبایی خاصی برخوردار هستند که می توانید آنها را نیز به لیست خرید خود اضافه کنید. همینطور برای جذاب تر شدن می توانید از مدل های پالتو با یقه های بزرگ و کمربند های شیک نیز استفاده نمایید. که اینگونه مدل پالتو ها نیز بیشترمجلسی هستند.

پالتوی شیک و جذاب
پالتوی شیک و جذاب

اینطور نیست که همه پالتو ها در مدل های تنگ و اندامی باشند. بلکه بسته به نوع مدل آن پالتو کمی گشاد می تواند زیباتر هم باشد. معمولا رنگ های شاد و کمی روشن نیز زیبایی خاصی به مدل پالتوی شما می بخشد. و اگر می خواهید که رنگ پالتو زیاد جیغ نباشد می توانید روسری و یا شال و لوازم جانبی را تلفیقی از رنگهای تضاد انتخاب کنید.

انواع مدل پالتوی دخترانه

مدل پالتوهای دخترانه معمولا ظریف تر هستند. و دارای یقه های بازتری هم می باشند. اینگونه پالتوها به نسبت پالتوهای زنانه از مدل اندامی تر با طرح های فانتزی تر برخوردار هستند. و گاهی دامن های شاد و کلوش و چین پلیسه جزو اصلی ترین مدل های پالتو دختران هستند. بر روی پالتو های دخترانه می توان تزییناتی از سنگ و یا گل دوزی های فانتزی برای زیبا و جذاب تر شدن نیز به آن افزود.

مدل پالتوی دخترانه زیبا
مدل پالتوی دخترانه زیبا

ما نمونه هایی از انواع مدل های پالتو پیشنهادی خود را که می توانید آنها را انتخاب کنید برای شما به نمایش گذاشتیم. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده باشید و بتوانید به راحتی از آن ایده بگیرید.

 

بیشتر بخوانید :

مدل مانتوی مجلسی جدید و شیک و انواع آن
کلیک کن ببین

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.